Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Αν ταιριάζαμε κατα τα άλλα, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 40 62.5%
  • Όχι, με τίποτα.

    Ψήφοι: 16 25.0%
  • Μόνο αν ήταν "πολυτελείας" και το έκρυβε

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • Ο κουμπάκιας πάει και στον οίκο ανοχής :P

    Ψήφοι: 6 9.4%

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι χαντρο, δεν εχεις. δεν σε κανουν παρέα.
εκείνοι είναι η ελίτ. εσύ ο παρίας.
περαστικά και κακό τους ψοφο

μα... μου ειπαν... οτι... αν τους ψηφισω..... θα με αγαπανε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μα... μου ειπαν... οτι... αν τους ψηφισω..... θα με αγαπανε :'(

...:(

'η αγαπη ποναει
και ειναι δυσκολη'
(πυξλαξ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μια χαρα θα εκανα παρεα με οποιοδηπτοε ειχε καλο χαρακτηρα και ταιριαζαμε σαν χαρακτηρες

ολοι ανθρωποι ειμαστε..αλλωστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
'η αγαπη ποναει

that's what she said...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Eννοειται πως οχι.Δεν μπορω να δεχτω οτι μπορει καποιος να βγαζει χρηματα με τετοιον τροπο.Θα μου πει καποιος και αμα μια κοπελα δεν εχει να φαει τι θα κανει?Να ψαξει να βρει τροπο να μην καταληξει εκει ειναι η απαντηση.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Υπαρχουν 2 ειδων ιεροδουλοι. Οι φτωχοι που το κανουν για να επιβιωσουν και τεινουν να ειναι και αυτοι με τα περισσοτερα προβληματα με ναρκωτικα, AIDS, και αυτοι που το κανουν λογω απληστιας (συνοδοι πολυτελειας). Φανταζομαι οι περισσοτεροι απο εσας, κυριως απευθυνομαι στον αντρικο πληθυσμο, δεν θα εκανε παρεα με αυτους στο 1ο γκρουπ που ανεφερα, αλλα θα ετρεχε πισω απο τους συνοδους πολυτελειας γιατι αυτοι τεινουν να ειναι ευπαρουσιαστοι με $$ και να συναναστρεφονται με ανθρωπους με $$.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Υπαρχουν 2 ειδων ιεροδουλοι. Οι φτωχοι που το κανουν για να επιβιωσουν και τεινουν να ειναι και αυτοι με τα περισσοτερα προβληματα με ναρκωτικα, AIDS, και αυτοι που το κανουν λογω απληστιας (συνοδοι πολυτελειας). Φανταζομαι οι περισσοτεροι απο εσας, κυριως απευθυνομαι στον αντρικο πληθυσμο, δεν θα εκανε παρεα με αυτους στο 1ο γκρουπ που ανεφερα, αλλα θα ετρεχε πισω απο τους συνοδους πολυτελειας γιατι αυτοι τεινουν να ειναι ευπαρουσιαστοι με $$ και να συναναστρεφονται με ανθρωπους με $$.


Οχι.

Δεν είναι θέμα χρημάτων ή παρουσίασης, για μένα τουλάχιστον.

Δεν είμαι τόσο απόλυτος στο αν θα έκανα ή όχι παρέα και με ποιο γκρουπ απο τα δυο, αλλά δεν έχει τύχει ποτέ και με κανένα.

Εσένα κατα την άποψή σου γιατί θα το έκαναν οι άντρες και κυρίως με τις λούξ; Για να εκμαιεύσουν τσάμπα πήδημα; Και τα "παράσημα" τα αγνοούμε;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, μαρεσει να κάνω παρέα με ευρεία γκάμα ανθρώπων γιατί έτσι βλέπεις πτυχές της ζωής που ειδάλλως θα σου ήταν αόρατες και μαθαίνεις καλύτερα τον κοσμο και τους ανθρώπους.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Δεν θα έκανα παρέα με καμία από τις 2 κατηγορίες που αναφέρει η Neliel. Όχι λόγω επαγγέλματος αλλά λόγω νοοτροπίας. Είναι η νοοτροπία του εύκολου κέρδους που εμφανίζεται και σε άλλες πτυχές στον χαρακτήρα: αρπαχτές, πονηριά και ρηχότητα. Και η φτωχή ιερόδουλη για κάποιο λόγο παραμένει για χρόνια ιερόδουλη και δεν πάει να γίνει σερβιτόρα ή barwoman.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οχι.

Δεν είναι θέμα χρημάτων ή παρουσίασης, για μένα τουλάχιστον.

Δεν είμαι τόσο απόλυτος στο αν θα έκανα ή όχι παρέα και με ποιο γκρουπ απο τα δυο, αλλά δεν έχει τύχει ποτέ και με κανένα.

Εσένα κατα την άποψή σου γιατί θα το έκαναν οι άντρες και κυρίως με τις λούξ; Για να εκμαιεύσουν τσάμπα πήδημα; Και τα "παράσημα" τα αγνοούμε;
Θα το εκαναν με τις λουξ γιατι πιστευω θα τις εβλεπαν ως τροπαιο. Ο μεσος αντρας δεν μπορει να παει με αυτες γιατι δεν μπορει να τις πληρωσει, ειναι ακριβες, και επισης λογψ ελλειψης χρηματων ουτε αυτες θα εδιναν ποτε σημασια σε εναν μεσο αντρα. Ειναι επισης με αναλογιες μοντελων και ομορφες σε σημειο που πολλοι απο τους αντρες που προανεφερα δεν θα μπορουσαν να σκοραρουν.

Δεν μου εχει τυχει να συναντησω ατομα απο τα 2 γκρουπ που προανεφερα, αλλα μαλλον θα εκανα παρεα με τις λουξ αλλα οχι με τις αλλες. Ο λογος; Σου δινει την ευκαιρια να αποκτησεις connections με ελιτ οπως επισης και πληροφοριες για την ελιτ για να αναρριχηθεις επαγγελματικα.
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με πρώτη σκέψη δεν θα έκανα, γιατί το θεωρώ προσβολή της ανθρώπινης αξιοπρέπειας αυτό το επάγγελμα (change my mind).
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
[...]

Δεν μου εχει τυχει να συναντησω ατομα απο τα 2 γκρουπ που προανεφερα, αλλα μαλλον θα εκανα παρεα με τις λουξ αλλα οχι με τις αλλες. Ο λογος; Σου δινει την ευκαιρια να αποκτησεις connections με ελιτ οπως επισης και πληροφοριες για την ελιτ για να αναρριχηθεις επαγγελματικα.

Και μετά μου λέει η μάνα μου "γιατί δεν παντρεύεσαι".

Αν υπολογίζουν οι άνθρωποι τόσο ψυχρά τα πάντα για την επαγγελματική αναρρίχηση, φαντάσου και να πέσεις στα νύχια τους στο διαζύγιο και στη διατροφή.:devil:

Nope, not gonna happen! :jester:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και μετά μου λέει η μάνα μου "γιατί δεν παντρεύεσαι".

Αν υπολογίζουν οι άνθρωποι τόσο ψυχρά τα πάντα για την επαγγελματική αναρρίχηση, φαντάσου και να πέσεις στα νύχια τους στο διαζύγιο και στη διατροφή.:devil:

Nope, not gonna happen! :jester:

Η μεγαλύτερη μαλάκια ξέρεις ποια είναι; Φτηνεις τόσο αίμα να αναρριχηθείς επαγγελματικά και μετά πεθαίνεις.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Και μετά μου λέει η μάνα μου "γιατί δεν παντρεύεσαι".

Αν υπολογίζουν οι άνθρωποι τόσο ψυχρά τα πάντα για την επαγγελματική αναρρίχηση, φαντάσου και να πέσεις στα νύχια τους στο διαζύγιο και στη διατροφή.:devil:

Nope, not gonna happen! :jester:
Μιλας για 2 πραγματα που δεν εχουν σχεση μεταξυ τους. Το να αποκτας γνωριμιες και διασυνδεσεις για να προχωρησεις δεν ειναι εγκλημα. Χωρις γνωριμιες ουτε δουλεια δεν βρισκεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Μιλας για 2 πραγματα που δεν εχουν σχεση μεταξυ τους. Το να αποκτας γνωριμιες και διασυνδεσεις για να προχωρησεις δεν ειναι εγκλημα. Χωρις γνωριμιες ουτε δουλεια δεν βρισκεις.


Εγκλημα δεν είναι. Απεχθές και υποκριτικό για το πως λειτουργεί ο κόσμος όμως είναι.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Το θεμα ρωταει αν θα καναμε παρεα, οχι αν ψαχνουμε για κολλητες ή εγκαρδιους φιλους.

If you'll excuse me, νομίζω ότι έχασα τη διάθεσή μου αυτή τη στιγμή να συνεχίσω να συζητάω στο παρόν θρεντ.

Σ ευχαριστώ για την κουβέντα. :)
 

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εγω θα εκανα γιιατι ''οι πουτανες κι οι τρελες εχουν τις τυχες τι καλες''. Ισως με παιρνε κι εμενα η μπαλα!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Δεν μου εχει τυχει να συναντησω ατομα απο τα 2 γκρουπ που προανεφερα, αλλα μαλλον θα εκανα παρεα με τις λουξ αλλα οχι με τις αλλες. Ο λογος; Σου δινει την ευκαιρια να αποκτησεις connections με ελιτ οπως επισης και πληροφοριες για την ελιτ για να αναρριχηθεις επαγγελματικα.

Καλα ρε Νέλλη απο τις πτανες θα μαζευες πληροφοριες για την ελίτ;;; :P
και πιστευεις οτι οι συγκεκριμενες "πληροφοριες'' θα σου ηταν χρήσιμες; :D
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα ρε Νέλλη απο τις πτανες θα μαζευες πληροφοριες για την ελίτ;;; :P
και πιστευεις οτι οι συγκεκριμενες "πληροφοριες'' θα σου ηταν χρήσιμες; :D

Έχουν πέσει αυτοκρατοριες από πληροφορίες πουτανών.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top