Έχετε ερωτευτεί άτομα που "δεν έπρεπε";

Έχετε ερωτευτεί άτομα που "δεν έπρεπε";

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Ποτέ! Για ποια/ποιον με περάσατε;

    Ψήφοι: 3 8.6%
  • Ε, κάποιες φορές...

    Ψήφοι: 19 54.3%
  • ...εεε, χμ... μια ζωή το ίδιο λάθος κάνω...

    Ψήφοι: 13 37.1%

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
No way! Τα πάντα ''πρέπει'' !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Ποτέ δεν ερωτεύτηκα κάποιον που δεν έπρεπε. Για να τον ερωτεύτηκα, πάει να πει πως έπρεπε.
Ποιός μπορεί να τα βάλει με το μικρό θεό?
Έπρεπε να τον ερωτευτώ για τους θεούς. Για τους ανθρώπους δεν έπρεπε...

Λογική και συναίσθημα δε πάνε χέρι-χέρι. Πάνε?

Απλά ήθελα να θυμηθώ και να θυμίσω αυτό το υπέροχο ποστ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χα χα... ευχαριστώ. :redface:
Δεν θυμόμουν καν ότι έχω γράψει σε αυτό το θέμα. Μάλιστα τώρα ερχόμουν να γράψω πως μόνο αυτούς που δεν έπρεπε ερωτευόμουν. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Και ποιος δε το χει κανει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Χα χα... ευχαριστώ. :redface:
Δεν θυμόμουν καν ότι έχω γράψει σε αυτό το θέμα. Μάλιστα τώρα ερχόμουν να γράψω πως μόνο αυτούς που δεν έπρεπε ερωτευόμουν. :hehe:

Έχω την εντύπωση οτι το είχες εσύ ή κάποιος άλλος πριν χρόνια υπογραφή εδώ μέσα. Δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι το είχες εσύ ή κάποιος άλλος πριν χρόνια υπογραφή εδώ μέσα. Δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος.:/:
Αααα κάτι θυμάμαι τώρα που το λες. Πρέπει να ήταν η Λια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
δεν μπορώ να το πω έρωτα, αλλά στο τέλος έκανα λάθος για την εντυπωση που μου είχει δειξει. Αυτο που αλλιώς τον βλέπεις και αλλιώς είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, εχω μπλεξει με λαθος ατομα. Και χρησιμοποιω την λεξη 'μπλεξιμο' παρα 'ερωτα' γιατι αν πραγματικα ηταν ερωτας τοτε θα ημουν σιγουρη και θα το ενιωθα! Αλλα ακομη κι αν δεν ηταν ακριβως ερωτας, σιγουρα ηταν δυνατα αισθηματα, τα οποια προσπαθησα να σκοτωσω αλλα δεν μπορεσα. Αυτο που μου συνεβη ειναι προσφατο γι'αυτο και δεν τον εχω ξεπερασει αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια μερα θα το κανω και θα ειμαι πολυ χαρουμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Ποτέ δεν ερωτεύτηκα κάποιον που δεν έπρεπε. Για να τον ερωτεύτηκα, πάει να πει πως έπρεπε.
Ποιός μπορεί να τα βάλει με το μικρό θεό?
Έπρεπε να τον ερωτευτώ για τους θεούς. Για τους ανθρώπους δεν έπρεπε...

Λογική και συναίσθημα δε πάνε χέρι-χέρι. Πάνε?

Ξέρω πως το ποστ αυτό γράφτηκε χρόνια πριν αλλά πραγματικά είναι από τα ποστ που δε θα ξεχάσω ποτέ και θέλησα να το μοιραστώ μαζί σας.:yes:

Προφανώς και έχω ερωτευτεί άτομα "που δεν έπρεπε". Δεν είναι ο έρωτας παιδί της λογικής, που λέει και το άσμα. Κι αυτοί οι έρωτες, έστω και ανεκπλήρωτοι, ήταν κι οι καλύτεροι θα έλεγα. Ίσως καμιά φορά η εκπλήρωση ενός έρωτα είναι και η αρχή του τέλους του. Καμιά φορά το "I do" έρχεται και καλύπτει τις πεταλουδίτσες, τον πόνο στο στομάχι, το τραύλισμα όταν σε κοιτά ο αγαπημένος και τα στέλνει όλα αυτά στην καρδιά κι εκεί ριζώνουν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Αν εννοεις κατι τελειωμενους, ανασφαλεις που θελαν να με προσαρμοσουν στον μικροκοσμο τους τοτε ναι και μαλιστα αρρωστημενα.
Προφανως και τους ερωτευτηκα ενω δεν θα επρεπε.
Ευτυχως μεγαλωσα και ωριμασα και εμαθα οτι ο ανθρωπος που θα με θελει για αυτο που ειμαι δεν θα προσπαθησει να με αλλαξει θα με αγαπαει οπως ειμαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Όχι! Ολες οι κοπελες που συνάψαμε σχέσεις κατα το παρελθον ηταν ενα κομμάτι της ζωής μου και πλέον δεν θεωρώ σωστή στάση να κακολογουμε τους πρώην / τις πρωην μας. Ειναι σαν να κακολογεις τον εαυτο σου που τις επέλεξε! Ακομα χειροτερα να κακολογεις τις πρωην στις νυν. Οποτε οχι δεν θεωρω πως ερωτευτηκα το λάθος ατομο. Εγινε οτι έγινε ζησαμε οτι ζησαμε (τιποτα δεν ειναι αιωνιο αλλωστε ουτε εμεις οι ιδιοι) έληξε εκει. Καλα να περνάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheRottingPoet

Νεοφερμένος

Ο TheRottingPoet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και εχω ερωτευτεί άτομο που δεν έπρεπε και δεν έχω ερωτευτεί άτομο που ίσως να έπρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Και εχω ερωτευτεί άτομο που δεν έπρεπε και δεν έχω ερωτευτεί άτομο που ίσως να έπρεπε.

Γενικά δεν υπάρχουν "πρέπει" σε αυτά. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top