Θα αφήνατε το έτερον ήμισυ να συμμετάσχει στο ίδιο forum που συμμετέχετε κι εσείς;

Θα αφήνατε το έτερον ήμισυ να συμμετάσχει στο ίδιο forum που συμμετέχετε κι εσείς;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Ναι, δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 49 46.7%
  • Ας μπαίνει, αλλά να μην γράφει

    Ψήφοι: 2 1.9%
  • Όχι, δεν θα ήθελα να μπαίνει καθόλου

    Ψήφοι: 42 40.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 12 11.4%

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Από όταν πρωτομπήκα στο forum ischool/e-steki (σχεδόν 10 χρόνια πριν), η κοπέλα μου το ήξερε και παρακολουθούσε τις συζητήσεις. Δεν είχα αντίρρηση να συμμετέχει κι εκείνη (και δεν την είχα ...αλυσοδεμένη για να την "αφήσω", όπως λέει ο τίτλος του θέματος). Αλλά εκείνη δεν θέλησε ποτέ να ανοίξει δικό της λογαριασμό. Όμως, υπήρξαν φορές που έγραψε μηνύματα στο forum με το δικό μου nick, κάτι που αποτελεί παράβαση των όρων χρήσης. (Έχουν περάσει χρόνια από τότε και φαντάζομαι ότι το "αδίκημα" έχει παραγραφεί).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Από όταν πρωτομπήκα στο forum ischool/e-steki (σχεδόν 10 χρόνια πριν), η κοπέλα μου το ήξερε και παρακολουθούσε τις συζητήσεις. Δεν είχα αντίρρηση να συμμετέχει κι εκείνη (και δεν την είχα ...αλυσοδεμένη για να την "αφήσω", όπως λέει ο τίτλος του θέματος). Αλλά εκείνη δεν θέλησε ποτέ να ανοίξει δικό της λογαριασμό. Όμως, υπήρξαν φορές που έγραψε μηνύματα στο forum με το δικό μου nick, κάτι που αποτελεί παράβαση των όρων χρήσης. (Έχουν περάσει χρόνια από τότε και φαντάζομαι ότι το "αδίκημα" έχει παραγραφεί).



Σε αυτά τα μηνύματα που εγραφε εκείνη έβαζε εικόνα από κατω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Σε αυτά τα μηνύματα που εγραφε εκείνη έβαζε εικόνα από κατω;

Γιατί όχι;
Και μάλιστα η παρακάτω εικόνα ήταν δικό της μοντάζ για σένα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοείται πως όχι. Βέτο. This is my domain.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμένα νομίζω δεν θα με πείραζε, πιστεύω θα είχε και φάση να γράφουμε ο ένας κάτω από το ποστ του άλλου σε κάποιο θέμα και να διαφωνούμε κιόλας. :P Αρκεί βέβαια να ήταν διαδικτυακή κόντρα και να μην καταλήγαμε να κάνουμε κανένα καυγά και μέσα στο σπίτι. :P (σκηνή ζήλιας νο250692: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ +1 ΣΤΑ ΠΟΣΤ;!:dwarf:) Αλλά ποτέ δεν ήταν των φόρουμ, οπότε τελικά αλωνίζω μονάχη μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top