Ανακάλυψα ότι ο σύντροφος μου είχε badoo

perastomauro

Νεοφερμένος

Η perastomauro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας,
Θα σας πω περιληπτικά τι βρήκα. Είμαστε φοιτητές και εγώ και ο Χ. Είμαστε έναν χρόνο μαζί. Ο Χ στις γιορτές φεύγει για το πατρικό του σπίτι. Ανακάλυψα επειδή είχε ανοιχτό το email του, πως ενώ ήμασταν μαζί δημιουργούσε προφίλ γνωριμιών όσο έμενε στο πατρικό του και μετά από λίγο διέγραφε τον λογαριασμό του. Το παράξενο είναι πως δεν μιλούσε σε κοπέλες. Επίσης πριν από εμένα όπως είδα είχε δημιουργήσει προφίλ με το ίδιο email και μιλούσε με γυναίκες. Του το είπα. Η απαντησή του ήταν ότι το έκανε για να βλέπει αν έχω εγώ badoo και πως παλιά δεν έμπαινε εκείνος στο badoo αλλά ένας φίλος του. Θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σας γιατί είμαι πολύ μπερδεμένη και απογοητευμένη. Πρώτη ερώτηση, δεν μπορούσε απλά να με ρωτήσει; Δεύτερη, γιατί το έκανε όποτε ήταν στο πατρικό του; Τρίτον, αφού δεν με έβρισκε γιατί να το επαναλάβει άλλες 4 φορές;
Ανυπομονώ να μου πείτε αν είναι απλά δικαιολογίες ή με δουλεύει.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτον, αν σε ρωτούσε δεν μπορούσες να του πεις ψέμματα?

Δεύτερον το έκανε στο πατρικό γιατί κοιτάς το e-mail του.

Τρίτον επειδή μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσανε. Ε αυτός έκανε και μια τέταρτη για σιγουριά.
 

perastomauro

Νεοφερμένος

Η perastomauro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πρώτον, αν σε ρωτούσε δεν μπορούσες να του πεις ψέμματα?

Δεύτερον το έκανε στο πατρικό γιατί κοιτάς το e-mail του.

Τρίτον επειδή μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσανε. Ε αυτός έκανε και μια τέταρτη για σιγουριά.
Δεν είχε αφήσει το email του στον υπολογιστή μου ποτέ ξανά μόνο πριν κάποιες μερες όταν έφυγε και μου ήρθε ειδοποίηση...
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βλεπω τον τιτλο και πριν διαβασω ολοκληρο το ποστ νομιζα οτι ειχε κανα σεξουαλικο νοσημα ξερω γω
(which iz preety much worse if it helps)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,883 μηνύματα.
Γεια σας,
Θα σας πω περιληπτικά τι βρήκα. Είμαστε φοιτητές και εγώ και ο Χ. Είμαστε έναν χρόνο μαζί. Ο Χ στις γιορτές φεύγει για το πατρικό του σπίτι. Ανακάλυψα επειδή είχε ανοιχτό το email του, πως ενώ ήμασταν μαζί δημιουργούσε προφίλ γνωριμιών όσο έμενε στο πατρικό του και μετά από λίγο διέγραφε τον λογαριασμό του. Το παράξενο είναι πως δεν μιλούσε σε κοπέλες. Επίσης πριν από εμένα όπως είδα είχε δημιουργήσει προφίλ με το ίδιο email και μιλούσε με γυναίκες. Του το είπα. Η απαντησή του ήταν ότι το έκανε για να βλέπει αν έχω εγώ badoo και πως παλιά δεν έμπαινε εκείνος στο badoo αλλά ένας φίλος του. Θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σας γιατί είμαι πολύ μπερδεμένη και απογοητευμένη. Πρώτη ερώτηση, δεν μπορούσε απλά να με ρωτήσει; Δεύτερη, γιατί το έκανε όποτε ήταν στο πατρικό του; Τρίτον, αφού δεν με έβρισκε γιατί να το επαναλάβει άλλες 4 φορές;
Ανυπομονώ να μου πείτε αν είναι απλά δικαιολογίες ή με δουλεύει.


Που είναι το πρόβλημα;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,798 μηνύματα.
Ε προφανώς η σχέση σας έχει θεματάκια αφού είτε η μία εκδοχή (να το έκανε για να σε ελέγξει άρα δε σε εμπιστεύεται) ή αυτή που λες εσύ (να το έκανε για να βρει άλλες) είναι αρνητικές. Όποια εκδοχή κι αν πάρεις, η σχέση σας δεν βρίσκεται σε γερές βάσεις κι αυτό πρέπει να το λάβεις υπόψη σου.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
Μεγαλύτερο πρόβλημα θα μπορούσε να αποτελεί η μετά badoo κουβέντα και τα 'ένας φίλος από το κοριό' παρά το badoo per se. :hmm:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πολύ εμπιστοσύνη υπάρχει σε αυτή τη σχέση...
* Cinefil και εγώ το ίδιο λέω και εγώ μήπως υπάρχει κάνα spicy story xD
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το ότι έκανε λογαριασμό για να δει αν έχεις κι εσύ μου φαίνεται πολύ σαχλή δικαιολογία που πάει να ρίξει το μπαλάκι σε εσένα. Πάνω-κάτω συμφωνώ με τους προλαλησαντες, ό,τι κι αν αληθεύει νομίζω χρειάζεται μια ειλικρινής, ουσιαστικότερη συζήτηση για τη σχέση σας. Το ότι ήταν στο πατρικό του προσωπικά δε μου λέει κάτι, ίσως ότι απλά βαριόταν και επειδή ήσουν κι εσύ μακριά ήθελε να χαζολογησει. Αν είναι δυσαρεστημένος και θέλει να ξενοκοιταξει, μπορεί μια χαρά να το κάνει και στην πόλη που σπουδαζετε, ακόμη και για ένα ποτό να πάει με τους φίλους του και να μιλάνε με τις διπλανες. Το θέμα είναι ότι δεν αξίζει να βρίσκεσαι σε μια κατάσταση αβεβαιότητας με κάποιον, πιο πολύ κακό σου κάνει πάρα καλό. Στη θέση σου θα προσπαθούσα γενικότερα να βελτιώσω τη σχέση από πλευράς μου και αν δεν έβγαζα άκρη ούτε τότε, στο καλό. Έχουμε ακόμη μέλλον μπροστά μας για έρωτες και σχέσεις.
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Είδα τον τίτλο και διάβασα voodoo, λέω τι συμβαίνει στον κόσμο, γιατί έγινε τόσο μόδα το μπλακ ματζικ ξανά :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλοι οσι πάνε στρατό κάνουν badoo υποχρεωτικά, είναι για τον τετανο και μερικές άλλες αρρώστιες που κολλάς από το φαγητό στα μαγειρεία. . Δε καταλαβαίνω γιατί σε πειράζει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Γεια σας,
Θα σας πω περιληπτικά τι βρήκα. Είμαστε φοιτητές και εγώ και ο Χ. Είμαστε έναν χρόνο μαζί. Ο Χ στις γιορτές φεύγει για το πατρικό του σπίτι. Ανακάλυψα επειδή είχε ανοιχτό το email του, πως ενώ ήμασταν μαζί δημιουργούσε προφίλ γνωριμιών όσο έμενε στο πατρικό του και μετά από λίγο διέγραφε τον λογαριασμό του. Το παράξενο είναι πως δεν μιλούσε σε κοπέλες. Επίσης πριν από εμένα όπως είδα είχε δημιουργήσει προφίλ με το ίδιο email και μιλούσε με γυναίκες. Του το είπα. Η απαντησή του ήταν ότι το έκανε για να βλέπει αν έχω εγώ badoo και πως παλιά δεν έμπαινε εκείνος στο badoo αλλά ένας φίλος του. Θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σας γιατί είμαι πολύ μπερδεμένη και απογοητευμένη. Πρώτη ερώτηση, δεν μπορούσε απλά να με ρωτήσει; Δεύτερη, γιατί το έκανε όποτε ήταν στο πατρικό του; Τρίτον, αφού δεν με έβρισκε γιατί να το επαναλάβει άλλες 4 φορές;
Ανυπομονώ να μου πείτε αν είναι απλά δικαιολογίες ή με δουλεύει.


Ελπίζω να κάνεις πλάκα. Σε εκλιπαρώ να κάνεις πλάκα.

Γιατί δεν μπορώ να διανοηθώ 24 χρονών γυναίκα να μην καταλαβαίνει ότι έχει γίνει η Μικρή Ταρανδέζα και μάλιστα να ανυπομονεί να της το πουν.

Και πες του να κόψει τα μπαντού. Εκεί μπαίνουν μόνο κάτι διαζευγμένα πουρά και κάτι εμμηνοπαυσικιές με IQ γαρίδας.

Το σωστό κέρατο γίνεται αλλιώς! Χριστέ μου τι noobάς ο τύπος. Πρέπει να τον χωρίσεις και να βρεις έναν άνθρωπο να στα φοράει σωστά.

Τίποτα δεν έχει μείνει όρθιο σ αυτη την κοινωνία. Όλα deregulated.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πωπω υπάρχει ακόμα το badoo? :upside:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Πωπω υπάρχει ακόμα το badoo? :upside:
Μιας φίλης 40ρας, όχι και πολύ σχετικής με τέτοια δίκτυα και τεχνολογία, της είχα φτιάξει Badoo και σερφάραμε έτσι κουτσομπολίστικα για πλάκα. Όταν πρωτομπήκαμε με το προφίλ, βλέπει μια συνολική σελίδα με φωτογραφίες μελών του Badoo και αναφωνεί: "Δηλαδή όλοι αυτοί είναι μπακούρια;;;; :eek:".
Δεν ξέρω αλλά έπεσα κάτω από τα γέλια έτσι που το 'πε με παιδική αθωότητα. :rofl:

Της λέω γιατί εμείς τι είμαστε και γιατί νομίζεις μπήκαμε εδώ; :P
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιας φίλης 40ρας, όχι και πολύ σχετικής με τέτοια δίκτυα και τεχνολογία, της είχα φτιάξει Badoo και σερφάραμε έτσι κουτσομπολίστικα για πλάκα. Όταν πρωτομπήκαμε με το προφίλ, βλέπει μια συνολική σελίδα με φωτογραφίες μελών του Badoo και αναφωνεί: "Δηλαδή όλοι αυτοί είναι μπακούρια;;;; :eek:".
Δεν ξέρω αλλά έπεσα κάτω από τα γέλια έτσι που το 'πε με παιδική αθωότητα. :rofl:

Της λέω γιατί εμείς τι είμαστε και γιατί νομίζεις μπήκαμε εδώ; :P


40 αρα με παιδική αθωότητα,ουα-ου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top