Downtime αύριο λόγω μετατροπής του e-steki σε Unicode

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Σε ποιά αναζήτηση γίνεται αυτό;




Εσείς σε τι αναφέρεστε; Τι google error?

αναφερομουν στο ιδιο με την λουλου... τωρα ειναι ενταξει :clapup:

Αν ξανασυμβεί γράψτο εδώ.
Το είδε κανένας άλλος αυτό με τα πολλαπλά μηνύματα ή ήταν μόνο στη Θεοδώρα;

το ειδα και εγω στο στεκι... τωρα ειναι ενταξει!!!

Ευχαριστουμε Λια για τον χρονο σου και την εξαιρετικη δουλεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Και ο katalinos ανέβασε ένα screenshot (στις σκέψεις όμως :P) με τριπλό ένα θέμα άρα δεν είμαι η μόνη. :P
OK, θα σου πω.


δεν ήταν πραγματικό , απλά το σκέφτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εύρηκα!
View attachment 36480
Απ' ότι κατάλαβα τα εξαφανίζει μετά από λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Λια εμφανιστηκε παλι καποιο μηνυμα διπλο στο στεκι (στο mycat δεν εχω παρατηρησει να συμβαινει αυτο το φαινομενο)

Browser identification

Opera/9.80 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.7.62 Version/11.01


Εύρηκα!
View attachment 36480
Απ' ότι κατάλαβα τα εξαφανίζει μετά από λίγο.

:lol: :lol: :lol:
με προλαβες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αφού είμαστε γαμάτα μέλη, τι να λέμε τώρα. :P
(Kαι ναι, υποτίθεται πως διαβάζω :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα υπάρχει μόνο σε συγκεκριμένους χρήστες (περίπου 500 στον αριθμό), γι'αυτό εμφανίζεται σπάνια.

Ο λόγος είναι ότι πλέον δεν μπορούν να υπάρχουν διαφορετικοί χρήστες με το ίδιο ουσιαστικά username (πχ ΓΙΩΡΓΟΣ και Γιώργος), άρα πρέπει να το κρατήσει αυτός που το πρόλαβε, και ο άλλος να αλλάξει. Αυτό θα γίνει με αυτοματοποιημένο τρόπο και οι χρήστες που επηρεάστηκαν θα ενημερωθούν με email.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
ααα γι' αυτο στα παραπανω screenshots βλεπαμε ΜΑΡΩ και Μαρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Καλημέρα!

Ακόμα και τώρα, πριν από 2' δηλ. μου βγάζει διπλά μηνύματα στην κεντρική σελίδα.

Χρειάζεστε screenshot? Γιατί είμαι γραφείο και δεν ξέρω αν προλαβαίνω να ανεβάσω. Πάντως το κάνει σε 3 συνεχόμενα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι δεν έχει διορθωθεί ακόμα.
Όταν διορθωθεί θα ανακοινωθεί εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εεε;;.png

Συνεχιζει να το κανει... Στο MyCat δεν εχω δει να υπαρχει προβλημα, νομιζω ουτε και στο iSchool...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως το πρόβλημα υπάρχει μόνο που στους χρήστες που τα nick τους είναι με ελληνικούς χαρακτήρες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι, το έχω κι εγώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μαλλον ο fockos εννοει, οτι τα θεματα γινονται διπλα-τριπλα οταν γραφει καποιο μελος που το ονομα του εχει ελληνικους χαρακτηρες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αλήθεια kajira; Εσένα δε σε πρόσεξα.
Το πρόβλημα γίνεται σε ορισμένους χρήστες, όπως είπε η Λία ''Γιώργος, Γιωργος, ΓΙΩΡΓΟΣ'',αλλά το αποτέλεσμα (τα διπλά-τριπλά θέματα δηλ) τα βλέπουμε όλοι. Αυτό κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα πρέπει να λύθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μάλλον γιατί τώρα που πόσταρε ο Γιώργος δε δημιουργήθηκαν 3 θέματα. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα με την αναζήτηση λύθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top