Κολλήματα

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κοπέλα μου πρώτα σιγουρεύουνε τον καινούργιο και μετα χωρίζουνε!

Ωραίες είστε ρε εσείς οι γυναίκες!
''Κάτσε να έχω την καβάτζα πρώτα και μετά βλέπουμε '' :xtipao:

Δεν πάει έτσι..από τη στιγμή που της προκαλεί της κοπέλας ''αναστάτωση'' ο ψαράς σημαίνει πως η σχέση της έχει ξεφτίσει , πως δεν τραβάει άλλο και όχι μόνο κοροϊδεύει το αγόρι της αλλά και τον ίδιο της τον εαυτό.

Εκτός κι αν είσαι υπέρ της ξεπέτας να πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμενα γιατι μου ρθε στο μυαλο κοκκινος κυκλος που η κοπελα κερατωνει τον αντρα της με εναν ψαρα και ο νυν σκοτωνει τον ψαρα κ η κοπελια τον νυν επειδη αυτος της σκοτωσε τον ψαρα. Τωρα μου ρθε και το αλλο η ονειροπαγιδα με τη σολωμου που αφηνει την πλουσια ζωη της και προτιμα τον αγροτη.
Τι να πω, το ενα εχει κακο τελος, το αλλο καλο, εξαρταται απο ποια σκοπια θα το δεις.
Πολλη τηλεοραση...
:D

Υγ. Ο ψυχολογος δεν κολλαει με κανενα σεναριο, οποτε να μην πας!
Υγ. Δε μας στελνεις κανα φρεσκο ψαρακι γιατι μπουχτησαμε με τα ιχθυοτροφειου; Σαν παλαβη κανω για φρεσκο ψαρακι...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι κ κάποια κολλήματα που σου κάνουν μονίμως κακό...

Αραγε υπάρχει κόλλημα που να δρα θετικά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Είναι κ κάποια κολλήματα που σου κάνουν μονίμως κακό...

Αραγε υπάρχει κόλλημα που να δρα θετικά?:hmm:
Πιστεύω οτι όλα στη ζωή δρουν θετικά με την έννοια οτι σού διδάσκουν κάτι για τον εαυτό σου και τους άλλους, σε γεμίζουν εμπειρίες, πολύτιμη πείρα και αναμνήσεις. Αν έχουμε την υγεία μας, όλα όσα περνάμε, όμορφα ή άσχημα, γίνονται αργά ή γρήγορα παρελθόν. Καμιά φορά ζεις κάτι και λες "ποτέ δε θα το ξεπεράσω", κι όμως Χ χρόνο μετά είσαι εκεί, κοιτάς τον ήλιο στα μάτια μια κρύα μέρα και λες "κι όμως, το ξεπέρασα και επέζησα".

Όσο για τα κολλήματα, εμείς τα αφήνουμε να μας κάνουν κακό. Εμείς επιλέγουμε να τα αφήνουμε "κολλημένα" πάνω μας. Ή κάνε το βήμα ή άστο να φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
'επαθα κ εμαθα',λενε...
βεβαια μεχρι να ξεκολλησεις εισαι αδιαβαστος..:girl_angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μια και μιλάμε για κολλήματα...έχω φάει κόλλημα με τον Ryan Gosling. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top