Πρόθεση ψήφου - Ιούνιος 2013

Πρόθεση Ψήφου - Ιούνιος 2013
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 12 15.2%
  • Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς

    Ψήφοι: 20 25.3%
  • Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Λαϊκός Σύνδεσμος-Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 13.9%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 5 6.3%
  • Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδος

    Ψήφοι: 12 15.2%
  • Λαϊκός Ορθόδοξος Συναγερμός

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Λευκό/Άκυρο/Άλλο Κόμμα/Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 13 16.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
:mad: την γνώμη μου ειπα δημοκρατια έχουμε αφού δεν έχω άκρο αριστερές αντιλήψεις δε θα ψηφίσω κάποιον που δε με εκφράζει

Εσείς που μου την λέτε γιατι δε λέτε τι θα ψηφίσετε

Φοκε,αγόρι μου,πριν πεις κάτι ψαξ'το πρώτα. Δες όλες τις σελίδες.

Τες,γνώμη σου,σεβαστη. Εσυ επιλεγείς για το αν θες να συνεχίσουμε να έχουμε τη δημοκρατιαρα που έχουμε τωραα.


Αλλά,πριν πεταξεις το ψηφοδέλτιο στη κάλπη , αναρωτησου :

μήπως είμαι το θύμα τους;...​

Αυτα για τώρα.

Παω να φάω :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μήπως γίνεται...να μην διαφωνούμε, μέχρι να δούμε αυτούς που θα ψηφίσουμε, τι θα κάνουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ για εμάς? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τι θα ψηφίσεις δεν είπες ;
Για μένα 2 κόμματα υπάρχουν νδ και ΣΥΡΙΖΑ. Οποίος θέλει να ψηφίσει ψήφο δι;μαρτυρίας ας ψηφίσει χρυση αυγη τα αλλα ειναι του συστήματος. Εγω απο το παλιο ΠΑΣΟΚ ( ΣΥΡΙΖΑ ) προτιμώ νδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Σε εμένα το ερώτημα μαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Στέκεσαι πολύ, σε όσους σου την είπαν! Κατανοητό, εν μέρει.

Στάσου λίγο στο θέμα, πως όλοι στην Ελλάδα που αντιπροσωπεύουν την κοινοβουλευτική δημοκρατία είναι για ένα καράβι που θα αμολήσεις χωρίς τύχη στα ανοικτά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Τι θα ψηφίσεις δεν είπες ;
Για μένα 2 κόμματα υπάρχουν νδ και ΣΥΡΙΖΑ. Οποίος θέλει να ψηφίσει ψήφο δι;μαρτυρίας ας ψηφίσει χρυση αυγη τα αλλα ειναι του συστήματος. Εγω απο το παλιο ΠΑΣΟΚ ( ΣΥΡΙΖΑ ) προτιμώ νδ
Για σένα,υπάρχουν 2 κόμματα,για άλλους περισσοτερα.


Είπα,πιο πάνω δε ξέρω τι θα ψηφίσω (μιας κ
πρώτη φορά ψηφίζω).

Πάντως φασίστες δε θα ψηφίσω,αγαπητέ Φοκε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Για σένα,υπάρχουν 2 κόμματα,για άλλους περισσοτερα.


Είπα,πιο πάνω δε ξέρω τι θα ψηφίσω (μιας κ
πρώτη φορά ψηφίζω).

Πάντως φασίστες δε θα ψηφίσω,αγαπητέ Φοκε. :)

Ρε φιλενάδα αντόνιο, ΜΗΝ ψηφίσεις....:P άστο όταν θα αλλάξει αρχηγό το πασοκ και η ΝΔ.

Που πάμε? :confused:




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
δε σε καταλαβαίνω Ελευθέριε- Παν.

πες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ούτε εγώ δεν θα ψηφίσω φασίστες. Δεν θα χρησιμοποιήσω τη ψήφο μου ως ψήφο διαμαρτυρίας ούτε θα την πετάξω στα σκουπίδια όπως κάνανε αρκετοί από εδώ μέσα πέρσυ ψηφίζοτνας Καζάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
δε σε καταλαβαίνω Ελευθέριε- Παν.

πες
Τες. Μετά παω για μάσα. :P

Πρώτη φορά εκλογικό δικαίωμα. Τεσπα. Εγώ το έχω χρόνια.
Δεν το έκανα χρήση, παρά ελάχιστες φορές.
Εσύ βρήκες να το χρησιμοποιήσεις τώρα? Στους πιο ακατάλληλους? :P Αφού βλέπεις, ίδια και ίδια μούτρα και κυρίως ίδιες για εμάς- εσάς συνθήκες.

Ποια ψήφος πιστεύεις πως θα βοήθησει την Ελλάς? Αν κάποιοι είχαν πρόγραμμα και προορισμό δεν θα το είχαν καταθέσει?
Είδες καλυτέρευση?

Δεν το γράφω τόσο για σένα, όσο για τους φανατικούς που δεν λένε να αλλάξουν πορεία, ενώ δεν βλέπουν φώς. Ας μου πουν και εμένα που ευεργετήθηκαν please?
Ποιό είναι το άμεσο μέλλον της Ελλάδας? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εχμ,
καλα δεν εννοώ αυτό.
εν μέρη έχεις δίκιο.

αλλά πρώτη φορα μου δίνεται το δικαίωμα να ψηφίσω, να μη το κανω;!

υγ.
Ποιό είναι το άμεσο μέλλον της Ελλάδας?

η ανεργία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Είμαστε φίλοι, αλλά θα στην χωθώ και θα στην χωθώ δικαίως και για έναν και μόνο λόγο. Είσαι 18, δεν ξέρεις τι είναι ανεργία, δε σε έχει χτυπήσει στα 29 σου με πτυχία και μεταπτυχιακά. Γιατί αν σε είχε χτυπήσει, θα είχες αηδιάσει και μόνο στο άκουσμα της λέξης, όπως αηδιάζω κι εγώ. Και θα ήθελες να κάνεις πολλά περισσότερα από το να την ποστάρεις σε ένα φόρουμ, ως άλλη μια κλασσική καραμέλα μαζί με το "ποιός είναι ο καλυτερος πολιτικός; Όλοι χάλια είναι!" και μετα ψηφίζει το μαργαριτάρι Χρυση Αυγή, Συριζα και ΝΔ γιατί λέει δεν είχε άλλη επιλογή.

Ειλικρινά, δε στο παίζω ξερόλας, έχω πέσει κι εγώ στην παγίδα του "δενξέρωτιναψηφίσω", κι οχι μια αλλα πολλές φορές. Αυτή η αναπαραγωγή καραμελών, αυτή η ηττοπάθεια και η "μαγκιά" του να πετάμε catchy ατάκες στο e-steki.gr για να δείχνει το πόστ μας και πολύ κούλ, πρέπει να σταματήσει.

Μην πατάς Καταχώρηση Απάντησης με περιεχόμενο "η ανεργία". Απλά κάνε κάτι για να το αλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τι θα ψηφίσεις δεν είπες ;
Για μένα 2 κόμματα υπάρχουν νδ και ΣΥΡΙΖΑ. Οποίος θέλει να ψηφίσει ψήφο δι;μαρτυρίας ας ψηφίσει χρυση αυγη τα αλλα ειναι του συστήματος. Εγω απο το παλιο ΠΑΣΟΚ ( ΣΥΡΙΖΑ ) προτιμώ νδ
δεν ειναι του συστηματος η χ.α. τελικα η προπαγανδα πιανει τοπο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Είμαστε φίλοι, αλλά θα στην χωθώ και θα στην χωθώ δικαίως και για έναν και μόνο λόγο. Είσαι 18, δεν ξέρεις τι είναι ανεργία, δε σε έχει χτυπήσει στα 29 σου με πτυχία και μεταπτυχιακά. Γιατί αν σε είχε χτυπήσει, θα είχες αηδιάσει και μόνο στο άκουσμα της λέξης, όπως αηδιάζω κι εγώ. Και θα ήθελες να κάνεις πολλά περισσότερα από το να την ποστάρεις σε ένα φόρουμ, ως άλλη μια κλασσική καραμέλα μαζί με το "ποιός είναι ο καλυτερος πολιτικός; Όλοι χάλια είναι!" και μετα ψηφίζει το μαργαριτάρι Χρυση Αυγή, Συριζα και ΝΔ γιατί λέει δεν είχε άλλη επιλογή.

Ειλικρινά, δε στο παίζω ξερόλας, έχω πέσει κι εγώ στην παγίδα του "δενξέρωτιναψηφίσω", κι οχι μια αλλα πολλές φορές. Αυτή η αναπαραγωγή καραμελών, αυτή η ηττοπάθεια και η "μαγκιά" του να πετάμε catchy ατάκες στο e-steki.gr για να δείχνει το πόστ μας και πολύ κούλ, πρέπει να σταματήσει.

Μην πατάς Καταχώρηση Απάντησης με περιεχόμενο "η ανεργία". Απλά κάνε κάτι για να το αλλάξεις.

έχει χτυπήσει τους γονείσ μου βαλ,αυτο και μονο μου αρκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
έχει χτυπήσει τους γονείσ μου βαλ,αυτο και μονο μου αρκεί
Aυτό σου λέει πολύ έξυπνα ο Valder. :) Tι κάνεις εσύ για διαφορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
valder*


καταλαβαίνω τι μου λέει ελεπαν.Δεν ειπα οτι έχει άδικο.
μονη μου κανω αυτο που πιστευω εγω οτι ειναι σωστο.


@βαλ,νομιζεις οτι είμαι αναίσθητη; που ζω;
οταν βλεπω διπλα μου ανθρωπους ανικανους να τα βγαλουν περα λογω ανεργιας,νομιζεις δε κανω κατι;
σε παρακαλω,σκεψου πριν πεις κατι.

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Είμαστε φίλοι, αλλά θα στην χωθώ και θα στην χωθώ δικαίως και για έναν και μόνο λόγο. Είσαι 18, δεν ξέρεις τι είναι ανεργία, δε σε έχει χτυπήσει στα 29 σου με πτυχία και μεταπτυχιακά. Γιατί αν σε είχε χτυπήσει, θα είχες αηδιάσει και μόνο στο άκουσμα της λέξης, όπως αηδιάζω κι εγώ. Και θα ήθελες να κάνεις πολλά περισσότερα από το να την ποστάρεις σε ένα φόρουμ, ως άλλη μια κλασσική καραμέλα μαζί με το "ποιός είναι ο καλυτερος πολιτικός; Όλοι χάλια είναι!" και μετα ψηφίζει το μαργαριτάρι Χρυση Αυγή, Συριζα και ΝΔ γιατί λέει δεν είχε άλλη επιλογή.

Ειλικρινά, δε στο παίζω ξερόλας, έχω πέσει κι εγώ στην παγίδα του "δενξέρωτιναψηφίσω", κι οχι μια αλλα πολλές φορές. Αυτή η αναπαραγωγή καραμελών, αυτή η ηττοπάθεια και η "μαγκιά" του να πετάμε catchy ατάκες στο e-steki.gr για να δείχνει το πόστ μας και πολύ κούλ, πρέπει να σταματήσει.

Μην πατάς Καταχώρηση Απάντησης με περιεχόμενο "η ανεργία". Απλά κάνε κάτι για να το αλλάξεις.

δηλαδη εμεις δεν εχουμε καταλαβει τι γινεται;δε βλεπουμε τους γονεις μας που αδυνατουν να πληρωσουν τα παντα;δε παγωσαμε φετος στα σχολεια μας γιατι δεν υπηρχαν λεφτα για θερμανση;δεν εχουμε μεγαλυτερα αδερφια με πτυχια που παρακαλανε για δουλειες στον ΟΑΕΔ;Δεν μας γαμησαν με τα θεματα σε φυσικη μαθηματικα χημεια αρχαια για να κανουν οτι μπορουν να κοψουν τους εισακτεους;ξερεις οτι εγω ειμαι αναγκασμενος να περασω στη πολη μου γιατι δεν υπαρχουν χρηματα να παω αλλου φοιτητης ακομη κι αν πιασω μια πολυ καλη σχολη σε αλλη πολη;;Νομιζω πως με το να επιτιθεσαι σε ενα 18χρονο για το αν ξερει τι ειναι η ανεργια η οχι,αφηνεις τον πραγματικο υπαιτιο της ανεργιας,που δεν ειναι αλλος περα απο το κρατος.φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
valder*


καταλαβαίνω τι μου λέει ελεπαν.Δεν ειπα οτι έχει άδικο.
μονη μου κανω αυτο που πιστευω εγω οτι ειναι σωστο.


@βαλ,νομιζεις οτι είμαι αναίσθητη; που ζω;
οταν βλεπω διπλα μου ανθρωπους ανικανους να τα βγαλουν περα λογω ανεργιας,νομιζεις δε κανω κατι;
σε παρακαλω,σκεψου πριν πεις κατι.

φιλικα

δηλαδη εμεις δεν εχουμε καταλαβει τι γινεται;δε βλεπουμε τους γονεις μας που αδυνατουν να πληρωσουν τα παντα;δε παγωσαμε φετος στα σχολεια μας γιατι δεν υπηρχαν λεφτα για θερμανση;δεν εχουμε μεγαλυτερα αδερφια με πτυχια που παρακαλανε για δουλειες στον ΟΑΕΔ;Δεν μας γαμησαν με τα θεματα σε φυσικη μαθηματικα χημεια αρχαια για να κανουν οτι μπορουν να κοψουν τους εισακτεους;ξερεις οτι εγω ειμαι αναγκασμενος να περασω στη πολη μου γιατι δεν υπαρχουν χρηματα να παω αλλου φοιτητης ακομη κι αν πιασω μια πολυ καλη σχολη σε αλλη πολη;;Νομιζω πως με το να επιτιθεσαι σε ενα 18χρονο για το αν ξερει τι ειναι η ανεργια η οχι,αφηνεις τον πραγματικο υπαιτιο της ανεργιας,που δεν ειναι αλλος περα απο το κρατος.φιλικα.


Φωνάξατε στο Σύνταγμα και δε σας πήρε χαμπάρι κανείς; Ιδρύσατε Αντι-Μνημονιακό κόμμα και δε σας ψήφισα;

Σας καταλαβαίνω και σας συμπονώ για όσα περνάτε εσείς και οι γονείς σας. Λέτε φιλικά στο τέλος των πόστς σας, αλλά αυτά τα φιλικά ξέρω ότι έχουν θυμό, και το ίδιο για το οποίο με κατηγορείτε ότι κάνω, το ίδιο κάνετε κι εσείς εναντίον μου. Δεν έφερα εγώ την ανεργία στους γονείς σας. Δεν ευχήθηκα να μη σπουδάσετε. Είστε φίλοι μου και θέλω να είστε καλά. Ποιός δεν θέλει να είστε καλά; Αυτοί οι 300 που ψηφίζουμε εγώ κι εσείς.

Και σας λεω, μην είστε ηττοπαθείς, αλλάξτε τον κόσμο, πείτε μου τι να κάνουμε κι εγώ μαζί σας! Αλλά όχι άλλες ηττοπάθειες. Δεν αλλάζει τίποτα έτσι με το να αναπαραγουμε καραμέλες σε πόστς και το ξέρετε κι εσείς κι εγώ.

Το τι ζούμε, μη μου το λέτε, το ξέρω, 300 ευρώ έσκασα στη ΔΕΗ προχτες εκ των οποίων τα 100 ευρώ πάνε για να θρέφουν τον κώλο της Τρόικα και της ΕΡΤ και του ΥΠ.ΟΙΚ. Και δεν τα έχω αυτά τα 300 για ΔΕΗ.

Μη μου λέτε τι περνάμε. Πείτε μου ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ! Είμαι σαφής ρε π...τη μου ή μιλάω Τούρκικα εδώ μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θα ψηφίσεις δεν είπες ;
Για μένα 2 κόμματα υπάρχουν νδ και ΣΥΡΙΖΑ. Οποίος θέλει να ψηφίσει ψήφο δι;μαρτυρίας ας ψηφίσει χρυση αυγη τα αλλα ειναι του συστήματος. Εγω απο το παλιο ΠΑΣΟΚ ( ΣΥΡΙΖΑ ) προτιμώ νδ

:hehe::rofl:

Δυστυχώς οι απόψεις σου είναι οι απόψεις μιας μεγάλης μερίδας ατόμων στην Ελλάδα. :| Ας συνεχίσουμε να βλέπουμε mega mou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top