Πότε πήγατε διακοπές πρώτη φορά με τη σχέση σας;

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και μιας και το καλοκαιρακι ειναι κοντα....για πειτε...! σε ποια ηλικια πηγατε για πρωτη φορα διακοπες με το ετρον ημισυ?ο χρονος που περασατε μαζι κατεληξε σε τσακωμο ή σε μια σχεση πιο δυνατη ?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ ακόμα είμαι 16 δεν έχω πάει διακοπές μόνη μου, πάντως δεν ξέρω αν σου κάνει, είχα πάει κρυφά ένα βράδυ (ήμουν και καλά στην θεία μου) και κοιμηθήκαμε αγκαλιά σε μια παραλία μακριά από το σπίτι μου. Κοίτα εγώ γενικά με τον ουρανό και τα αστέρια έχω ένα κόλλημα, εε από εκείνο το βράδυ όποτε κοιτάω ψηλά, έχει άλλη όψη ο ουρανός...<3
Είμαστε ακόμα μαζί και ελπίζω και θα προσπαθήσω να μείνουμε για πολύ ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Δεν πήγαμε ακριβώς μόνοι μας διακοπές. Οι γονείς μας ήταν οικογενειακοί φίλοι κι εμείς ήμασταν μαζί από παιδιά. Κάποια στιγμή η παιδική μας φιλία αναβαθμίστηκε και γίναμε ζευγάρι. Τότε που τα φτιάξαμε τελείωνα την Α λυκείου κι εκείνη τη Γ γυμνασίου. Προφανώς οι γονείς μας δεν ήξεραν τίποτα ακόμα.
Ήρθε ο καιρός των διακοπών και πάνω που κλαίγαμε τη μοίρα μας ότι δεν θα βλεπόμασταν για ένα μήνα, όλο το Σύμπαν συνωμότησε για μας, άνοιξε μια τρύπα στο χωροχρόνο και οι οικογένειές μας αποφάσισαν να πάνε μαζί διακοπές.
Ήμασταν όλη μέρα μαζί και σαν παιδικοί φίλοι βγαίναμε οι δυο μας ελεύθερα τα βράδια και πηγαίναμε σε μπαράκια και κλαμπάκια. Κοιμόμασταν σε χωριστά δωμάτια, εγώ με ένα μικρό αγοράκι κι εκείνη με δυο μικρά κοριτσάκια.
Όμως, τις νύχτες όταν όλοι κοιμόντουσαν το σκάζαμε κρυφά και πηγαίναμε στην κοντινή παραλία κι εκεί ήμασταν εμείς, η θάλασσα και το φεγγάρι. Όλα καλά, μόνο που την προτελευταία μέρα των διακοπών μας τσάκωσε στις 4 το πρωί ο πατέρας της καθώς γυρίζαμε από την παραλία πιασμένοι χεράκι – χεράκι…

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Σαντορίνη. Ηλικία....περίπου 20 ήμασταν και οι 2.
Ωραίο νησι με υπεροχα σοκάκια.
Η σχέση δεν ευδοκίμησε αλλά σίγουρα θα ήθελα να ξανά επισκεφτώ το συγκεκριμένο νησι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top