Το σημάδι από τα φιλιά

M.D.A.G

Νεοφερμένος

Ο M.D.A.G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ακούω... Σας αρεσει να το κανετε στους αλλους? Να το κανουν σε εσας? Σας φαινονται ενοχλητικα τα σημαδια στο λαιμο,μηπως?Βασικα εγω δεν εχω κανει ποτε σε καμια κοπελα,ουτε μου εχουν κανει(πιο καλα μεταξυ μας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
έ πάνω στο πάθος :P δε ξέρω πως θα μου βγεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Γενικα Δεν μ'αρεσει να μου κανουν αλλα ουτε κ να κανω....Αλλα οπως γραφει και το theio_vrefos ποτε δεν ξερεις πανω στο παθος κ την ενταση τι θα σου βγτει !!! Σωστος? Σωστος ..... :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Μια φορα το έχω κάνει εγώ και τσαντίστηκε. Εμέα μου το έκανε εξακολουθητικά μία πρώην αλλά δεν με πείραζε

Υ.Γ. MDAG καλωσήρθες στην παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν μου το κάνουν σε όχι εμφανή σημεία έως που με φτιάχνει.. ;) Εγώ πάντως αποφεύγω να κάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν εχω προβλημα να κανω ουτε να μου κανουν...οχι σε σημεια που να φαινεται ομως...πχ λαιμος... πιο κατω ολα δεκτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τρελαίνομαι να κάνω και να μου κάνουν αλλά σε μη εμφανή σημεία... ε... δεν θέλω να πηγαίνω στην δουλειά και όλοι να με κοιτάνε πονηρά ούτε ο άλλος εξαιτίας μου να υποστεί αυτό :P
Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές έχω κάνει καταλάθος σε λαιμό άλλου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν τα μπορω με τιποτα ρε γμτ, δεν ξερω γιατι αλλα προτιμω να δινω απαλα φιλια, οχι να ρουφαω η να δαγκωνω, αλλα πανω στο παθος ολα ειναι πιθανα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να τα κανω τρελενομαι... οχι εκει που καθομαι να του κανω αλλα.. πανω στο ..... σε αυτον δεν αρεσει καθολου να του το κανω... αυτος μου το κανει παντος...εμενα μαρεσει αλλα να μην φαινετε κ ολας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμενα παλι ρουφηγματα ειδικα στον λαιμο, μου θυμιζει την ηλικια των 16-17-18 οπου ολα τα παιδια καναμε κρα να μας κανει κανα ρουφηγμα η κοπελα και το ειχαμε σαν παρασημο...:P
Ειδικα σε μεγαλυτερη ηλικια δεν μου αρεσει με τιποτα να το βλεπω και να το κανω...ειδικα σε σημεια που φαινεται.
Τωρα εαν πανω στο παθος ξεφυγει καποιο οκ, παω πασο.
Αλλα γενικα δεν ειμαι και πολυ αυτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Τςτςτςτς...

εάν έχεις περάσει καλά το προηγούμενο βράδυ, φαίνεται, είτε οι πιπιλιές είναι σε εμφανές σημείο είτε όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aν ειναι να γινουν για να γινουν , κατηγορηματικα οχι.
Αν εγιναν επειδη εγιναν, κανενα προβλημα και δε με νοιαζει τι θα πει ο κοσμος (μαλλον θα ζηλευει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ακούω... Σας αρεσει να το κανετε στους αλλους? Να το κανουν σε εσας? Σας φαινονται ενοχλητικα τα σημαδια στο λαιμο,μηπως?Βασικα εγω δεν εχω κανει ποτε σε καμια κοπελα,ουτε μου εχουν κανει(πιο καλα μεταξυ μας).

εχμ, θεωρώ ότι αυτά προκύπτουν, δεν γίνονται επίτηδες :D. Πάντως μία φορά είχα νιώθει ψιλοάσχημα από κάτι σημαδάκια :redface: αλλά όταν είδα ότι οι άλλοι το κοίταζαν με ψιλοζήλεια άρχισε να μου αρέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο" :P
Κάτι σε "το μοσχάρι είναι ιδιοκτησίας μου" μου θυμίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο" :P
Κάτι σε "το μοσχάρι είναι ιδιοκτησίας μου" μου θυμίζει :P

μου το έχουν πει και εμένα :/:
δηλαδή γκόμενα ότι το έκανα επίτηδες για αυτό το λόγο.

πάλι καλά όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To σκεπτικο μαρκαρισματος ισως οφειλεται σε καποια ανασφαλεια. Αμα φοβομαστε τοσο πολυ που πρεπει να μαρκαρουμε τον ανθρωπο μας για να μην του την πεσουν (γιατι αυτο θα υποκυψει στην 1η ευκαιρια), τοτε πρεπει να μας απασχολουν αλλα πραματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμένα πάλι αυτό το ενδεχόμενο ποτέ μα ποτέ δεν είχε περάσει απο το μυαλό μου...
Πραγματικά ουτε καν θα μπορούσα να το φανταστώ...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουτε εμενα. Μπας και ειμαστε πολυ καλα παιδια ; :P



(μπαααα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά... πιπιλιά στο λαιμό "κατά λάθος" ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
πρέπει να ρουφάς πόση ώρα για να σκάσει η πιπιλιά :P

έλεος δλδ.... σε όλο το πάθος μόνο το λαιμό ρουφάει?
αλλιώς πρέπει ο άλλος να είναι ολόκληρος μπλαβί απ τις πιπιλιές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο" :P
Κάτι σε "το μοσχάρι είναι ιδιοκτησίας μου" μου θυμίζει :P
:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί
Απαίσια σκέψη, όπως και να είναι.....

Σε κάθε περίπτωση δεν μου αρέσει ούτε να δίνω ούτε να δέχομαι τέτοια φιλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top