Όταν αργεί να απαντήσει στο μήνυμα...

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Συμπαρατάσσομαι με Himela. Και, με συγχωρείς αν θα γίνω και πιο καυστικός, αλλά ούτε καν στη τουαλέττα δεν χρειάζεται να πας. Βρίσκεις ένα λεπτό και, στέλνεις ένα κάτι. Αυτές είναι, βασικές αρχές ανθρώπινης επικοινωνίας. Η αναμονή, το περίμενε χωρίς πλάνο, κουράζει και ταπεινώνει καμια φορα. Ίσως να είσαι χάλια κάποια στιγμή, για να μη στέλνεις. Αλλά, αυτό είναι κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ ο,τι πω σε αυτό το νήμα θα είναι μόνο για να με υπερασπιστώ. Γιατί το άθλημα δεν το χω καθόλου. Βαριέμαι να απαντάω σε μηνύματα με άτομα που μιλάω σε τακτική βάση, ειδικά σε άτομα που δεν είμαστε φίλοι/πηγαίνει η φάση προς το ερωτικό. Να βρεθούμε έξω (ή μέσα), να βγούμε, να μιλήσουμε με τις ώρες βεβαίως. Αλλά με κουράζει απίστευτα η επικοινωνία με μηνύματα/τηλέφωνα. Ομολογώ πως συχνά τα αγνοώ κιόλας. Δεν το κάνω δηλαδή για να "ψήσω" τον άλλον, αλλά απλώς δεν έχω όρεξη εκείνη τη στιγμή να απαντήσω σε ένα μήνυμα.

Και για να είμαι ξεκάθαρη δεν το θεωρώ και καθόλου αγενές το να μην απαντώ. Απ το να βαριέμαι να μιλάω με κάποιον και να το κάνω σαν αγγαρεία καλύτερα να μη μιλάω καθόλου! Βέβαια θα πρέπει να παραδεχτώ πως κάνω ένα μεγάλο λάθος... στην αρχή αρχή, εκείνες τις πρώτες εβδομάδες που υπάρχει ο ενθουσιασμός της γνωριμίας και θέλω να μάθω κι άλλα για το άτομο με το οποίο συνομιλώ, το τερματίζω και κάνω πέρα υπνους/δουλειές/υποχρεώσεις ακριβώς για να στειλω εστω και ένα μήνυμα. Μετά από λίγο καιρό όμως πάντα το κόβω, όχι επειδή πλέον δεν ενδιαφέρομαι ή δεν είμαι ακόμη το ίδιο ενθουσιασμένη, αλλά γιατί δεν το θεωρώ φυσιολογική συμπεριφορά γενικά να μιλάς συνέχεια με μηνύματα με τον οποιονδήποτε. Και το βαριέμαι κιόλας.

Αυτά από μία αντικοινωνική μέχρι και σε ηλεκτρονικό-τεχνολογικό επίπεδο. Δεκτές οι ερωτήσεις για το είδος μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,824 μηνύματα.
Όταν αργεί να απαντήσει στα μηνύματα παρακαλάω να μου απαντήσει για να αργήσω να του απαντήσω και εγω:cool:


zilda μηπως για αυτό εισαι οργισμενη επειδή αργει να σου απαντήσει στα μηνυματα; =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
zilda μηπως για αυτό εισαι οργισμενη επειδή αργει να σου απαντήσει στα μηνυματα; =D

Χαχαχα ναι είμαι μια οργισμένη γουρουνα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,798 μηνύματα.
μα κουβέντες του λουτροκαμπινέ ; Μεταξύ κω@@@λόχαρτου και καζανακίου; Σε ένα άτομο τόσο σημαντικό για 'μας;

Δεν είπα να είσαι μέσα στην τουαλέτα. Ας στείλεις πριν μπεις. Θα πάρει 20 δευτερόλεπτα.

Η εμπειρία μου μού έχει δείξει οτι αυτός που δεν κατάφερε να στείλει μήνυμα απλά δε γούσταρε να στείλει. Δε λέμε να γίνεις υποχόνδριος αλλά αν δε σέβεται το γεγονός οτι το μήνυμα που τού έστειλες περιείχε στο τέλος ένα ερωτηματικό το οποίο περιμένει απάντηση δε θα σεβαστεί και τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν είπα να είσαι μέσα στην τουαλέτα. Ας στείλεις πριν μπεις. Θα πάρει 20 δευτερόλεπτα.

den me niώθετε και κάργα με στενοχωράτε. Στον προθάλαμο βεσέ δλδ; Κάτι σε μπέρντι ναμ ναμ; Με την έπειξη προς ούρηση να έχει καταλάβει το ρετιρέ όλο; Ασέβεια θα πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ειναι μια κοπελα που θελω να βγω μαζι της,
Το ξερει οτι την γουσταρω και αυτη με γουσταρει
μιλαγαμε χθες στο viber για κανα 4 ωρο για διαφορα και τη ρωτησα ποτε ξαναφευγεις, μου λεει μεθαυριο
της κανω τι θα κανεις αποψε? ηταν 11 βραδυ , δεν απαντησε.
δεν ξερω τι να της στειλω σημερα Κατι τετοιο ας πουμε...
Τι ωρα θες να περασω να παμε εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ειναι μια κοπελα που θελω να βγω μαζι της,
Το ξερει οτι την γουσταρω και αυτη με γουσταρει
μιλαγαμε χθες στο viber για κανα 4 ωρο για διαφορα και τη ρωτησα ποτε ξαναφευγεις, μου λεει μεθαυριο
της κανω τι θα κανεις αποψε? ηταν 11 βραδυ , δεν απαντησε.
δεν ξερω τι να της στειλω σημερα Κατι τετοιο ας πουμε...
Τι ωρα θες να περασω να παμε εξω?

Νομιζω ότι το « τι ώρα να περάσω να πάμε έξω;» Είναι λίγο πιεστικό ειδικά από τη στιγμή μου δεν κανονίστηκε κάτι σίγουρο τη προηγούμενη ημέρα. Καλύτερα να της γράψεις απλά αν θα μπορούσε να την δεις σήμερα επειδή φεύγει και θέλεις να τη δεις. Θα το πιάσει το μήνυμα προφανώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Νομιζω ότι το « τι ώρα να περάσω να πάμε έξω;» Είναι λίγο πιεστικό ειδικά από τη στιγμή μου δεν κανονίστηκε κάτι σίγουρο τη προηγούμενη ημέρα. Καλύτερα να της γράψεις απλά αν θα μπορούσε να την δεις σήμερα επειδή φεύγει και θέλεις να τη δεις. Θα το πιάσει το μήνυμα προφανώς.

μωρέ δεν είναι λίγο χλιαρό αυτό με τα τόσα αν; Κι αν δεν έφευγε δλδ; Θα το πήγαινε λάου λάου; Ενώ αυτό

...βγάζει μιά πυγμή, μιά μπρουτίλα νεαντερντάλικη, έναν καημό για την άλλη, ένα σθένος ρε παιδί μου!
(Δώσε βάση και στο λέλουδο ε; Λίγο έτσι, λίγο γιουβέτσι, κρο μανιόν αλλά και τρυφεράδα μιξ, κυκλωτική η κίνηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τζεντλεμαν ο caveman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.

Αγαπητό μέλος του e-steki, Τσιγάρα σέρτικα,

Ο χρήστης Dimitris S μόλις δημοσίευσε ένα νέο μήνυμα, στo θέμα που έχετε επιλέξει να παρακολουθείτε, με τίτλο "Όταν αργεί να απαντήσει στο μήνυμα..." - στο forum "Ερωτικές Σχέσεις".

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να απαντήσετε στο παραπάνω μήνυμα ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο. Μην απαντήσετε σε αυτό το e-mail.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=162302&goto=newpost


Ακολουθεί το νέο μήνυμα:
----------------------------
Τζεντλεμαν βρίσκω τον caveman αν της έδωσε το λουλούδι πριν τη σύρει στη σπηλιά του απ'τα μαλλιά...
----------------------------

Μπορεί να υπάρχουν και άλλα νέα μηνύματα ωστόσο δεν θα λάβετε νέα ειδοποίηση μέχρι να επισκεφτείτε ξανά το forum.

Υ.Γ: Αυτό είναι ένα αυτοματοποιήμενο e-mail.

Γιατί το απέσυρες όμως; Άσε να μυούνται και οι νεότεροι στα δόλια υποχθόνια τρυκάκια του μη_μου_άπτου φλερτ!! Μόνο κακό δεν το λες. Και επίσης, δες χαμόγελο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν ακριβώς το ίδιο πράγμα που έγραψες στη παρένθεση στο αρχικό σου μήνυμα γι'αυτό το σβησα :ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ήταν ακριβώς το ίδιο πράγμα που έγραψες στη παρένθεση στο αρχικό σου μήνυμα γι'αυτό το σβησα :ok:
Ρισκάρισα το να παρεξηγηθείς η αλήθεια είναι. Αλλά το αρχικό σου μνμ ήταν τόσο όσο, οπότε λέω, γιατί να το απαλείψει;
Τε σπα, το λύσαμε κι αυτό και είμαστε ακόμα ζωντανοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Μου εστειλε: Eγω παω στη Λαρισα για καποιες μερες!! Καλα να περασεις!! Φιλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.
Πολλα καφε έχει η Λαρισα. Μετρια πολη .

Θελει να κανει μια εκδρομη . Δεν επιτρεπεται ;

Ευρος ηλικιας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Είστε ζευγάρι η ψήνεται κατάσταση;
Δεν μας λες τπτ και Εσυ να καταλάβουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top