Προτείνετε/αναζητήστε κάποιο Software

polpot1989

Νεοφερμένος

Ο Σηφης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τέλεια. Σ ευχαριστω πολυ...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι σε λάθος τόπικ, αλλά ελπίζω στην επιείκια σας.
Μέχρι χθες χρησιμοποιούσα το Thunderbird στο πισί του σπιτιού.

Όμως ή δεν έχει ή δε το βρήκα εγώ, ημερολόγιο.

Στη δουλειά έχω Outlook και με βολέυει τρελά για τις υποχρεώσεις μου (χάλια μνημονικό κτλ).


Υπάρχει κάτι σε open, που να έχει αυτή τη λειτουργία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό το έχεις κοιτάξει καθόλου;Είναι add-on για το thunderbird.(το lighting)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ θα σου πρότεινα το outlook. Χρησιμοποιώ λειτουργίες PIM εδώ και 4+ χρόνια, δοκίμασα όλες τις εναλλακτικές λύσεις. Καμία δεν με κάλυψε τόσο.

Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του outlook είναι ότι ακόμη και κινητό τον 80? να έχεις, μπορείς να κάνεις συγχρονισμό.

Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει ο συγχρονισμός δοκίμασε την πρόταση της Google
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κανένα καλό παιχνιδάκι; Τίποτε παρεμφερές σε worms για να χαζέψω (και άλλο);
Bill; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myle

Linux Geek

Ο myle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
SuperTux εμένα μου άρεσε που μοιάζει με το Mario και TuxCar κάπως έτσι με αυτοκινητάκια.
Υπάρχει αντίστοιχο του worms αλλά δεν το θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top