Girl Gamers

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1ον: Τα αγοράκια να φύγουν από το θέμα, μόνο για κοριτσάκια είναι. :baby:
2oν: Έχω την εντύπωση πως τα περισσότερα games είναι με όπλα κτλ που κατά βάση θεωρούνται αγορίστικα παιχνίδια.

Επίσης, θυμάμαι ότι παλιά, 7-10 χρονών, έπαιζα με τον ξάδερφό μου playstation. Σκοτώναμε πουλάκια με όπλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
2oν: Έχω την εντύπωση πως τα περισσότερα games είναι με όπλα κτλ που κατά βάση θεωρούνται αγορίστικα παιχνίδια.
μπα οχι απαραιτητα..

τα adventures με ρομαντικα μερη και γριφους και γενικα με περισσοτερο σκεψη και λιγοτερο δραση τα προτιμουν συχνα κοριτσια..

ειδικα τα adventures οπως το syberia παραπανω..εκανε πολλες κοπελες αλα και ανδρες να δακρυσουν..παω στοιχημα..
ειδες τα βιντεο?
θα το νιωσεις και συ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είδα μόνο το ένα. :P
Δεν κατάλαβα τίποτα είναι αλήθεια.
Γενικά μπορεί να σπαταλάω εδώ και εκεί το χρόνο μου αλλά σε παιχνίδι δε νομίζω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ μάλλον είμαι καμένη. :redface: Έχω παίξει πολλά παιχνίδια κατά καιρούς.
Αυτά που ξεχώρισα όμως ήταν:

1)Syberia
2)Myst
3)Up (αυτό είναι τρέλα αν παίζεις multiplayer)
4)The Chronicles of Mystery
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Έχω παίξει διάφορα παιχνίδια αλλά αυτό που δε θα ξεπεράσω ποτέ καθώς φαίνεται είναι το wow. Έπαιζα για 2 χρόνια, το σταμάτησα και τώρα το έχω ξαναρχίσει χωρίς όμως να πορώνομαι πια, παίζω αν είμαι σπίτι και δεν έχω κάτι να κάνω ή παίζω με το φίλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Έχω παίξει διάφορα παιχνίδια αλλά αυτό που δε θα ξεπεράσω ποτέ καθώς φαίνεται είναι το wow. Έπαιζα για 2 χρόνια, το σταμάτησα και τώρα το έχω ξαναρχίσει χωρίς όμως να πορώνομαι πια, παίζω αν είμαι σπίτι και δεν έχω κάτι να κάνω ή παίζω με το φίλο μου.



και εμένα μου είχε φανεί μεγάλη εφεύρεση το ονλάιν γκέιμινγκ.
η καλή μου καθόταν και έπαιζε με τις ώρες, πολύ καλύτερο
από το να γκρινιάζει ή να με ρωτάει για τη μέρα μου ή να συζητάμε την σχέση μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η καλή μου καθόταν και έπαιζε με τις ώρες, πολύ καλύτερο
από το να γκρινιάζει ή να με ρωτάει για τη μέρα μου ή να συζητάμε την σχέση μας :P
σε παραμελουσε?:P

δεν εκτελουσε ανελλιπώς τα συζυγικά της καθηκοντα?:shifty::bleh:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σε παραμελουσε?:P

δεν εκτελουσε ανελλιπώς τα συζυγικά της καθηκοντα?:shifty::bleh:8)



τι με νοιάζει? :P
το παστίτσιο της πάντως ήταν υπέροχο... (γιαμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το παστίτσιο της πάντως ήταν υπέροχο... (γιαμ)
οκ..
παω πασο ,τοτε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
οκ..
παω πασο ,τοτε..:D

Τα πιο ελεϊνα post που έχω δει lol!

Εγώ είμαι fanboy των Call of Duty παιχνιδιών! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα πιο ελεϊνα post που έχω δει lol!

Εγώ είμαι fanboy των Call of Duty παιχνιδιών!
γιατι?νοστιμα ειναι..:D

τα medal og honor..που βγαινει καινουριο τωρα
νομιζω οτι εχουν περισσοτερη ποιοτητα στα γραφικα και τον ηχο και μεγαλυτερο ρεαλισμο..ειναι πιο φροντισμενα πιστευω..

απλα τα call of duty εχουν πιο ανεπτυγμενο multiplayer..αλλα φτιαχτηκαν απο τους ανθρωπους που εφτιξαν το πρωτο medal of honor allied assault....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γραφουμε και εμεις?
Πριν 1-2 χρονια επαιζα Lineage! Ειχα κολλισει αρκετα! Το ειχα πρωτδει απο ενα φιλο μου αλλα δεν μου αρεσε μεχρι τη στιγμη που εφτιαξα χαρακτηρα και αρχησα να σκοτωνω τερατα και να κανω pvp με αλλους :P
Το wow ποτε δε το συμπαθησα!
Στο call of duty 2 εχουν γινει μαχες!!!!! Μακραν το καλυτερο multiplayer πολεμικο παιχνιδι!!

Απο περσυ στη Γ λυκειου και μετα δεν παιζω παιχνιδια!Μονο με παρεα κανα multiplayer!

Φυσικα παιζουμε pro συχνα,φτιαχνουμε πρωταθληματα και παιζουμε μεταξυ μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Πριν 1-2 χρονια επαιζα Lineage! Ειχα κολλισει αρκετα! Το ειχα πρωτδει απο ενα φιλο μου αλλα δεν μου αρεσε μεχρι τη στιγμη που εφτιαξα χαρακτηρα και αρχησα να σκοτωνω τερατα και να κανω pvp με αλλους :P
Το wow ποτε δε το συμπαθησα!

Έχεις παίξει; Τι είναι αυτό που προτιμάς στο Lineage σε σύγκριση με το wow?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Έχεις παίξει; Τι είναι αυτό που προτιμάς στο Lineage σε σύγκριση με το wow?
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω παιξει πολυ wow γιατι απτην 1η φορα που το επαιξα δεν με παρακινησε για να συνεχισω!
Aλλα απο αυτα που πρατηρησα,εχει πολυ παιδικα γραφικα!
Tο pvp ειναι πολυ καλυτερο απτου wow!Μπορεις να κανεις pvp οπουδηποτε με οποιονδηποτε!εχει και duel mode!
Αλλα ολοι λενε οτι ειναι καλυτερο απτο lineage.. εμενα παντως δεν μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω παιξει πολυ wow γιατι απτην 1η φορα που το επαιξα δεν με παρακινησε για να συνεχισω!
Aλλα απο αυτα που πρατηρησα,εχει πολυ παιδικα γραφικα!
Tο pvp ειναι πολυ καλυτερο απτου wow!Μπορεις να κανεις pvp οπουδηποτε με οποιονδηποτε!εχει και duel mode!
Αλλα ολοι λενε οτι ειναι καλυτερο απτο lineage.. εμενα παντως δεν μου αρεσει

Αν σου αρέσει το pvp ναι, το wow δεν είναι για σένα, δεν είναι βασισμένο στο pvp. Αλλά στα dungeons και τα raids νομίζω οτι δεν υπάρχει καν σύγκριση με το lineage.

Μέχρι ποιο level έφτασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που κάνει τον κόσμο να παίζει τόσο φανατικά και εθισμένα wow, linage κ.τ.λ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
...Το αγαπημένο μου παιχνίδι

διορθώνω το αγαπημένο μου παιχνίδι είναι αυτό :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αιμιλιε να σου πω την αληθεια εγω ειμαι hardcore battlefield 3 / mw2 / mw3 /mw kai γενικα call of duty kai μετα παμε σε λιγο casual 4story
Kai battlefield play4free
Εγω απο την ηλικια των 2+ εμαθα το call of duty λογω του οτι ο νονος μου ειναι μισος αμερικανος και ό, τι εβγαινε στην αμερικη το εφερνε εδω Ελλάδα και ξεσκιζοτανε! Ετσι εμαθα πολλα πραματα απο αυτον και ετσι ξεκινισε η hardcore gaming πλευρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αιμιλιε να σου πω την αληθεια εγω ειμαι hardcore battlefield 3 / mw2 / mw3 /mw kai γενικα call of duty kai μετα παμε σε λιγο casual 4story
Kai battlefield play4free
Εγω απο την ηλικια των 2+ εμαθα το call of duty λογω του οτι ο νονος μου ειναι μισος αμερικανος και ό, τι εβγαινε στην αμερικη το εφερνε εδω Ελλάδα και ξεσκιζοτανε! Ετσι εμαθα πολλα πραματα απο αυτον και ετσι ξεκινισε η hardcore gaming πλευρα μου!
Το topic λέγετε GIRLgamers οχι BOYgamers χαχαχα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο μου παιχνίδι στο xbox ήταν φόρμουλες... Τα συμπεράσματα δικά σας... :whistle:
Πάντως, γενικά προτιμώ παιχνίδια τύπου φόρμουλες, tekken etc. :redface: Να έχει δράση ρε παιδί μου!!! :D :P Αλλιώς τα βαριέμαι εύκολα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top