Το σωστό μέγεθος

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να ξέρω το δικό μου μέγεθος που ακριβώς κατατάσσεται. Εγώ πιστεύω ότι είναι μέτριο προς μικρό (ή μικρό προς μέτριο, τελοσπάντων). Αλλά όταν είπα στη γυναίκα μου ότι θέλω να κάνω εγχείρηση μεγέθυνσης, μου είπε ότι είναι μια χαρά και να το αφήσω ήσυχο. Να την πιστέψω, ή το λέει από ευγένεια για να μη με στεναχωρέσει; Τι να κάνω;
Yπάρχει και τέτοια εγχείρηση;
Omg, τι μαθαίνω. :redface::P
Σκοπεύεις να κάνεις κάποιους αγώνες ώστε να μετρήσετε τα μόριά σας και θέλεις να κερδίσεις το έπαθλο;
Αν όχι, μην κάνεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όχι, απλά πάντα ένιωθα λίγο μειονεκτικά στο ζήτημα αυτό. Εγχείριση υπάρχει, είναι αρκετά ακριβή αλλά έχει καλά ποσοστά επιτυχίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ την έχω 18 εκατοστά. Δεν ξέρω αν είναι μεγάλη ή μικρή, όλες όμως μου εστιάζανε ότι είναι χοντρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Άμα είναι 20εκ. και στο πάχος ενός ώριμου αγγουριού,συγχαρητήρια φίλε Hulk.
Μπράβο,έχεις ένα λαμπρό μέλλον ως ο γ@μιάς της γειτονιάς (δεν έγινες ακόμα;καλέ μισό...τα καλά νέα τρέχουν!).

Άμα είναι 15εκ. και στο πάχος μια μπάμιας,τότε λυπάμαι φίλε Tiny whinny.
Κλάψ'το,κόφτο ή έστω νιώσε αυτό το χαρωπό κόμπλεξ με την "μικρότητά" σου,και πήγαινε σε κανένα butcher για επιμήκυνση κλπ κλπ.Επίσης μπορείς να γίνεις και ασέξουαλ,τουτέστιν πλήρης αποχή από το άθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Το σωστό μέγεθος για εμάς τις γυναίκες είναι όχι τόσο μεγάλο, όσο αυτό που θα ήθελαν συνήθως να έχουν οι άντρες....
Τόσο, ώστε να το νιώθεις καλά από μπροστά και να μην πονάς υπερβολικά από πίσω...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
18,5cm χωρις πιεση στην κοιλια...;)...αλλα αν τν εχεις μεγαλη και παχια εχεις και πολλα προβληματα ρε γαμωτο..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ρε γαμωτο δεν ειναι περιεργο πως ο μεσος ορος στην ελλαδα ειναι ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΣ στα 14.6 εκατοστα (ενα εκατοστο κατω απο τον ευρωπαικο μεσο ορο) αλλα ΚΑΝΕΝΑΣ σε αυτο το φορουμ δεν ειναι κατω απο 17? Μα πως γινεται, μα πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
ρε γαμωτο δεν ειναι περιεργο πως ο μεσος ορος στην ελλαδα ειναι ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΣ στα 14.6 εκατοστα (ενα εκατοστο κατω απο τον ευρωπαικο μεσο ορο) αλλα ΚΑΝΕΝΑΣ σε αυτο το φορουμ δεν ειναι κατω απο 17? Μα πως γινεται, μα πως?

Από πού βγήκε αυτή η μέτρηση; Πήγαν όλοι στους γιατρούς και τα μετρήσανε; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Από πού βγήκε αυτή η μέτρηση; Πήγαν όλοι στους γιατρούς και τα μετρήσανε; :whistle:

Όχι όλοι, απλώς είπαν σε ένα δείγμα από εμάς τους άντρες να την μετρήσουμε με τη μεζούρα. Και εγώ πήρα μέρος στην έρευνα.
Παραξενεύτηκα με τα αποτελέσματα οφείλω να ομολογήσω όμως. Πίστευα ότι τα 23.3 εκατοστά μου ήταν το φυσιολογικό μέγεθος. Έπεσα έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
αν η αγάπη κρέμεται σε ένα πέος...ζήτω που καήκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι όλοι, απλώς είπαν σε ένα δείγμα από εμάς τους άντρες να την μετρήσουμε με τη μεζούρα. Και εγώ πήρα μέρος στην έρευνα.
Παραξενεύτηκα με τα αποτελέσματα οφείλω να ομολογήσω όμως. Πίστευα ότι τα 23.3 εκατοστά μου ήταν το φυσιολογικό μέγεθος. Έπεσα έξω.

Και σκέψου ότι όταν μετράνε το μέγεθος οι γιατροί βγαίνει μικρότερο από αυτό που μετράει ο άνδρας.
Που να το είχαν μετρήσει γιατροί δηλαδή σε αυτή την έρευνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Από πού βγήκε αυτή η μέτρηση; Πήγαν όλοι στους γιατρούς και τα μετρήσανε;

...

με βουτηρο γαλακτος, ζαχαρη αχνη και σοκολατα υγειας με φραουλα απο πανω:

Γλυκε μου ανθρωπε, που ειμαι σιγουρος οτι η εφυια σου δεν συμβαδιζει με την απαντηση που εδωσες σε τουτο εδω το ποστ αλλα ειναι σαφως ανωτερη. Εγινε οπως γινονται ολες οι στατιστικες μελετες. Βαζουν μια αγγελια και λενε για 10ε να σας μετρησουμε το τσουτσουνακι σας? Ναι η ου? Καπως ετσι.

Πίστευα ότι τα 23.3 εκατοστά μου ήταν το φυσιολογικό μέγεθος.

προφανως εννοεις ΔΙΑΜΕΤΡΟ ετσι δεν ειναι?

Και οριστε επειδη πολλα κακα εχω πει για τις γυναικες το τελευταιο καιρο για να πιασω και τα αγορακια.

Μου ειναι αδιανοητο το ποση εμφαση βαζουν στο μεγεθος τους, το επιπεδο ανασφαλειας που κρυβεται απο πισω ειναι ασυληπτο. Αλλα πως να μην βαλουν οταν αυτο ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ πραγμα για το οποιο 1) ολοι σχεδων θα τους πουνε ψεματα και 2) δεν μπορουν ευκαιρα να συγκρινουν για λογους αιδους...

Ως εκ τουτου ο μεσος αντρας (=ενα νοητικο κλικ πανω απο τον πιθικο) το ΜΟΝΟ πραγμα για το οποιο μπορει να πει ψεματα στον εαυτο του ουτος ωστε να ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ απο τους υπολοιπους ειναι το μεγεθος του τσουτσουνιου του.

Και με αυτους αγαπητες εχετε να κανετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
και μονο που ανεβηκε αυτο το θεμα .. ( οποιος το ανεβασε )
τι να πεις ... μεγεθος??? ελεος ρε παιδια ..... σαν 15 χρονα που τον μετρατε στις τουαλετες...
τεσπα .... καλος ο κομπλεξισμος σας αλλα να εχετε τα παντελονια να το λετε
ναι ειμαι κομπλεξικος εχω προβλημα ... και μεσω του ανωνυμου δικτυου θελω να δω αν ειμαι μεγαλος η οχι..
αντε να κανετε καμια βολτα να γ....τε τιποτα .. να ξελαμπικαρετε .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
2) δεν μπορουν ευκαιρα να συγκρινουν για λογους αιδους...
Χα χα, τι μου θύμησες... Μου εξιστορούσε ο πρώην άνδρας μου, πως καθώς μεγάλωνε στην Κέρκυρα, τα καλοκαίρια πήγαινε όλη η παλιοπαρέα για μπάνιο στη θάλασσα και μάλιστα τσίτσιδοι, χωρίς μαγιό. Η σύγκριση με τα υπόλοιπα παιδάκια, είχε κάνει πολύ κακό στην παιδική του αυτοπεποίθηση. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Το ομολογώ....:redface:
αν ήμουν άντρας θα με απασχολούσε και θα επηρέαζε και την αυτοπεποίθησή μου το μέγεθος...:redface:
Είστε επιφορτισμένοι με αυτό το άγχος βρε παιδιά... σας το αναγνωρίζουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Κανένα άγχος δεν έχουμε, οι γυναίκες έχετε άγχος αν θα είναι μεγάλο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Κανένα άγχος δεν έχουμε, οι γυναίκες έχετε άγχος αν θα είναι μεγάλο...;)
Το αποθαρρυντικό για εμένα προσωπικά είναι ένα very small, που καταβάλλεις προσπάθεια να καταλάβεις αν είναι εντός ή εκτός...;) Επίσης ένα πολύ μεγάλο,μην νομίζεις, δεν θα με χαροποιούσε και τρελλά...
Όλα τ'άλλα είναι οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Η πιο σωστη απαντηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Το ομολογώ....:redface:
αν ήμουν άντρας θα με απασχολούσε και θα επηρέαζε και την αυτοπεποίθησή μου το μέγεθος...:redface:
Είστε επιφορτισμένοι με αυτό το άγχος βρε παιδιά... σας το αναγνωρίζουμε...:)

οσο πιο συχνα κανεις σεξ σου μεγαλωνει και η αυτοπεποιθηση
προσωπικα θα μου πεσει η αυτοπεποιθηση αν δεν μου σηκωθει η σημαια.... ολά τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οσο πιο συχνα κανεις σεξ σου μεγαλωνει και η αυτοπεποιθηση
οχι και το κονταρι ομως..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top