Δωρεάν αγκαλιές! ♥

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
..Βρήκα σήμερα τυχαία, αυτούς εδώ, που εκτός από τις αγκαλιές, μοιράζουν και τρέλα :thumbup::P

Everything is OK!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μπράβο το παληκάρι καταπληκτική ιδέα,πολλές φορές μια αγκαλιά ειναι οτι πρέπει για να μας φτιάξει τη διαθεση....:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

star65

Νεοφερμένος

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
περίεργα πράγματα συμβαίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m(A).niC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
wow!! μ αρεσει πολυ!! καταπληκτικη ιδεα!! ,,μπραβο σ οποιον τ πρωτοσκεφτηκε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πριν χρόνια απ' ό,τι θυμάμαι το είχαν κάνει και Έλληνες και το είχε δείξει η τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ξέρω πως το λέω τελευταία στιγμή, αλλά εγώ θα είμαι εκεί, αν ενδιαφέρεται κάποιος:

Δωρεάν αγκαλιές και ταγκό - Πλατεία Συντάγματος στην 13.00, σήμερα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σ'ένα φεστιβάλ μουσικής που πήγα πρόσφατα σχετικά, καθώς έμπαινα ήταν ένας τύπος και μου πε :
''αγκαλίτσα;'' Προς στιγμήν ξαφνιάστηκα, μετά κατευθείαν θυμήθηκα αυτό, που το είχα πληροφορηθεί απο εδω πρώτη φορά και κατάλαβα.
''Μα φυσικά!'' του είπα και χαμογελάσαμε!
Εκείνη την ώρα με βρήκε η φίλη μου:
''τον ξέρεις;''
''Οχι''
''ε γιατί αγκαλιαζόσασταν;''
''έτσι! Αγκαλίτσα;'' Και την έκανα αγκαλίτσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top