Πόσες φορές αντέχετε;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πλέον χρησιμοποιώ κομποσκοίνι γιατί αλλιώς χάνω το μέτρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
3 μέρες με διαλείμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μιση φορα με διαλλειμμα τριων ημερων :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Καλα τωρα αυτο ειναι και λιγο μυθος...το ποσες φορες αντεχεις να κανεις σεξ απανωτα εξαρτατε απο την ηλικια,την ενεργεια που εχουν και οι δυο,αν εισαι γυμνασμενος και εχεις αντοχες,η κοπωση της ημερας και πολλα αλλα.Νομιζω οτι 2-3 φορες απανωτα ειναι ο μεσος ορος γιατι διαβασα κατι τρελλα νουμερα...μαλλον αναφερονται σε ρομποτ

Ρεκορ σε μια μερα.... 14 φορες..... ;)

Καλα εσυ το εχεις ριξει στην ρομποτικη,δεν γινεται αυτο φιλε μου διαβασε και κανενα βιβλιο,ιατρικως ειναι αδυνατο.
Αντε εσυ εισαι θαυμα της φυσης και αντεχεις να τελειωσεις 14 φορες η κοπελα ηταν και αυτη θαυμα της φυσης...
λιγο επιστημονικη φαντασια μου μοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μέχρι δύο... Ο Αχιλλέας μου διακρίνεται σε ποιότητα όχι σε ποσότητα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μεχρι μια. Η δικια μου δε με αφηνει να σταματησω :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Απανωτα 3 και 4 φορες δεν γινεται αντικειμενικα,εκτος και αν εχεις τρομερες κα@@λες πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απανωτα 3 και 4 φορες δεν γινεται αντικειμενικα,εκτος και αν εχεις τρομερες κα@@λες πια.

Γίνεται απλά πρέπει να βουτάς μετά στο γάλα για να ξαναγεμίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Φορές; Τι φορές; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top