Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσυ κοριτσακι, εαν ειναι καποιος απο την κατηγορια των "ησυχων" παιχτων δολοφονος, εισαι ιδιαιτερα υποπτη....αυτο το κατεβατο σου με προβληματισε. Δεν το συνηθιζεις, ειδικα στην πρωτη ψηφοφορια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
disclaimer: διαβασα μέχρι το ποστ της Ηρως που παραθέτω και συγχίστηκα ήδη!

ΡΕΕΕΕΕ πάτε καλά???? Από τις 12.30 μέχρι και αυτό το δευτερόλεπτο είμαι στα υπόγεια και κάνω μετρήσεις, όπως έκανα και την προηγούμενη week που έχω ελάχιστα ποστ (δείτε και τα στατιστικά μου δλδ!!!) ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ και είναι αυτός λόγος να με ψηφίσετε???

Μόλις ξαναμπήκα στο γραφείο από το πρωί που μίλησα(!).
Πάμε καλά???

Οκ, να ψηφίζουμε όπως ναναι γιατί είναι πρώτος γύρος, να πρέπει να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας απλά και μόνο γιατί... είμαι έμπειρη παίκτρια(!!!), αλλά να είμαι δολοφόνος επειδή παιδεύομαι όλη μέρα με το κολολέιζερ που ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ|!!!!!!!

:verymad:

Άσχετο αλλά κάθε φορά που βλέπω να τη γράφετε έτσι σκάω στα γέλια. Άκου Ρεζουλίν :lol:

Ψήφισα εσένα ΚΕ να δω ποιος θα ακολουθήσει. Δεν ακολούθησε κανείς.
Ψήφισα kalypsoylin μετά από σένα, ακολούθησαν κι άλλοι.
Ψηφίστηκε ο fantasmenoulis τσουπ μάζεψε ψηφουλινάκια.
Ψηφίστηκε το Ηρουλινάκι τσουπ μάζεψε τσάκατις τσάκατις 3 ψηφουλινάκια κι αυτή.

Τώρα εγώ φταίω Αναστασουλίνι μου να σε υποψιαστώ; Δε θα φταίω, αλλά και δε θα σε ψηφίσω.
Κάτι μου λέει ότι το kalypsoylini θα φύγει άδικα αν φύγει, γιατι σαν πολύ να ασχολείται για να είναι δολοφονίνι.

Αχ με έχετε μπερδέψει παιδουλινάκια μου, αλλά τουλάχιστον δεν είμαι η μοναδική. Κάποιοι το παίζουν κιόλας.

Φλερτάρω να ψηφίσω το Resoulin Casoline γιατί σαν πολύ στο αθόρυβο πάει να περάσει.

Σε καμία περίπτωση δε θα πίστευα πως οι δολοφόνοι ψηφίζουν μαζικά.

Οι δολοφόνοι συνήθως κινούν τα νηματα και δεν ψηφίζουν πρώτοι ώστε να μην προκαλέσουν. Αφήνουν υπόνοιες για κάποιον και αφήνουν άλλους να βγάζουν το φίδι από την τρύπα.

Κάτι μου λέει πως η kalypso δεν είναι. Πήρα όλα τα posts της με τη σειρά και με πείθει.
Ψηφίζω to Resoulin.

Σε κάθε γύρο με μπερδεύει. Σε κάθε γύρο την κάνω για δολοφόνα γιατί αλλάζει συνεχώς ψήφους. Έχει πολύ καιρό να πάρει ρόλο και νομίζω πως αυτή τη φορά ήρθε η ώρα της. Έριξε αθόρυβη ψήφο στην kakerlak και η στάση της συνεχίζει να είναι αθόρυβη.
Αλλαξε σε fantasmenos ο οποίος μάζεψε γρήγορα ψήφους. Ένας από τους δολοφόνους τον ψήφισε σίγουρα. Κανείς άλλος δε μου κάνει.
Έχουν δημιουργηθεί στρατόπεδα και αύριο (που φαίνεται ιδιότητα) με την αποχώρηση κάποιου από μας που κατηγορούμε άμεσα και ξεκάθαρα κάποιον ή με την αποχώρηση αυτού που κατηγορούμε, θα ξεδιαλύνει το σκηνικό.
Αν φύγει σήμερα η kalypso δε θα καταλάβω τίποτα.

ρΕ ΗΡΩ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ???? Ψ'ήφισα ΚΑΚΕΡΛΑΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΨΗΦΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟ??? Ψάξε αλλού αν είναι τέτοια τα στοιχεία σου! (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Ηρώ
  6. Ηρώ: Resident Evil
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: Ηρώ
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
3 kalypso
3 Resident Evil
2 fantasmenos
2 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Kakerlak

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εσυ κοριτσακι, εαν ειναι καποιος απο την κατηγορια των "ησυχων" παιχτων δολοφονος, εισαι ιδιαιτερα υποπτη....αυτο το κατεβατο σου με προβληματισε. Δεν το συνηθιζεις, ειδικα στην πρωτη ψηφοφορια...:P


Αααααα μην με κατηγορείς Νεράιδα! ΑΥΤΗ :daxtulo_pou_deixnei_thn_Κακή_Επιρροή: με ανάγκασε!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωωωωω, τωρα ειμαι και για σενα δολοφονα....τι ομορφα...
Τον εδωσα στεγνα ειτε γιατι ειμαι αφελεστατη, ειτε γιατι ειμαι ραδιουργα και πονηρω, ειτε γιατι θελω να δω ποιος θα προβληματιστει, ποιος θα κανει τι ρε παιδι μου...μονο εσεις θα πετατε κουβεντες απο δω και απο κει?! :whistle: Δεν εχω κατουρησει σε κανενα πιγαδι...στο βεβαιωνω...:redface:
Την ΚΕ και την Καλυψω τις εχω για αθωες και κριμα που τρωγονται....
Δεν είπα ότι είσαι αλλά με αυτά που κάνεις μπορεί και να με πείσεις ότι είσαι.

ρΕ ΗΡΩ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ???? Ψ'ήφισα ΚΑΚΕΡΛΑΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΨΗΦΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟ??? Ψάξε αλλού αν είναι τέτοια τα στοιχεία σου! (!)
Α δεν άλλαξες ; Βασίστηκα στην ΚΕ που είπε ότι ψήφισες fanatsmenos.

Ok ακυρο και να με συγχωράς.
Επιστρέφω στην αρχική μου ψήφο. Κακή Επιρροή with love!

Μόλις άνοιξα βιβλίο για να διαβάσω μία από τις τόσες ιστορίες τέχνης που χρωστάω. Μη με κάνετε να απαντήσω πάλι. Το νου σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συγγνωμη ρε συ Αθηνα, αλλα η ψηφος σου στην Κακερ ειναι πολυ ακυρη...μα το στο καλο..τοσοι τρωγονται και εσυ ψηφιζεις Κακερ?!
Και μετα αναρωτιεσαι για ποιο λογο σε εχουν για υποπτη...μαζι με μενα δλδ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν την αθωώνω = δεν πιστεύω ότι είναι αθώα = δεν έχει μπει για μένα στη λίστα με τους αθώους = ναι είναι πιθανό να είναι δολοφόνα

ΑΛΛΑ
άλλο τόσο είναι πιθανό να είναι και μπερδεμένη
ΓΙΑ ΜΕΝΑ οι αλλαγές ψήφων ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ότι κάποιος είναι δολοφόνος

Μου κάνει γενικότερα εντύπωση ο τρόπος που παίζει αλλά μου κάνει παράδειγμα πιο πολύ εντύπωση η Φοίβη που δε μιλάει και δε λαλάει!!!
Γιατί πότε βρε κουέ μιλούσε η Phoebe????:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Σε ψηφίζω και πλέον επιμένω γιατί δεν βρίσκω καθόλου βάσιμο το επιχείρημα "για άλλον παίκτη ναι, για εμένα όχι". Γιατί ανήκεις σε κάποια ειδική κατηγορία παικτών και δεν το έχω πάρει χαμπάρι??? :confused: Έ

Δεν είπα ότι ανήκω σε καμία κατηγορία.. απλά δεν νομίζω ότι χαρακτηρίζομαι από τους καλούς παίκτες με την τέλεια επιχειρηματολογία μου. Για να σου φανούν ξαφνικά παιδικοί οι λόγοι που σε ψήφισα.
Απλά να ξεφύγεις από το μπούγιο μου φάνηκε η ψήφο σου... κ να μην θεωρηθείς ύποπτη από κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν είπα ότι ανήκω σε καμία κατηγορία.. απλά δεν νομίζω ότι χαρακτηρίζομαι από τους καλούς παίκτες με την τέλεια επιχειρηματολογία μου. Για να σου φανούν ξαφνικά παιδικοί οι λόγοι που σε ψήφισα.
Απλά να ξεφύγεις από το μπούγιο μου φάνηκε η ψήφο σου... κ να μην θεωρηθείς ύποπτη από κανέναν.

Αυτο ακριβως μου φανηκε και εμενα και η Ρες δεν ειναι απο εκεινους του παιχτες με τις ακυρες ψηφους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Ηρώ
  6. Ηρώ: Κακή Επιρροή
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: Ηρώ
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
3 kalypso
2 fantasmenos
2 Ηρώ
2 Resident Evil
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Kakerlak
1 Κακή Επιρροή

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αυτο ακριβως μου φανηκε και εμενα και η Ρες δεν ειναι απο εκεινους του παιχτες με τις ακυρες ψηφους...

Έχει μια λογική αυτό που λες αλλά δεν βλέπω να το ακολουθείς. Αλλού δίνεις την ψήφο σου.

Τεσπά. Αλλάζω και εγώ την ψήφο μου και την δίνω στην Resident. Όλο αυτό το θυμωμένο στυλ δεν μου αρέσει. Μάλλον φωνάζει ο κλέφτης για να φύγει ο νοικοκύρης μου μοιάζει.

ψήφος στην Resident Evil δαγκωτό για σήμερα και έχει ο θεός... Για να δούμε ποια παιδάκια θα μπουν την τελευταία ώρα για να αλλάξουν ψήφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κι από μένα ματαξανα Resident.

Εκτός όλων αυτών που είπα για κείνη είναι πιο ύποπτη από τους άλλους που κινδυνεύουν να βγουν.




Kαι εξαφανίζομαι για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
  1. Bill_Slayer
  2. Dark_kronos: Bill_Slayer

Εγώ πάντως απ αυτόνα (Slayer) κι απ αυτόνα (dark_kronos) περιμένω περισσότερα. :worry:
Come on guys, ξεκουνηθείτε! Κι αμα δεν έχετε ποιον να ψηφίσετε, ψηφίστε εμένα να βγω (μπας και διαβάσω για καμιά ώρα συνεχόμενα, γιατί όσο παίζω δεν το κόβω :p)

...αλλά αμα βγω σήμερα κάντε μου χάρη αύριο που φαίνεται ιδιότητα να βγάλετε ΚουΕ ή Άντζυ,γιατί κάτι μου λέει πως αυτές οι δυο είναι στο ίδιο ακριβώς στρατόπεδο.

Και η ΚουΕ είναι προφανέστατο ότι προσπαθεί να τραβήξει τα βλέμματα αγουει από την Άντζυ με το "μα μπορεί να μπερδεύτηκε" και η Άντζυ από την ώρα που την κατηγόρησα είναι ΑΦΑΝΤΗ- όχι ότι και πιο πριν δεν ήταν. :P

πς. φαντασμένε λαβ το τσιράκι είναι ο καλύτερός σου ρόλος λέμε
αλλά σε προτιμούσα ως ρουφιάνο, τότε που σ είχαμε βάλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγώ πάντως απ αυτόνα (Slayer) κι απ αυτόνα (dark_kronos) περιμένω περισσότερα. :worry:
Come on guys, ξεκουνηθείτε! Κι αμα δεν έχετε ποιον να ψηφίσετε, ψηφίστε εμένα να βγω (μπας και διαβάσω για καμιά ώρα συνεχόμενα, γιατί όσο παίζω δεν το κόβω :p)


Στον πρωτο γυρο τι να καταλαβω για να ψηφισω; Εμενα ολα τα μαλιοτραβιγματα, οι αναλυσεις και τα σχετικα μου φαινονται προς το παρων απλος η προσπαθια καπιων να βρουν καπιων να ψηφισουν, και αλλων να ποδειξουν οτι δεν ειναι δολοφονοι, και πιθανοτιτα ολοι να ειναι πολιτες... Και ολα τα σημερινα μηνυματα δεν τα εχω διαβασει, και για καπιες μερες δεν θα παιζω τοσο ενεργα, οποτε και το να χασω καπιες εξελιξεις, και να μην δικαιολογω τις ψηφους μου, θα εχει εναν λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Resident Evil
  6. Ηρώ: Resident Evil
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: Ηρώ
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: Kakerlak
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
4 Resident Evil
3 kalypso
2 fantasmenos
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Ηρώ
1 Kakerlak

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βασικα πολυ θα το ηθελα να παμε σε μια ψηφοφορια να δω ποιοι θα ειναι μεσα για να ψηφιζουν....:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στον πρωτο γυρο τι να καταλαβω για να ψηφισω; Εμενα ολα τα μαλιοτραβιγματα, οι αναλυσεις και τα σχετικα μου φαινονται προς το παρων απλος η προσπαθια καπιων να βρουν καπιων να ψηφισουν, και αλλων να ποδειξουν οτι δεν ειναι δολοφονοι, και πιθανοτιτα ολοι να ειναι πολιτες... Και ολα τα σημερινα μηνυματα δεν τα εχω διαβασει, και για καπιες μερες δεν θα παιζω τοσο ενεργα, οποτε και το να χασω καπιες εξελιξεις, και να μην δικαιολογω τις ψηφους μου, θα εχει εναν λογο

Σορρυ Κρονάκο, είδα τώρα το θέμα- όσο μπορείς εντάξει; Μην πιεστείς να παίξεις στο παιχνίδι. Φαντάζομαι όλοι συμφωνούν σε αυτό...

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είσαι αλλά με αυτά που κάνεις μπορεί και να με πείσεις ότι είσαι.


Α δεν άλλαξες ; Βασίστηκα στην ΚΕ που είπε ότι ψήφισες fanatsmenos.

Ok ακυρο και να με συγχωράς.
Επιστρέφω στην αρχική μου ψήφο. Κακή Επιρροή with love!

Μόλις άνοιξα βιβλίο για να διαβάσω μία από τις τόσες ιστορίες τέχνης που χρωστάω. Μη με κάνετε να απαντήσω πάλι. Το νου σας.

δεν ξέρω που μπερδεύτηκα και είπα για την ρεζ, κοιτούσα τα γραπτά της Γουκι που είχε γράψει τους ψήφους και κάπου έκανα μαλακία
Σορρυ ειλικρινά
Αν αυτό είναι λόγος για να θεωρηθώ ύποπτη, οκ... βγάλτε με αύριο να φανεί κι η ιδιότητα μου όπως λέει και η Καλυψώ

Για την ώρα όμως, αυτό που βλέπω εγώ, είναι ότι στο παραπέντε πάει να σωθεί ο φαντασμένος, έφυγε απ το προσκήνιο η Καλυψώ και η Ηρώ ψηφίζει ρεζ? :confused:

Η ρεζ αντί να αλλάξει την ψήφο της απ την άκυρη κακερλακ που κινδυνεύει να βγει, την αφήνει ως έχει? :worry:

Ηρώ, πρέπει να σου πω ότι είσαι αλλού για αλλού αν στα σοβαρά με θεωρείς δολοφόνο, ή είσαι τρελό τσιράκι

Δεν ξέρω για ποιο λόγο κάποιοι κάνουν ότι δε βλέπουν τα αυτονόητα!

Καλυψώ, από που κι ως που προσπαθώ να βγάλω αθώα την Αντζι?
Εχετε αλλάξει οι περισσότεροι από χιλιες οκτακόσιες φορές ψήφους, μας έχετε καταμπερδέψει και πάτε να βγειτε κι από πάνω?
Στο χωριό μου ξέρεις πως το λένε αυτό?
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΓΑΝ, ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΔΙ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συγγνωμη ρε συ Αθηνα, αλλα η ψηφος σου στην Κακερ ειναι πολυ ακυρη...μα το στο καλο..τοσοι τρωγονται και εσυ ψηφιζεις Κακερ?!
Και μετα αναρωτιεσαι για ποιο λογο σε εχουν για υποπτη...μαζι με μενα δλδ....

Αυτο ακριβως μου φανηκε και εμενα και η Ρες δεν ειναι απο εκεινους του παιχτες με τις ακυρες ψηφους...

Βρείτε μου μία φορά που ψήφισα και καθόρισα αποτέλεσμα σε ΠΡΩΤΗ ψηφοφορία και μετά ελάτε να τα ξαναπούμε!!!
hint: ΠΟΤΕ!

εδιτ: πάει και στην κακερλακ και όχι μόνο στη νεράιδα αυτό αλλά έκανα κάποιο λάθοσ στις παραθέσεις και μου βγήκαν μόνο παραθέσεις νεράιδασ :redface:

Α...και προφανώς τώρα που ξανακάθησα στο πισί ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΛΥΨΩ γιατί το θεωρώ άδικο να φύγω από το παιχνίδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: kalypso
  2. Bill_Slayer
  3. Corpse Bride: fantasmenos
  4. Dark_kronos: Bill_Slayer
  5. fantasmenos: Resident Evil
  6. Ηρώ: Resident Evil
  7. jrot: Resident Evil
  8. Kakerlak: Resident Evil
  9. Κακή Επιρροή: kalypso
  10. kalypso: Angie_Ann
  11. Lorien
  12. Neraida: Ηρώ
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Resident Evil: kalypso
  15. Youki: kalypso
Ψήφοι
4 Resident Evil
4 kalypso
2 fantasmenos
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις


Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στο χωριό μου ξέρεις πως το λένε αυτό?
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΓΑΝ, ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΔΙ :mad:
Θες να παίξουμε με παροιμίες;;

Έχω κι εγώ πολλές. :pfff:

ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ...
ΞΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ!
(για σενα και την Άντζυ αυτό)


ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ...
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΜΠΑΝΑΝΟΦΛΟΥΔΑ!
(για την Άντζυ και την ψήφο της σε εμένα αυτό)


ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΑΣΙΑ...
ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΪΚΗ!
(άσχετο αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top