Ερωτικά δώρα και χωρισμός

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ κάνω κάτι πιο αποτελεσματικό: τα μεταφέρω όλα στο σπίτι μου στην Αθήνα, σε έναν συγκεκριμένο χώρο. Δεν τα πετάω μεν, αλλά τα κρατάω εντελώς out of reach. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
η λυση του γιωργου μ αρεσει! μακαρι να ειχα δευτερο σπιτι :P

london_viola με καταλαβες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν έχω και πολλά πράγματα από πρώην (ήταν άφραγκοι, οπότε λογικό). Κάτι λίγα που έχω είναι αξεσουάρ ένδυσης, τα οποία απλά τα έχω στο πατρικό γιατί ο boyfriend ξέρει από ποιόν είναι και δεν του αρέσει να τα φοράω. Εχω κρατήσει και κάτι φωτογραφίες στο flickr... Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Φαντάζομαι πως εξαρτάται από τον τρόπο του χωρισμού.
Αν μια κοπέλα την κερατώσουν, υποθέτω πως τα πετάει όλα..
Αν χωρίσει με φιλικές διαδικασίες, τότε ίσως τα κρατάει για λόγους χρηστικούς ή για ενθύμια..

Προσωπικά δεν έχω τίποτα από το παρελθόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Δεν έχω και πολλά πράγματα από πρώην (ήταν άφραγκοι, οπότε λογικό)

κριστινελ σ αγαπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
απο την αλλη, άφραγκοι άφραγκοι, αλλά για "αξεσουάρ ένδυσης" είχαν O_O
για πες, δαντελωτά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
απο την αλλη, άφραγκοι άφραγκοι, αλλά για "αξεσουάρ ένδυσης" είχαν O_O
για πες, δαντελωτά; :P

Nαι, ένα βραχιόλι είχε μαύρη δαντέλα πάνω, πως το βρήκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ρουχα η αξεσουαρ , για κανενα λογο δε τα ξαναφορας , οπως και να εληξε το σκηνικο . Εκτος κι αν ειναι πια η περιπτωση που βλεπουμε σε κατι ταινιες και σειρες που μετα το χωρισμο , μενουν οι καλυτεροι φιλοι , δινουν συμβουλες σχεσεων ο ενας στον αλλον , κανουν και προξενια και κατι τετοια . Αρρωστα πραγματα δηλαδη. Και γενικα , προτιμοτερο να μη κρατας τιποτα γενικως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
london_viola με καταλαβες...
:)

Αν μια κοπέλα την κερατώσουν, υποθέτω πως τα πετάει όλα..
exactly! το κακο βεβαια ειναι οτι δε βοηθαει πουθενα..... οποτε ξανα, αν ειναι τιποτα χρησιμο κ σ'αρεσει μπορεις να το κρατησεις, σιγα... επειδη θα εχεις κατι δικος του/της δε σημαινει οτι θα τον/την θυμασαι κιολας, εκτος αν εχει αφιερωση (που τα ρουχα ας πουμε, ρολογια κτλ δεν εχουν συνηθως...) για παραδειγμα, ειχα αγορασει σε καποιον δερματινο πορτοφολι για επετειο. αφου χωρισαμε πολυ χλωμο το βλεπω να το περαξε.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giot1981

Νεοφερμένος

Ο Giot1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε περίπτωση που ο/η πρώην σας, σας επέστρεφε ότι του/της είχατε δωρίσει, απλά με ένα δέμα του ταχυδρομειου. Πως θα σας έκανε να νιώθετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Θα την ειχα ξεγραψει τελειως και θα εβρισκα καινουργια κοπελα να της δωρισω τα επιστραφεντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Από τα πιο παλιά κόλπα για να πληγώσεις τον άλλο μετά το χωρισμό.
Και καλά σε απαξιώνω τόσο που επιστρέφω τα δώρα και μάλιστα με ταχυδρομείο για να
μην υπάρχει οποιαδήποτε μεταξύ μας επαφή.

Ούτε καν να ασχοληθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
απαισιο.
και γω σκεφτηκα να τα επιστρεψω αλλα υπεθεσα οτι θα προσεβαλα τον αλλον... και ετσι ειναι, εάν καποιος σου τα έχει δωσει με την καρδιά του.
πωπω...



**εκτός και αν ειχες κανει καμιά χοντρή βλακεία οποτε δικαιολογείται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giot1981

Νεοφερμένος

Ο Giot1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ciela, απαίσιο σαν κίνηση απο τον άλλο ή σαν δική σου κίνηση;;; Και prime γιατί να πληγωθεί κάποιος απο μια κατάσταση που δημιούργησε ο ίδιος όταν μάλιστα ο άλλος του τα επιστρέφει προς πάσα χρήση αντί να τα πετάξει;;;
Μια εποχή ήμουν με μία κοπέλα και παρόλο που μέναμε κοντά της άρεσε να αλληλογραφούμε, αρωμάτιζε μάλιστα μεχρι και τα επιστολόχαρτα. Όταν ήρθε η ώρα η στερνή ένα ωραίο πρωί είδα όλη μου την αλληλογραφία δίπλα στον κάδο των σκουπιδιών της πολυκατοικίας μου. Προφανώς ήρθε η ίδια και τα άφησε. Με ενόχλησε το γεγονός οτι πέταξε τις σκέψεις μου στα σκουπίδια ενώ θα μπορούσε να τα αφήσει στην πόρτα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελικά ισχύει απόλυτα αυτό που λένε πως ποτέ δεν ξέρεις κάποιον πραγματικά, μέχρι (και αν) έρθει η ώρα να χωρίσετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Και άντε καλά να τα επιστρέψεις εσύ από μόνος σου, που ναι, είναι απαίσιο. Αλλά όταν σου το ζητάει ο άλλος; "Θέλω τα δώρα μου πίσω."

Ναι, μου έχει συμβεί!! Κι επειδή τον αγνόησα με τη λογική 'this is not happening', μου το ζήτησε μάλιστα πολλές φορές και μέσω κοινών γνωστών! Ε, κάποια στιγμή μου την έδωσε τόσο, που την ψαλίδισα την μπλούζα. Σταδιάλα. (Κι όχι, δεν ήμουν τόσο κακιά, ώστε να του την έστελνα πίσω ψαλιδισμένη. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Και άντε καλά να τα επιστρέψεις εσύ από μόνος σου, που ναι, είναι απαίσιο. Αλλά όταν σου το ζητάει ο άλλος; "Θέλω τα δώρα μου πίσω."

Ναι, μου έχει συμβεί!! Κι επειδή τον αγνόησα με τη λογική 'this is not happening', μου το ζήτησε μάλιστα πολλές φορές και μέσω κοινών γνωστών! Ε, κάποια στιγμή μου την έδωσε τόσο, που την ψαλίδισα την μπλούζα. Σταδιάλα. (Κι όχι, δεν ήμουν τόσο κακιά, ώστε να του την έστελνα πίσω ψαλιδισμένη. :P)

Ξεφτίλα να σου ζητάει πίσω τα δώρα!!!!!!!!!
Έλεος!!!!!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ειναι απαίσιο κ από τις δυο πλευρές :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ε ενταξει δεν ειναι παντα ετσι. Αμα ο άλλος σου εχει κανει δωρο αμαξι αξιας 12000 ευρω κι εσυ την επομενη μερα πας και τον κερατωσεις...Ε, δεν μπορεις να τον πεις και γουρουνι αν στο ζητησει πισω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top