Εγγυητής για αγορά αυτοκινήτου

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σοφια, σχετικα με τα δανεια...Το τελευταιο διαστημα δε βγαζουνε οι τραπεζες ευκολα δανεια....και αυτο ειναι γεγονος...οποτε μπορει εκει να εγκειται το οτι δεν μπορει να παρει αλλο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο μπαμπας μου καποτε μπηκε εγκυητης για παρει ενας φιλος του (μαζι απο τα 14-15) μια μηχανη. Ηρθε η ωρα της πρωτης δωσεις, και δεν ειχε να πληρωσει... Ευτιχος για τον πατερα μου ο φιλος του εχει μπεσα, η μηχανη ητανε μεταχειρισμενη, και ο πρωην ιδιοκτιτης την δεχτικε πισω... Απο τοτε δεν ξαναεγκυηθικε για κανεναν φιλο η γνωστο
Καμποσα χρονια μετα, ηρθε η ωρα του ξαδερφου μου να παρει αμαξι. Ειχε τα εσοδα, αλλα οχι την φορολοικη δηλωση (ξερετε τωρα πως ειναι για εναν που τωρα αρχιζει να μπαινει στην αγορα εργασιας), και στην τελικη ειναι και ανηψιος του. Μπηκε παλι, και μεχρι στιγμης (2ος χρονος) δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Οποτε ολα αυτα ειναι πολυ σχετικα... Παντος σε σχεση που δεν εχει κρατισει καιρο δεν ξερω αν θα εκανα μια τετια κινιση.. Βεβαια ετσι οπως ειμαι ωρες-ωρες μπορει να το εκανα και εγω, δεν αποκλειω τιποτα...
Τωρα ομως αφου το αποφασισες δεν παιζει ρολο αυτο... Μπραβο σου που θες να σταθεις τοσο σε εναν ανθρωπο! Και ελπιζω να το αξιζει, και να σου δειξει την ευγνωμοσινη που πρεπει, και να ειναι κυριος και στα οικονομικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σοφια, σχετικα με τα δανεια...Το τελευταιο διαστημα δε βγαζουνε οι τραπεζες ευκολα δανεια....και αυτο ειναι γεγονος...οποτε μπορει εκει να εγκειται το οτι δεν μπορει να παρει αλλο ...

αν είναι φερέγγυος προς τις τράπεζες δεν έχει τέτοιο θέμα
καρατσεκαρισμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τασο σε ευχαριστώ για τα λόγια σου.
Την Τετάρτη θα πάμε να πάρουμε το αυτοκίνητο, μετά από σέρβις που θα το κάνουνε.
Είμαι χαρουμενη για την απόφαση μου.
Θα πάνε όλα καλά. Σας ευχαριστώ όλους για την άποψη σας και που προσπαθήσατε να μου δείξετε και τις άλλες πλευρές του νομίσματος.
Καταλαβά πολλά πράγματα αλλά τολμώ, και όπως είπε και η κακή επιρροή,
είμαι ερωτευμένη αλλά μετά από πολύ σκέψει το έκανα.
Ολά καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τόλμησα τότε... τώρα ποιος πληρώνει τις δόσεις..?
Χάλια τα πράγματα.....
Οικονομικά καταστρεφόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top