Γνωριμία στα μπουζούκια

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Τι να μην ξεχνιομαστε βρε. Οτι έλεγα πριν 2 μηνες λέω και τωρα! Εσυ λές τα δικά σου και για τους υπολοιπους. Γιάννης πινει γιάννης κερνάει δηλαδη.


Προσωπικά, γράφω αυτά που ζω και βλέπω!

Να στο πω κι αναλυτικά!

Καφενείο= βαριέμαι και πάω με σαγιονάρες = γκόμενα μηδέν

Καφετέρια = ψιλογουστάρω ρέκλα και πάω με τζινάκι = γκόμενα σχεδόν αδύνατον

Μπαρ = Θέλω παρέα και γουστάρω ανδρουά ντύσιμο = γκόμενα δύσκολο

Μπουζούκια = θέλω γυναίκα λέμε και πάω σαν Θεός = γκόμενα πολύ πιθανό

Κοινός παρανομαστής η γκόμενα όπως βλέπεις! Συντριπτικά!

Το περιβάλλον παίζει ρόλο και φτιάχνει κατάσταση!

Είναι απορίας άξιο, πως οι ίδιοι άνθρωποι αλλάζουν συμπεριφορές σε χώρους.

Ειδικά οι γυναίκες!



Δεν φταίω εγώ, έτσι τα βρήκα κι αντί να τα αλλάξω, απλά το ζω!

Τα λέμε!

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Είναι απορίας άξιο, πως οι ίδιοι άνθρωποι αλλάζουν συμπεριφορές σε χώρους.

Ειδικά οι γυναίκες
:thumbup:


Ναι ειδικά οι γυναίκες...θες να μου πεις δλδ ότι Δευτέρα πρωί με τη τσίμπλα στο μάτι και το άγχος του ξεκινήματος της εβδομάδας και της δουλειάς πρεπει να έχουμε την ίδια ψυχολογία (και συμπεριφορά) με αυτή του Σαββάτου βράδυ που έχουμε ξεκουραστεί και φοράμε τα καλά μας και βγαινουμε έξω να ξεσπάσουμε μέχρι τα ξημερώματα. :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Ναι ειδικά οι γυναίκες...θες να μου πεις δλδ ότι Δευτέρα πρωί με τη τσίμπλα στο μάτι και το άγχος του ξεκινήματος της εβδομάδας και της δουλειάς πρεπει να έχουμε την ίδια ψυχολογία (και συμπεριφορά) με αυτή του Σαββάτου βράδυ που έχουμε ξεκουραστεί και φοράμε τα καλά μας και βγαινουμε έξω να ξεσπάσουμε μέχρι τα ξημερώματα. :rofl:


Αναφέρομαι στην συμπεριφορά που έχετε στους χώρους διασκέδασης.
Ή δεκτικότητα σας αλλάζει σύμφωνα με τον χώρο που βρίσκεστε. Ειστε πολύ πιο θετικές σε χώρους
που είστε περιποιημένες και μάλιστα με γεωμετρική πρόοδο.
Δεν με απασχολεί το αν θα κάτσετε σε κάποιον αλλά στο ποσό κοινωνικές είστε.
Οσο πιο περιποιημένες ειστε τόσο πιο κοινωνικές γίνεστε.
Συνεπώς οδηγούμαστε στο συμπέρασμα ότι η σημερινή γυναίκα θέλει να νιώθει όσο μπορεί πιο τέλεια
για να αποδεχθεί έναν άνδρα που της αρέσει όταν της την πέφτει.

Αυτό όμως ενδόμυχα σας πιέζει. Αντιλαμβάνομαι το τι λούκι τραβάτε στον ανταγωνισμό μεταξύ σας
αλλά δεν είναι δικό μας αυτό το πρόβλημα. Άρα και δεν θα σας το λύσουμε.
Εμείς δεν σας θέλουμε τέλειες αλλά να βλέπεστε και να είστε θηλυκές.
Και να ξέρεις πως όσο και να φτιαχτείτε, εμείς θα πάμε στην πιο θηλυκή κι ας είναι άβαφτη
φορώντας τζιν με τσάκιση Αμερικάνου γελαδάρη. :cool:
Γιατί αυτό μας λείπει στην σημερινή εποχή κι όχι αυτό που πιθανόν νομίζετε...

:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top