Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Γενικά δεν υπάρχει το σιχαινομαι στο σεξ. Ο μονος μου φραγμος που δεν κάνω εξεζητημένα πραγματα τον τελευταιο καιρο που δεν έχω σταθερη σχέση και έχω πάει με αρκετές διαφορετικές είναι ο φοβος του hiv. To ελευθερο στοματικο αν και έχει μικρη επικινδυνοτητα δεν παύει να έχει εστω και αυτή την μικρή. Οποτε πάντα έχω βάλει προφυλακτικο και δεν έχω γλειψει βαθειά κάποια από τις παρτενέρ μου. Συνιστω σε ολους και ολες να κάνουν το ιδιο εκτος και αν δούν εξετάσεις, που και παλι τις 2-3 τελευταιες εβδομάδες δεν ξέρεις τι μπορει να έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγώ γενικά θα έλγα πως είμαι πολύ υπερ του στοματικού έρωτα πιο πολύ να το κάνω εγώ και αν ο άλλος είναι καλός και θέλει φυσικά να μου κάνει και εκείνος δεν θα έλεγα όχι:)

έχω ακούσει κάποιες γνωστές μου ότι δεν κάνουν στοματικό έρωτα στο αγόρι τους και απορώ αυτό πως μπορεί να συμβαίνει αλλά οκ ο καθένας στη σεξουαλική του ζωή κάνει ότι θέλει βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ γενικά θα έλγα πως είμαι πολύ υπερ του στοματικού έρωτα πιο πολύ να το κάνω εγώ και αν ο άλλος είναι καλός και θέλει φυσικά να μου κάνει και εκείνος δεν θα έλεγα όχι:)

έχω ακούσει κάποιες γνωστές μου ότι δεν κάνουν στοματικό έρωτα στο αγόρι τους και απορώ αυτό πως μπορεί να συμβαίνει αλλά οκ ο καθένας στη σεξουαλική του ζωή κάνει ότι θέλει βέβαια
Ο πομπός και ο δέκτης...Μάλιστα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,980 μηνύματα.
Μέσα σε 4 post μάθαμε τι κανείς στο κρεβάτι σου.Καλυτερα να μην τα λες προς τα έξω αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μέσα σε 4 post μάθαμε τι κανείς στο κρεβάτι σου.Καλυτερα να μην τα λες προς τα έξω αυτά.

ok όμως εσένα τι σε πειράζει, δημοκρατία δεν έχουμε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,980 μηνύματα.
Δεν είπα ότι με πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslykos100

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ο στοματικός έρωτας είναι φανταστικός όταν υπάρχει απόλυτη καθαριότητα και όταν βλέπεις τον/την σύντροφό σου να απολαμβάνει αυτό που του προσφέρεις. Όταν τον προσφέρεις είναι ακόμα πιο υπέροχος γιατί νιώθεις την πιο στενή επαφή με το μέρος του σώματος του/της συντρόφου σου και την γεύση που δεν μπορείς να απολαύσεις με άλλον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Βρε συ Φολκσβαγκεν, στο ανάλογο θέμα μπήκες, τι περιμενες να διαβασεις, για Πανελλήνιες;

Η ανωνυμία του διαδικτύου προσφέρει τη δυνατότητα συζητησης γύρω από το σεξ σε παιδιά που ενδεχομένως ντρεπονται να το κάνουν εντός του κύκλου τους.

Αν κάτι δε μας ενδιαφέρει, δεν το διαβάζουμε.

Αν κάτι το θεωρούμε προσβλητικό, το αναφέρουμε.

Αν δε μας αρέσει η θεματολογία, συμβάλλουμε με threads του δικού μας γούστου.

Φιλικά.

*Το συγκεκριμένο μήνυμα έχει αντίστροφη μέτρηση αυτοκαταστροφής μέχρι να βγει οφφ :P *
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xopk

Νεοφερμένος

Ο xopk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυτα ειναι καλο να γινονται :clapup:
Και για τα δυο φυλλα το καλυτερο κομματη ειναι το στοματικο.
Βεβαια υπαρχουν καποια ατομα που λενε οτι το συχαινονται και δεν θελουν να το κανουν και δυστηχος ειχα κοπελα που δεν ηθελε το οποιο δεν μπορουσα να το καταλαβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
εγώ γενικά θα έλγα πως είμαι πολύ υπερ του στοματικού έρωτα πιο πολύ να το κάνω εγώ και αν ο άλλος είναι καλός και θέλει φυσικά να μου κάνει και εκείνος δεν θα έλεγα όχι:)

έχω ακούσει κάποιες γνωστές μου ότι δεν κάνουν στοματικό έρωτα στο αγόρι τους και απορώ αυτό πως μπορεί να συμβαίνει αλλά οκ ο καθένας στη σεξουαλική του ζωή κάνει ότι θέλει βέβαια


κΑΛΑ εσυ εισαι λάτρης .... φαινεται :loltooth:


μια χαρά καλά κανεις. άσε οι γνωστες σου .... μπορει να μην κάνουν και τιποτα. Και εγώ απορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι η προθέρμανση πριν τον αγώνα.! Τόσο για τον άντρα όσο και για τη γυναίκα. Αλλά κυρίως να υπάρχει καθαριότητα και βουρτσισμένα και καθαρά δοντάκια!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top