Man on fire (2004)

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μολις ειδα(παλι) το ΜΑΝ ΟΝ FIRE με Denzel Washington, Dakota Fanning,Marc Anthony,Radha Mitchell.
Το εργο ειναι απο οποια πλευρα και να το δεις απιστευτο...:clapup:
Σκηνοθετικα,casting,μουσικη επενδυση,story,φωτογραφια...:thumbup:
Το προτεινω ανεπιφυλακτα σε οποιον δεν το εχει δει!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Μολις ειδα(παλι) το ΜΑΝ ΟΝ FIRE με Denzel Washington, Dakota Fanning,Marc Anthony,Radha Mitchell.
Το εργο ειναι απο οποια πλευρα και να το δεις απιστευτο...:clapup:
Σκηνοθετικα,casting,μουσικη επενδυση,story,φωτογραφια...:thumbup:
Το προτεινω ανεπιφυλακτα σε οποιον δεν το εχει δει!!!;)


το έχω δει κι εγώ!!! :clapup:
μετράει πολύ!!!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο Denzel μετράει..:redface: νι :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια,εμένα δεν μου άρεσε η ταινία :redface: επειδή στο τέλος
ο Danzel πεθαίνει και δεν μου αρέσουν και πολύ οι ταινίες με το κακό τέλος
:redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για εμενα να σου πω την αληθεια ακομα κι αυτο ητανε ενα +!
Γιατι ξεφευγει απο τις "κλασσικες ταινιες οπου το τελος ειναι "ομορφο" και ολα καλα, και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλλιτερα...
Του δινει μια πιο αγρια ομορφια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Για εμενα να σου πω την αληθεια ακομα κι αυτο ητανε ενα +!
Γιατι ξεφευγει απο τις "κλασσικες ταινιες οπου το τελος ειναι "ομορφο" και ολα καλα, και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλλιτερα...
Του δινει μια πιο αγρια ομορφια...;)

Ααα κατάλαβα τι εννοείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top