• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σημάδια πάνω στα γεννητικά μου όργανα

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα.Ειμαι καινουργιος στο forum και θελω να με συμβουλεψεται στο εξης θεμα. Εχω παρατηρησει πανω στο πεος μου 2 σαν κυκλακια λιγο ποιο σκουρα απο το χρωμα του πεους.Ειναι κατι πολυ σοβαρο?Ο γιατρος που πρεπει να πας θα ειναι ο παθολογος σωστα?Ξερεται καποιον καλο να μου συστησεται?Ευχαρηστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ουρολογος βασικα χρειαζεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ουρολογος βασικα χρειαζεται..
Ουρολογος?οκ ευχαρηστω.ΦΟβαμαι μν ειναι τιποτα πολυ σοβαρο π.χ Καρκινος κ.τ.λ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιατρος δεν ειμαι για να ξερω να σου πω, αλλα νομιζω οτι δεν θα ειναι κατι τοσο σοβαρο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τα κυκλάκια αυτά που λες, είναι σαν κρεατοελίτσες ή σαν πανάδες πάνω στο δέρμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πήγαινε σε κάποιον δερματολόγο-αφροδισιολόγο να σου πεί σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τα κυκλάκια αυτά που λες, είναι σαν κρεατοελίτσες ή σαν πανάδες πάνω στο δέρμα?
Ειναι σαν παναδες οχι σαν κρεατοελιτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ειναι σαν παναδες οχι σαν κρεατοελιτσες.

μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό (αν ήταν κρεατοελίτσες θα σου έλεγα ότι μπορεί να είναι κονδυλώματα :cold:)
παρόλα αυτά εννοείται ότι πρέπει να πας σε δερματολόγο - αφροδισιολόγο
αν θες έχω να σου συστήσω μια (γυναίκα και ωραία είναι :P) αλλά είναι λίγο τσιμπημένη στις τιμές (νομίζω κανα 80άρι η επίσκεψη)...
έχει ιατρείο στο Κολωνάκι για τα απογεύματα και στο ΙΑΣΩ για τις πρωινές ώρες
Αν θες θα σου στείλω τα στοιχεία της με πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό (αν ήταν κρεατοελίτσες θα σου έλεγα ότι μπορεί να είναι κονδυλώματα :cold:)
παρόλα αυτά εννοείται ότι πρέπει να πας σε δερματολόγο - αφροδισιολόγο
αν θες έχω να σου συστήσω μια (γυναίκα και ωραία είναι :P) αλλά είναι λίγο τσιμπημένη στις τιμές (νομίζω κανα 80άρι η επίσκεψη)...
έχει ιατρείο στο Κολωνάκι για τα απογεύματα και στο ΙΑΣΩ για τις πρωινές ώρες
Αν θες θα σου στείλω τα στοιχεία της με πμ
ΕΙναι και ωραια ε? τι ηλικια εχει?πλακα καν:)Στηλε,μου με πμ τα στοιχεια.Το θεμα ειναι οτι αυτο το εχω πολυ καιρο απλα δεν ειχα ασχοληθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΕΙναι και ωραια ε? τι ηλικια εχει?πλακα καν:)Στηλε,μου με πμ τα στοιχεια.Το θεμα ειναι οτι αυτο το εχω πολυ καιρο απλα δεν ειχα ασχοληθει

καλά μην τρελαίνεσαι ... μπορεί να είναι κι απλώς καινούργιες ελιές (ναι το σώμα γεννάει νέες ελιές)
αλλά πρέπει να το τσεκάρεις οπωσδήποτε μην τυχών και είναι κανέναν ΣΜΝ

Σου στέλνω το πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλά μην τρελαίνεσαι ... μπορεί να είναι κι απλώς καινούργιες ελιές (ναι το σώμα γεννάει νέες ελιές)
αλλά πρέπει να το τσεκάρεις οπωσδήποτε μην τυχών και είναι κανέναν ΣΜΝ

Σου στέλνω το πμ
Τι να μν τρελενομαι ρε συ? Καινουργιες ελιες πανω στο πεος?Το ΣΜΝ τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι να μν τρελενομαι ρε συ? Καινουργιες ελιες πανω στο πεος?Το ΣΜΝ τι ειναι?

Φυσικά βρε... βγαίνουν ελιές παντού και δεν σημαίνει κάτι!
για το ΣΜΝ σου απάντησαν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Επίσης, μήπως τις είχες από πριν και τώρα τις πρόσεξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biker21

Νεοφερμένος

Ο biker21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Φυσικά βρε... βγαίνουν ελιές παντού και δεν σημαίνει κάτι!
για το ΣΜΝ σου απάντησαν :)
Ε τωτε ΣΜΝ πρεπει να ειναι τελοσ παντον θα πας σε αυτην που μο υ ειπες και θα δουμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top