Αντρικό ντύσιμο

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εγώ τώρα το χειμώνα σκέφτομαι να πάρω άρβυλα να φοράω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
λολ τι τιμές είν αυτές δε μου τα δίνεις να πάρω με τα ίδια λεφτά ένα για μένα κι ένα για σένα; :P

και δε τα λες και μπουφάν αυτά είναι πολύ κοντά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δε ξέρω να σου πω, ειδικά για αντρικά ΑΛΛΑ, αν θες τη γνώμη μου (που φαντάζομαι δε σε νοιάζει και ιδιαίτερα :P) το Balmain που ανέβασες, ok είναι απο το μεγα-οίκο αλλά είναι απαισιότατο και μου φαίνεται και κοντό για ΑΝΔΡΙΚΟ δερμάτινο.Τα άλλα που ανέβασες είναι μακράν καλύτερα, το Griffin μου άρεσε, απλό κλασσικό και μετά το Conroy. Το Hemsley νομίζω πως είναι το παλιό-καλό-κλασσικό δερμάτινο που είχε (σχεδόν) κάθε ροκάς στα 80s- νταξει ίσως λίγο πιο κοντό. ΔΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΤΟ ΞΕΡΩ-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Όχι μια χαρά βοήθησες.Σου είπα ενδεικτικά τα ανέβασα αυτά για να δεις περίπου τι ψάχνω.Όπως είπα πιο πάνω δεν μου είχε κάνει κάτι κλικ.Ναι δε θέλω να είναι κοντό.Κανονικο μέγεθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Τι πιστεύετε για τα pinroll (ρεβέρ) στα τζιν για τους άνδρες ? Θα ήταν καλύτερο να πάει κάποιος σε ράφτη για να φέρει στο σωστό μήκος το τζιν του ή να γυρίσει τα μπατζακια ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί δεν σου αρέσει ?

Απλά δεν μου αρέσει η εικόνα να σου πω την αλήθεια. Μου φαίνεται σαν προσωρινή κλαρινομόδα. Οι περισσότεροι το κάνουν επειδή το κάνουν πολλοί άλλοι, όχι επειδή τους αρέσει. Ένα παντελόνι στο σωστό μήκος το βρίσκω πολύ πιο ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Απλά δεν μου αρέσει η εικόνα να σου πω την αλήθεια. Μου φαίνεται σαν προσωρινή κλαρινομόδα. Οι περισσότεροι το κάνουν επειδή το κάνουν πολλοί άλλοι, όχι επειδή τους αρέσει. Ένα παντελόνι στο σωστό μήκος το βρίσκω πολύ πιο ωραίο.

Θα το θεωρούσε ποτέ ως gay style όπως το θεωρούν πολλοι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κοντομάνικο ή κοντομάνικο πουκάμισο για το καλοκαίρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νο1 rule: Ποτέ κοντομανικο πουκάμισο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Θα το θεωρούσε ποτέ ως gay style όπως το θεωρούν πολλοι ?

Tι πάει να πει gay style? Δηλαδή κάθε σεξουαλικότητα έχει το δικό της dress code?
Dude φόρα ό,τι θες κι όπως το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Tι πάει να πει gay style? Δηλαδή κάθε σεξουαλικότητα έχει το δικό της dress code?
Dude φόρα ό,τι θες κι όπως το θες.

Είναι για άσκηση στατιστικής ...μην το περνεις ως προσβολή

Νο1 rule: Ποτέ κοντομανικο πουκάμισο.

Για ποιο λόγω ,τι έχει ?

Κοντομάνικο ή κοντομάνικο πουκάμισο για το καλοκαίρι;

Τι θα έλεγες αντί για αυτά να επέλεγες polo t-shirt?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι θα έλεγες αντί για αυτά να επέλεγες polo t-shirt?

Polo καλό αλλά απλό. Πουκάμισο δείχνει ωριμότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κοντομάνικο ή κοντομάνικο πουκάμισο για το καλοκαίρι;

:worry:

Πάντα μακρυμάνικο, αν είναι καλοκαίρι επιλέγεις πιο δροσερό ύφασμα (και δεν εννοώ το λινό) και γυρίζεις τα μανικάνια ως τον αγκώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top