Πώς θα αντιδρούσατε εάν...

Τι θα κάνατε εάν σας αποκαλούσε κάποιος δημόσια ομοφυλόφιλο/λη;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
  • Θα τον ευχαριστούσα δημοσίως

    Ψήφοι: 5 10.9%
  • Τίποτα απολύτως

    Ψήφοι: 35 76.1%
  • Θα του έκανα μύνηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θα του έκανα μύνηση και αγωγή

    Ψήφοι: 5 10.9%
  • Θα τον ξυλοκοπούσα

    Ψήφοι: 1 2.2%
  • Θα τον δολοφονούσα

    Ψήφοι: 0 0.0%

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θα του απαντουσα οτι η αμφιβολια προκαλει την ερευνα,και το αποτελεσμα προσφερεται δωρεαν..
Και θα του Γα@@γα το τρικι τρικι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα θεωρητικά... απλά θα τον αγνοούσα, δεν ξέρω τι θα 'κανα στην πραγματικότητα. :hmm:





Ερώτηση για τις 100 χιλιάδες Ευρώ, που είδα για μηνύσεις, κοκ στο poll: η Σ@ρρή πώς θα αντιδρούσε άραγε; :hehe: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
απλως θα αδιαφορουσα!
δεν με ενδιαφερει τι πιστευουν οι αλλοι αλλα τι ειμαι εγω εχει σημασια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Θα άφηνα να διαρρεύσει μια φωτό από "προσωπική στιγμή"...:P

Μήπως σε έβαλε ο Σάκης και προσπαθεί να το παίξει straight;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το τι σκατα κανω στο κρεβατι,στο πατωμα, στις καρεκλες στις πολυθρονες και αλλα μερη του σπιτιου μου, με οποια και οποιον θελω, δεν επηρεαζει στο παραμικρο την ιδιοτητα μου ως επαγγελματια(παντως ειδους).
Τωρα εαν ενδιαφερεστε για το τι ειπε ο ενας για καποιον αλλο....Μηπως εχουμε πιο σημαντικα πραγματα να ασχοληθουμε??

Απλως θα το αγνοουσα...Οτι κανεις και σε καθε τρολλ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Θα τον ρωτούσα γιατί είναι τόσο κομπλεξάρας!?!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top