Πώς χωρίζετε;

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
σε εναν αλλον πηδαγα απο τα καγκελα της πισω εισοδου για να μη με βρει και πολλα αλλα...:redface:

Εμπρός βγάλε τον Κούγια που κρύβεις μέσα σου. Έχεις φάει ή έχεις ρίξει τακούνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Χμμμ...κάτσε να θυμηθώ...Α! Λοιπόν, μέσω μηνυμάτων ή Skype κατά προτίμηση. Ήμουν κάποτε τόσο πόνοψυχη που αν έβλεπα τον άλλον να στεναχωριέται μπορούσα να γυρίσω μόνο Κ μόνο Γ αυτό παραμερίζοντας το τι ήθελα εγώ για μένα. Εντάξει παιδιαστικος ο χωρισμός από μακρυά αλλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Γενικά, χωρίς δράματα (αν εξαιρέσουμε εκείνα της εφηβικής ηλικίας).
Μου έτυχε και κανα-δυο φορές να πω τη μοιραία φράση μέσω τηλεφώνου, η μια περίπτωση λόγω απόστασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου φαίνεται ανέντιμο να χωρίζεις τον άλλον με οποιονδήποτε τρόπο πέραν του face to face, με την εξαίρεση να συντρέχει κάποιος πρακτικός λόγος πχ απόσταση. Εφόσον αποφασίζεις ότι θέλεις αυτή η σχέση να τελειώσει (που δικαίωμά σου), οφείλεις τουλάχιστον να ενημερώσεις τον άλλον στα ίσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top