Υλοποίηση ονείρων

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μονο εμένα με ενοχλεί η λέξη υλοποίηση?Δε μιλάμε για business plan...Πιο πολύ ταιριάζουν οι λέξεις εκπλήρωση ή πραγμάτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Χμ,συμπερασματα για υλοποιηση ονειρων :
Εαν αποφασισεις να κανεις κατι,καντο καλο,αφιερωσου πληρως,εαν το ξεκινησεις μην αρχισεις τις αμφιβολιες,το μυαλο σου πρεπει να ειναι ξεκαθαρο,κατασταλαγμενο και αισιοδοξο.Το σημαντικοτερο δε,πρεπει να θυμασαι οτι για να φτασεις κορυφη δεν πρεπει να φοβασαι να βρεθεις στον πατο.Κανενα ονειρο δεν ειναι αρκετα σπουδαιο εαν δεν περιεχει ρισκο,και καθε ονειρο ειναι σπουδαιο εφοσον περιεχει ρισκο.


Πόσο ΣΩΣΤΌΣ :redface:

Μονο εμένα με ενοχλεί η λέξη υλοποίηση?Δε μιλάμε για business plan...Πιο πολύ ταιριάζουν οι λέξεις εκπλήρωση ή πραγμάτωση.

Έχεις ένα Point Δημήτρη θα έλεγα εκπλήρωση εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top