Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,820 μέλη και 2,472,073 μηνύματα σε 78,616 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 505 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλεκτρικό πατίνι

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:39, 18-08-19:

Καλησπέρα σας!

Έχει αγοράσει κανείς ηλεκτρικό Scooter; Στη Θεσσαλονίκη έχω πάρει κάποιες φορές το Lime και μου φαίνεται αρκετά βολικό. Μένω δυτικη Θεσσαλονίκη και για να κατέβω στο κέντρο η απόσταση είναι 7 χλμ. Το σκέφτομαι σοβαρά να πάρω ένα ηλεκτρικό πατινι, σαν αυτό της Xiaomi Scooter. Πιστεύετε ότι είναι βολικό για καθημερινή χρήση, για πήγαινε-έλα στη δουλειά;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 12:53, 18-08-19:

Στη Θεσσαλονίκη πήρα κι εγώ πρώτη φορά ηλεκτρικό scooter και το βρίσκω πολύ καλή επιλογή, ειδικά σε αυτή τη πόλη.
Είναι πολύ βολικό, ακόμη κι αν πηγαίνεις από το πεζοδρόμιο, κι όχι από τον αυτοκινητόδρομο ή ποδηλατόδρομο μιας και χωράει πιο εύκολα κι έχεις καλύτερο έλεγχο σε σχέση με ένα ποδήλατο.
Μέχρι να ολοκληρωθεί το μετρό τουλάχιστον, θεωρώ πως είναι πολύ καλύτερη επιλογή από τα λεωφορεία, και 7km δεν είναι τίποτα.
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 21:13, 18-08-19:

Σκέψου όμως κ τον καιρό...λάθος εποχή για αγορά..
1
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 13:50, 19-08-19:

Με προβληματίζει που το πατινι της Xiaomi πάει μόνο με 25Km την ώρα. Λίγο αργό δεν είναι;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,051 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 18:21, 19-08-19:

Είναι πολυ επικίνδυνα καθώς θα σας προσπερνάνε βαριά οχήματα και αργά. Πάρτε ένα μικρό αυτοκίνητο.
1
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

O cha0s έγραψε: στις 20:51, 19-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Είναι πολυ επικίνδυνα καθώς θα σας προσπερνάνε βαριά οχήματα και αργά. Πάρτε ένα μικρό αυτοκίνητο.

Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για αυτοκίνητο δυστυχώς
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,051 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 21:00, 19-08-19:

Aν η Θεσσαλονίκη έχει ποδηλατόδρομο, στη διαδρομή που κάνεις, τότε είναι καλύ λύση. Βέβαια το πρόβλημα σε αυτα τα μεταφορικά μέσα εκτός από την ασφάλεια είναι και η αυξημένη πιθανότητα να στο κλέψουν.
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 21:46, 19-08-19:

Εντάξει δε θα το αφήνει κι έξω ελεύθερο. Άλλωστε της Xiaomi είναι κι αναδιπλούμενο οπότε εύκολα το μαζεύει και το βάζει σε μια γωνιά στη δουλειά του.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:09, 21-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για αυτοκίνητο δυστυχώς
To A και το Ω είναι η διαδρομή να έχει ποδηλατόδρομο. Αλλιώς καλύτερα μια μηχανή.
Αρχική Δημοσίευση από Vold
Εντάξει δε θα το αφήνει κι έξω ελεύθερο. Άλλωστε της Xiaomi είναι κι αναδιπλούμενο οπότε εύκολα το μαζεύει και το βάζει σε μια γωνιά στη δουλειά του.
Το να είσαι στον αυτοκινητόδρομο και να προσπερνάνε αριστερά και δεξιά βαριά οχήματα είναι επικίνδυνο.

Μια καλή λύση είναι αυτό αλλά είναι ακριβά.
Παράθεση

betonieras

Νεοφερμένος

Ο betonieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O betonieras έγραψε: στις 18:42, 21-08-19:

Τι πραγματική αυτονομία έχουν αυτά της Xiaomi π.χ έχει εμπειρία κάποιος?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες