Swinging: ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων

Ποια η άποψη σας για το swinging; :group:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 107)
  • Θα ήθελα να το κάνω σίγουρα :devil:

    Ψήφοι: 20 18.7%
  • Θα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά μέχρι εκεί :P

    Ψήφοι: 11 10.3%
  • Θα ήθελα να πάω στο club μόνο, από περιέργεια :whistle:

    Ψήφοι: 10 9.3%
  • Δεν θα το έκανα με τίποτα :ropalo:

    Ψήφοι: 50 46.7%
  • Είμαι ο κουμπάκιας και δεν έχω άποψη :angel:

    Ψήφοι: 7 6.5%
  • Το έχω κάνει

    Ψήφοι: 9 8.4%

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
χαχαχαχαχα
Γέλα κυρία μου. Όμως τα περισσότερα ζευγάρια που το δοκίμασαν, λένε ότι μετά από τέτοιες εμπειρίες καθένας δέθηκε πολύ περισσότερο με το ταίρι του.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γελάω με το τρόπο του μωρέ, σταμάάάάάάτα να μου τη λες πιαααα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γέλα κυρία μου. Όμως τα περισσότερα ζευγάρια που το δοκίμασαν, λένε ότι μετά από τέτοιες εμπειρίες καθένας δέθηκε πολύ περισσότερο με το ταίρι του.

Ή θα δεθείς τέρμα, ή θα δώσεις ένα... τέρμα μια και καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γέλα κυρία μου. Όμως τα περισσότερα ζευγάρια που το δοκίμασαν, λένε ότι μετά από τέτοιες εμπειρίες καθένας δέθηκε πολύ περισσότερο με το ταίρι του.


Το προβλημα ομως θα ναι οταν η κοπελα/γυναικα σου, μετα την πρωτη εμπειρια swinging, θα σου ζηταει επανειλημμένα να ξαναπαρεις τηλεφωνο το Μητσο και τη Μαρικα για ενα 2ο round, 3ο, 4ο κοκ. :whistle: Εκει να δεις δεσιμο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Φαση θα ειχε ;)
Αλλα φυσικα θα ηθελα πρωτα να εξακριβωσω
οτι ο συντροφος της αλληνης δεν θα με κολλησει τιποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Φαση θα ειχε. Αλλα φυσικα θα ηθελα πρωτα να εξακριβωσω οτι ο συντροφος της αλληνης δεν θα με κολλησει τιποτα
Ποτέ δεν μπορεί να υπάρξει απόλυτη σιγουριά γι αυτό, ούτε ακόμα και για τον δικό μας σύντροφο. (Το ρίσκο είναι μια από τις ομορφιές της ζωής). Πάντως για τις υποθέσεις ανταλλαγών, υπάρχουν κάποια βασικά μέτρα ασφάλειας: 1ον: Δεν θα το κάνουμε με ένα ζευγάρι που τυχαία μόλις γνωρίσαμε σε ένα bar, 2ον: (και κυριώτερον) στις περιπτώσεις αυτές το προφυλακτικό είναι απαραίτητο και υποχρεωτικό και 3ον: Τους κανόνες για το μέχρι πού θα φτάσουμε, τους βάζουμε εμείς.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top