Προϊόντα της Ruyan

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περισσότερες εντυπώσεις από το Janty KISSbox Classic:
  • Τελικά δεν είναι πιο λεπτό από το Gamucci όπως μου είχε φανεί, ίσα ίσα που μπορείς να βιδώσεις τον atomizer του Gamucci σε αυτό και δουλεύει μια χαρά.
  • Όντως βγάζει καλύτερο καπνό αν και εγώ κλασσικά δεν μπορώ να ρουφήξω ούτε αυτό όσο δυνατά χρειάζεται :( Πάντως πιο εύκολα "καπνίζεται" από το Gamucci.
  • Ωραίο να μην σε νοιάζει η μπαταρία!
  • Τα cartridges του Gamucci έχουν πολύ καλύτερη γεύση!! Αν και έχουμε πάρει αρκετές γεύσεις και μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει μόνο σοκολάτα και tobacco, οπότε ελπίζω κάποια από τις άλλες να μου φανεί καλύτερη, αλλιώς με βλέπω να παίρνω cartridges από την Gamucci.
  • Το manual switch όπως σας είπε και ο Παναγιώτης, μάλλον είναι χαλασμένο :( Μόνο την πρώτη φορά σου επιτρέπει να ρουφήξεις, μετά καπούτ.
  • Το automatic switch είναι πολύ καλύτερο από του Gamucci, πιο ευαίσθητο (και έχει ένα πολύυυ μικρό ledάκι κρυμμένο μέσα σε μια τρυπούλα, ώστε να το βλέπεις μόνο εσύ).
  • Για διάρκεια των μπαταριών δεν ξέρω ακόμα, μιας και μόνο από USB το έχω καπνίσει μέχρι στιγμής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επειδή η Ruyan έχει αρκετά cartridges και τα κουτάκια που τα στέλνει δεν είναι ιδαίτερα κατατοπιστικά γράφω τι σημαίνουν οι συμβολισμοί.

Το γράμμα P σημαίνει Plain δηλαδή κανονική γεύση ενώ το E σημαίνει Extra δηλαδή Heavy γεύση

ενώ τα W και M σημαίνουν Marlboro γεύση. Ενώ τα μπορντό κουτία είναι τα HD cartridges
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως το cartridge με γεύση καφέ πολύ τέλειο!

Τα cartridges με γεύση σοκολάτα και μήλο λίγο μούφα ήταν, δεν καταλάβαινα καμία τέτοια γεύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα σε αυτά με γεύση καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κάτι που αξίζει να σημειωθεί για τα Janty KISSbox: Όσες μέρες το έχω, ούτε μία φορά δεν έχει βγει υγρό στο στόμα μου!
Υποψιάζομαι ότι αυτό έχει να κάνει με το γεγονός ότι το cartridge μπαίνει πολύ πιο "σφιχτά" μέσα σε σχέση με το Gamucci που ήταν αρκετά χαλαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μολις παρηγγειλα και εγω το K.I.S.S. BOX CLASSIC σε ασημι...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ελπίζω να σου αρέσει μουσάτε :)

Ανταπόκριση από το μέτωπο:
ΜΗΝ πάρετε ΠΟΤΕ cartridges της Ruyan με γεύση μέντα. They suck big time, τα χειρότερα από όλα. :sick:
Επίσης τα oriental έχουν ακριβώς την ίδια γεύση με τα cartridges του Gamucci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδιά, θα μου απαντήσετε σε μερικές ακόμα ερωτήσεις please; :):)

1) Ποιά είναι η διαφορά της automatic και της manual λειτουργίας; Έχει να κάνει με την μπαταρία ή με τον atomiser;
2) Ποιό χρώμα είναι το titanium; Δεν είναι το ασημί;
3) To malboro έχει διαφορετική γεύση από το tobacco; Ή είναι πιο βαρύ/ελαφρύ;
4) Η πληρωμή γίνεται μόνο μέσω τραπεζικού εμβάσματος ή και με πιστωτική; Χρειάζεται εγγραφή στο paypal;
5) Εσείς διαλέξατε αποστολή με ΤΝΤ ή πάντα με ΤΝΤ έρχονται τα Janty;

Thanks in advance! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Παιδιά, θα μου απαντήσετε σε μερικές ακόμα ερωτήσεις please; :):)

1) Ποιά είναι η διαφορά της automatic και της manual λειτουργίας; Έχει να κάνει με την μπαταρία ή με τον atomiser;
2) Ποιό χρώμα είναι το titanium; Δεν είναι το ασημί;
3) To malboro έχει διαφορετική γεύση από το tobacco; Ή είναι πιο βαρύ/ελαφρύ;
4) Η πληρωμή γίνεται μόνο μέσω τραπεζικού εμβάσματος ή και με πιστωτική; Χρειάζεται εγγραφή στο paypal;
5) Εσείς διαλέξατε αποστολή με ΤΝΤ ή πάντα με ΤΝΤ έρχονται τα Janty;

Thanks in advance! :)

Λοιπον απ'οσο εχω καταλαβει,γιατι δεν το εχω λαβει ακομα:

1)Το atomizer ειναι ενα.
Το automatic/manual αναφερετε στην μπαταρια.
Η ''manual'' μπαταρια εχει ενα διακοπτη (κουμπι).Λιγο πριν εισπνευσεις πατας το κουμπι και μετα απο 2-3 δευτ. τραβας τζουρα.Ο διακοπτης αυτο που κανει ειναι να προ-θερμανει το atomizer ωστε να σου δωσει το μεγιστο δυνατο καπνο συν οτι κανει και οικονομια στη μπαταρια,αφου διαφορετικα θα χρειαζοσουν να παρεις 2-3 τζουρες για να ζεστανεις το atomizer.
To automatic ειναι μια μπαταρια με αυτοματη λειτουργεια.Δεν χρειαζετε να κανεις κατι,καπνιζεις κανονικα οπως σε ολα τα υπολοιπα e-τσιγαρα.

2)Το titanium μοιαζει με το ασημι,αλλα πρεπει να χρυσαφιζει λιγο.

3)Δεν ξερω (ακομα).

4)Μεχρι στιγμης μονο με paypal και ναι θελει εγγραφη.

5)Αληθεια τι ειναι το ΤΝΤ?:redface:

Νεα διευθυνση https://www.jantyshop.com/index.php?language=en
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το automatic/manual αναφερετε στην μπαταρια.
Η ''manual'' μπαταρια εχει ενα διακοπτη (κουμπι).Λιγο πριν εισπνευσεις πατας το κουμπι και μετα απο 2-3 δευτ. τραβας τζουρα.Ο διακοπτης αυτο που κανει ειναι να προ-θερμανει το atomizer ωστε να σου δωσει το μεγιστο δυνατο καπνο συν οτι κανει και οικονομια στη μπαταρια,αφου διαφορετικα θα χρειαζοσουν να παρεις 2-3 τζουρες για να ζεστανεις το atomizer.
To automatic ειναι μια μπαταρια με αυτοματη λειτουργεια.Δεν χρειαζετε να κανεις κατι,καπνιζεις κανονικα οπως σε ολα τα υπολοιπα e-τσιγαρα.

Nope.
Αναφέρεται στο switch, μιας και έχουν χωρίσει τη λειτουργία αυτή από τη μπαταρία.
Στο manual switch δεν το πατάς λίγο πριν εισπνεύσεις, αλλά το κρατάς πατημένο και όσο εισπνέεις.

TNT είναι εταιρεία κούριερ παγκόσμιας εμβέλειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Nope.
Αναφέρεται στο switch, μιας και έχουν χωρίσει τη λειτουργία αυτή από τη μπαταρία.
Στο manual switch δεν το πατάς λίγο πριν εισπνεύσεις, αλλά το κρατάς πατημένο και όσο εισπνέεις.

TNT είναι εταιρεία κούριερ παγκόσμιας εμβέλειας.

Respect....:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στην συσκευή που μοιάζει με τσιγάρο δίνουν μια μπαταρία με switch manual και μια με auto.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους! :):)

Μήπως εσείς που το δοκιμάσατε ξέρετε τη διαφορά μεταξύ tobacco και malboro;

Στην συσκευή που μοιάζει με τσιγάρο δίνουν μια μπαταρία με switch manual και μια με auto.

Ναι, όντως, όμως παρακάτω σε αφήνει να διαλέξεις άν θέλεις 1 auto & 1 automatic ή 2 auto ή 2 automatic. Πάντως χάρη σε εσάς τελικά κατάλαβα τί διαφορά έχουν.
Αλήθεια, διάλεξες εσύ ΤΝΤ για αποστολή ή το έστειλαν οι ίδιοι με ΤΝΤ αντί για απλό ταχυδρομείο;

Αρχική Δημοσίευση από Moysatos_:

Ναι, αλλάξανε τη διεύθυνση...Κάνει redirect αλλά το νέο site είναι χάλια...Ότι γλώσσα και να διαλέξεις με το που πατήσεις νέο σύνδεσμο σε γυρνάει στα Ολλανδέζικα και αν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο καλάθι σου γράφει ότι το καλάθι είναι άδειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι, αλλάξανε τη διεύθυνση...Κάνει redirect αλλά το νέο site είναι χάλια...Ότι γλώσσα και να διαλέξεις με το που πατήσεις νέο σύνδεσμο σε γυρνάει στα Ολλανδέζικα και αν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο καλάθι σου γράφει ότι το καλάθι είναι άδειο!

Αυτο ειναι αληθεια και πολυ ενοχλητικο.Επισης ενω εκανα εγγραφη στο νεο site οταν παω να δω τον λογαριασμο μου,μου βγαζει error οτι δεν εχω συμπληρωσει σωστα τα στοιχεια,κατι που δεν ισχυει.Πολλα bugs.
Anyway μου στειλαν mail οτι η παραγγελεια μου εσταλη χθες απο Ολλανδια.
Μισελ σε ποσες μερες σου ηρθε εσενα μετα το confirmation?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Το παρήγγειλα κι εγώ σε titanium.
Έτσι ώστε άν κάποτε βγούμε όλοι παρέα για καφέ να μην μπερδεύουμε τα janty μας! :D

Ελπίζω να μου έρθει σύντομα και πριν φύγω για διακοπές γιατί αλλιώς...καλό χειμώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Με TNT μου το έστειλαν αυτοί, βασικά το προτιμούσα από το να μου το έστελναν με απλό τυχοδρομίο. Το e-mail επιβεβαίωσης ήρθε 2-3 μέρες αν θυμάμαι καλά.

Η διαφορά του cartitridge απλού τσιγάρου και Malboro είναι πολύ μικρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά έχω την εντύπωση ότι δεν παραγγείλαμε Marlboro αλλά tobacco και heavy tobacco.
Έκανε αρκετές μέρες να έρθει πάντως, πολύ περισσότερες από το gamucci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Μάλιστα!
Θα δούμε λοιπόν πότε θα μου τα στείλουνε και με ποιό τρόπο...
Θα σας ενημερώσω για εντυπώσεις όταν τα πάρω.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λια-Παναγιωτη πως πανε τα πραγματα με το Janty;
Ολα καλα;Κανενα προβλημα;
Διαβαζω για αρκετα προβληματα με το KISS BOX.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top