Συστήματα Mini/Micro Hi-Fi

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
γεια σας
ηθελα να αγορασω εδω και καιρο ηχεια για το λαπτοπ
μετα ομως αποφασισα να κανω μια πιο ολοκληρωμενη αγορα δηλαδη κατι που να συνδυαζει ισχυ στα ηχεια, ραδιοφωνο και συνδεση με αρκετες συσκευες αλλα και το λαπτοπ
στην αντιληψη μου υπεπεσαν τα ηχοσυστηματα mini/micro hi fi (οπως τα ειδα κατηγοριοποιημενα)
το ενδιαφερον μου τραβηξε κατι τετοιο https://www.public.gr/product/sound-.../lg-cm2820-cd-micro-hifi-mayro/prod3040035pp/
ηθελα να ρωτησω εαν καποιος ειναι κατοχος ενος τετοιου τυπου"μηχανηματος",εαν ειναι ικανοποιημενος και τι ακριβως περιμενει κανεις απο τετοιο ηχοσυστημα.
η αληθεια ειναι οτι μου φαινεται υπερβολικο για τις απαιτησεις μου αλλα θα ηθελα να ακουσω αποψεις:D

υγ.sorry εαν υπαρχει αναλογο θεμα ή βρισκεται σε λαθος κατηγορια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top