Επιδότηση: η γνώμη σας

Επιδότηση: Η γνώμη σας...
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα δικαιουσε επιδωτισει 100 ευρω πχ μπορει να σου κοψουν 20 πχ για να σου χαμιλουσουν το παγιο και να παρεις και συσκευη, αλλιως περνεις μονο το ενα απο τα διο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει ανανέωση 3 φορές και δεν με υποχρεώνουν να κάτσω άλλο ένα χρόνο
Ανάλογα τους λογαριασμούς που έκανά τον προηγούμενο χρόνο μου δίνουν και μια αναλογη δωροεπιταγή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι να πω ... εμενα οσες φορες μου εκανα προταση για επιδότηση ... μου ειπαν οτι θα επρεπε να μεινω ενα χρονο υποχρεωτικα ακομή ... Αν δεν το δεχόμουν θα εμπένα στο αντιστοιχο προνομιακό πρόγραμμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Τι να πω ... εμενα οσες φορες μου εκανα προταση για επιδότηση ... μου ειπαν οτι θα επρεπε να μεινω ενα χρονο υποχρεωτικα ακομή ... Αν δεν το δεχόμουν θα εμπένα στο αντιστοιχο προνομιακό πρόγραμμα ...


οχι εμένα μου έστελναν την δωροεπιταγή και στην κοσμοτε και στην τιμ και πήγαινα και ανανέωνα την συσκευή μου χωρίς να με αναγκάσουν να μείνω ένα χρόνο ακόμα.

Μήπως είναι αλλο αυτη η επιδότηση που λέτε εσείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
οχι εμένα μου έστελναν την δωροεπιταγή και στην κοσμοτε και στην τιμ και πήγαινα και ανανέωνα την συσκευή μου χωρίς να με αναγκάσουν να μείνω ένα χρόνο ακόμα.

Μήπως είναι αλλο αυτη η επιδότηση που λέτε εσείς??

δωροεπιταγη; μηπως εννοεις ενα χαρτη α4 που ελεγε μεχρι της χ του ταδε μηνα σας δινουμε την δυνατοτητα να αλλαξετε συσκευη και σας κανουμε ψ ευρω μειωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
δωροεπιταγη; μηπως εννοεις ενα χαρτη α4 που ελεγε μεχρι της χ του ταδε μηνα σας δινουμε την δυνατοτητα να αλλαξετε συσκευη και σας κανουμε ψ ευρω μειωση;

στην ΤΙΜ έτσι είναι στην κοσμοτε δεν θυμάμαι,
άλλο είναι αυτό που λέω εγώ??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Η επιδότηση δεν είναι τίποτε άλλο από ένας τρόπος να μας παίρνουν τα λεφτά. Ας πούμε ότι κάποιος έχει συμβόλαιο για 1 χρόνο στο οποίο πληρώνει 20 ευρώ τον μήνα και θέλει να αγοράσει κινητό πιο φθηνά. Παίρνει επιδότηση και έχει έκπτωση 100 ευρώ. Η εταιρεία κερδίζει, γιατί 12*20-100=140, άρα η εταιρεία δίνει από τα 240 ευρώ τα 100 και τις μένουν 140. Είναι απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε, ας φερθει ο καταναλωτης εξυπνα και εαν δε χρειαζεται την καινουργια συσκευη, να μην την αγορασει χρησιμοποιωντας την επιδοτηση αυτη. Κι αυτο απλο ειναι...
Επισης, λογικο ειναι πως καμμια επιχειρηση ο,τι και να προσφερει δε γινεται να βγαινει χαμενη, παρα μονο κερδισμενη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Επίσης η wind (δε ξέρω για τις άλλες), σου δίνει τη δυνατότητα να σπάσεις το ποσό της επιδότησης σε 12 ίσα ποσά τα οποία θα αφαιρούνται μηνιαίως από το λογαριασμό σου.

πχ: 120 ευρώ αναβάθμιση, το διαιρείς με 12, κάνει 10 ευρώ, και αυτό βγαίνει από το μηνιαίο πάγιο σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
πχ: 120 ευρώ αναβάθμιση, το διαιρείς με 12, κάνει 10 ευρώ, και αυτό βγαίνει από το μηνιαίο πάγιο σου. :)
Κάτι παρόμοιο έχουν όλες οι εταιρίες, π.χ. η vodafone σου δίνει 20% πίσω ...

Υ.γ.: "Πλάκα έχει" πως αλλάζουν οι απόψεις σε βάθος χρόνου. Κάποτε θεωρούσα τις επιδοτήσεις ως κάτι το "κακό" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top