Με ποιον συζητάμε τα προσωπικά μας; Φίλοι versus άγνωστοι

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με τις φίλες μου πιο πολύ. Αναλύουμε τα π ά ν τ α. :P
Οκ, μερικά πράγματα τα κρατώ για μένα, αλλά αν πάω να σκάσω θα μιλήσω.
Πλέον δε μπορώ με τίποτα να μη συζητώ πράγματα που με απασχολούν. Νιώθω ότι θα εκραγώ.
Είναι ωραίο να μοιράζεσαι! Και όχι μόνο τα άσχημα, αλλά και τα ευχάριστα! ;)
Βλέπεις τα πράγματα από όλες τις πλευρές και το ''τρίτο μάτι'' είναι συνήθως περισσότερο αντικειμενικό.

Με την αδερφή μου συζητώ για επιλεκτικά πράγματα, γιατί δεν πολυκρατά το στόμα της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πάντως εγώ όσα συζητώ με την αδελφή μου δεν τα συζητώ με κανέναν.
Η συγκατοίκηση είναι μεγάλο πράγμα τελικά.:P
Και ναι φυσικά και είναι αυτονόητο πως τα ευχάριστα θες να τα μοιράζεσαι με άλλους. Ακόμη και αν δεν είναι πάντα οι άνθρωποί σου.
Τα δυσάρεστα δεν τα πολυμπλέκω και στα δικά τους κεφάλια. Γενικά δεν φορτώνομαι.(βγαίνω και σε τιμή ευκαιρίας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Μια ορθή στάση θα ήταν οτιδήποτε προσωπικό αφορά την κοπέλα σου να το συζητάς μαζί της και μόνο.
Μα είσαι και μικρός. Σε δικαιολογώ.

Δεν νομίζω. Πιστεύω ότι το καλύτερο είναι να το συζητάω με άτομα που γνωρίζω καλά και μπορούν να με βοηθήσουν.
Αν για μία περίπτωση είναι ο κολλητός μου, θα το συζητήσω με αυτόν...
Ουσιαστικά εξαρτάται από το θέμα.

Αλλά παρόλα αυτά δεν έχεις άδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Με κανεναν. Τα κρατώ για τον εαυτο μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top