• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Έχει το botox παρενέργειες;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω, οκ θελετε εσεις οι γυναικες να ειστε κουκλαρες και στα 30 σας και στα 40 σας και στα 50 σας, αλλα ελεος πια με την εξωτερικη ομορφια, για μενα η εσωτερικη ομορφια μιας γυναικας ειναι πολυ πιο συμαντικη παρα την εξωτερικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω, οκ θελετε εσεις οι γυναικες να ειστε κουκλαρες και στα 30 σας και στα 40 σας και στα 50 σας, αλλα ελεος πια με την εξωτερικη ομορφια, για μενα η εσωτερικη ομορφια μιας γυναικας ειναι πολυ πιο συμαντικη παρα την εξωτερικη :)

+10000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_33

Νεοφερμένος

Η anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω, οκ θελετε εσεις οι γυναικες να ειστε κουκλαρες και στα 30 σας και στα 40 σας και στα 50 σας, αλλα ελεος πια με την εξωτερικη ομορφια, για μενα η εσωτερικη ομορφια μιας γυναικας ειναι πολυ πιο συμαντικη παρα την εξωτερικη :)

OK εγώ να το δεχτώ ότι το πιστεύεις αυτό...
Αλλά πες μου τώρα ότι όταν κοιτάς μια γυναίκα είναι για την εσωτερική της ομορφία να πέσω από το μπαλκόνι.
Ελάτε ρε αγόρια, ας σοβαρευτούμε. Αν δε σας αρέσουμε εμφανισιακά έχουμε πολύ λιγότερες ελπίδες να μας πλησιάσετε. Μην κοροιδευόμαστε τώρα...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μήπως θα ήταν καλύτερο να μιλήσουμε για το botox; Έχουμε ξεχωριστό θέμα για "Εξωτερική εμφάνιση vs. εσωτερική"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν λεω οτι η εξωτερικη εμφανιση δεν μας ενδιαφερει, μας ενδιαφερει, αλλα η ουσια ειναι αλλη, τι να την κανω την τριμετρη με ποδια δυο μετρα οταν θελω καποια να ξερει να μιλαει και να καταλαβαινει πραγματα, και οχι να της λεω παμε πχ στο Θεατρο και να μου λεει ναι ε; τι θα δουμε Bugs Bunny?

η εσωτερικη ομορφια περιλαμβανει πολλα πραγματα, ολα αυτα κατα την γνωμη μου παντα!


γουστα ειναι αυτα!


ΥΓ εχει δικιο ο Exposed, δεν παμε εκει να τα πουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_33

Νεοφερμένος

Η anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά αν πάμε εκεί να τα πούμε θα ξεφύγουμε τελείως από το αρχικό θέμα που ήταν το αν γίνονται παρενέργειες με το ΒΟΤΟΧ, remember????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οι πλαστικές επεμβάσεις έχουν στις μέρες μας όλο και λιγότερες παρενέργειες, όποτε η Botox που είναι μια από τις απλές δεν νομίζω να έχει τίποτα το ιδιαίτερο να φοβόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το θέμα έχει τεθεί λάθος, γιατί πολύ απλά το ερώτημα αυτό δεν επιδέχεται απαντήσεις "ναι" ή "όχι".
Οι απαντήσεις που επιδέχεται είναι "ναι" ή "δεν έχουν παρατηρηθεί ακόμα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι πρέπει να θεωρούμε σίγουρο ότι κάθε πλαστική εγχείρηση έχει παρενέργειες, οι οποίες πιθανώς ακόμα να μην έχουν παρατηρηθεί, αλλά σίγουρα υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι πρέπει να θεωρούμε σίγουρο ότι κάθε πλαστική εγχείρηση έχει παρενέργειες, οι οποίες πιθανώς ακόμα να μην έχουν παρατηρηθεί, αλλά σίγουρα υπάρχουν.
Το point μου δεν είναι αυτό. Υποστηρίζω πως το να μην έχεις παρατηρήσει κάποια παρενέργεια, δεν σημαίνει κατ' ανάγκην ότι δεν θα έχει και παρενέργειες. Απλώς δεν μπορείς να το ξέρεις. Και ποτέ δεν θα μπορέσεις να αποδείξεις for sure ότι μία εγχειρητική διαδικασία δεν θα έχει παρενέργειες.

Δηλαδή η απουσία ενδείξεων δεν είναι απόδειξη της απουσίας της ύπαρξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σίγουρα οι ιατροί που θα πούνε ότι το botox έχει παρενέργειες είναι πολύ λίγοι στην πραγματικότητα το botox έχει παρενέργεες πολλές από τις οποίες είναι σοβαρές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δηλαδή η απουσία ενδείξεων δεν είναι απόδειξη της απουσίας της ύπαρξης.

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά μην φθάσουμε στο άλλο σημείο. Δηλαδή, ακόμα και αν δεν υπάρχουν ενδείξεις, να θεωρούμε ότι πολύ πιθανό να συμβαίνει κάτι και να μην μπορούμε να το αντιληφθούμε. Τέσπα, πλατειάζουμε τώρα και η κουβέντα τείνει να γίνει φιλοσοφική. Στο θέμα μας.

Κάποιος που έκανε πλαστική επέμβαση, έχει συναντήση κάποια παρενέργεια; Και αν ναι, τι πλαστική έκανε και τι παρενέργεια είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Botox can turn muscle into fat
New research shows that long-term use of Botox can cause muscle wastage in areas of the body that were not injected.


να πώς γινονται αυτες οι χλαπατσοφατσες των εθισμενων στο μποτοξ..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καλά η συγκεκριμένη δεν έχει κάνει μόνο botox, αλλά έχει δοκιμάσει όλες τις μεθόδους πλαστικής χειρουργικής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλέ πως είναι έτσι αυτή!!! Απ' το πολύ τράβηγμα έγινε χάλια. Αλλά δεν γίνονται όλες έτσι; Θέλετε παράδειγμα που η όμορφη έγινε θεά;

Δείτε αυτό https://2.bp.blogspot.com/_bQ0SqifjN...-SrAsMgs/s400/scarlett-johansson-nose-job.jpg

Ντάξει δεν είναι Botox, είναι όμως πλαστική επέμβαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top