Instant Messengers

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό. Μήπως όντως κάποιος μπήκε και έκανε τις επαφές block μόνο και μόνο σαν επιδειξη δυναμης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω θα ελεγα μηπως ανοιξες κανενα αρχειο η πατησες κανα λινκ που σου εστειλαν και αυτο ηταν ιος???

Γιατι εγω σαν ασχετη που ειμαι αυτο εκανα και το μσν μου τα ειχε παιξει μεχρι να τον ξεφορτωθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini5661

Νεοφερμένος

Η Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδιά σε μια φίλη μου δεν ανοίγει με τιποτα εδώ και 5 μέρες. όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά εκτος απο αυτό. κάνει απεγκατάσταση, το ξανακατεβάζει,εγκατάσταση και ξανά τα ίδια...δεν έχει ιό,γιατί το κοίταξε και δεν πατάει λάθος κωδικό,γιατί στο windows live messenger μπαίνει κανονικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το άκουσα να συμβαίνει σε πολλούς το συγκεκριμένο με τη διαγραφή των επαφών. Συγκεκριμένα, ένας φίλος μου χθες είπε ότι 12:30 ακριβώς πέταξε πολλούς χρήστες έξω ταυτόχρονα... Ιός δεν παίζει να είναι χωρίς να είμαι βέβαια ειδικός.

Μάλλον δεισλειτουργία του ίδιου του msn...

Επίσης κάτι ακούγεται για msn επί πληρωμή. Δεν ξέρω αν ευσταθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο μονος που εχει προσβαση ειναι η αδερφη μου απο το δικο μου pc, αλλα δεν θα εκανε τιποτα τετιο... Αν και αυριο θα την ρωτισω αν ανοιξε καθολου το μσν μου η τιποτα, και η κοπελα μου πρεπει να ξερει τον κωδικο μου αλλα δεν θα εκανε τιποτα τετιο...Τωρα αν καπιος το εκανε σαν επιδηξη δυναμης δεν θα θελε και να δειξει καπως οτι αυτος το εκανε; Η εστω οτι ειναι ενεργια ανθρωπου;

@fantasmenos καμια παραπανω πληροφορια; οσο για το μσν επι πληρωμη, κυκλοφορει εδω και πολυ καιρο το γνωστο σπαμ μεΐλ αλλα και εντος του messenger το κλασικο "στειλτο σε ολες σου τις επαφες" οτι και καλα θα το κανουν ετσι αλλα αν το στειλεις σε ολους εσυ θα την γλητωσεις, αλλα περα απο αυτο δεν νομιζω να υπαρχει τιποτα...


Φοβαμε κιολας μην ειναι τιποτα... να παρατισω το e-mail και να κανω καινουργιο; Τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάντως τώρα που ρώτησα μου είπε ότι δεν έχει άλλο πρόβλημα ο συγκεριμένος. Όσο για πληροφορίες μάλλον απλώς ήταν κόλλημα της στιγμής. Βέβαια περίμενε να ακούσεις και τη γνώμη κανενός κομπιουτερά... Δεν είναι και το φόρτε μου αυτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
A! Να προσθεσω οτι μου ηρθαν κατι e-mail που λεγανε οτι το μαΐλ που εστειλα στις ταδε διευθινσης (δεν τις εχω δει ποτε μου) δεν φτασανε, το μηνυμα ειναι καθαρα σπαμ, και ενοειτε δεν το εστειλα εγω...... Τωρα τι κανω;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
A! Να προσθεσω οτι μου ηρθαν κατι e-mail που λεγανε οτι το μαΐλ που εστειλα στις ταδε διευθινσης (δεν τις εχω δει ποτε μου) δεν φτασανε, το μηνυμα ειναι καθαρα σπαμ, και ενοειτε δεν το εστειλα εγω...... Τωρα τι κανω;....

Κάνε έλεγχο του πισί για spyware και μετά άλλαξε τον κωδικό σου.- :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τώρα τελευταία αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον MSN. Βάζω φόντο μια εικόνα που θέλω εγώ για τις συνομιλίες και την ορίζω προεπιλεγμένη και αν βγω και ξαναμπώ μου βγάζει ένα φόντο λευκό και δείχνει αυτό ως προεπιλεγμένο. Τι φταίει και πως μπορώ να το διορθώσω αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λοιπόν, κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τώρα τελευταία αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον MSN. Βάζω φόντο μια εικόνα που θέλω εγώ για τις συνομιλίες και την ορίζω προεπιλεγμένη και αν βγω και ξαναμπώ μου βγάζει ένα φόντο λευκό και δείχνει αυτό ως προεπιλεγμένο. Τι φταίει και πως μπορώ να το διορθώσω αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Λοιπόν, κανείς;

Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;

Στο pc πουθενά. Αλλά την είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και έμεινε στο msn και μπορώ να την επιλέξω. Αλλά την επόμενη φορά που θα ανοίξω το msn το φόντο θα είναι λευκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ίσως να έχει απομείνει μόνο η προεπισκόπηση της διαθέσιμη. Μπορείς να ξαναβρείς την εικόνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ναι, άνετα. Οκ, το κατάλαβα. Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasso88

Νεοφερμένος

Η vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα!Ειμαι καινουργια στν παρεα...Χτες μπηκα στο msn μου απο υπολογιστη της σχολης και οταν γυρισα σπιτι και ξαναμπηκα μετα απο λιγο μ εβγαλε μηνυμα οτι η λιστα επαφων μου ειναι κενη..Επισησ σε όλες τισ επαφες μου πηγε email απο μενα με ιο.. Ξερει κανεις τι μπορει να συνεβει??:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειχε ιο το pc της σχολης... Μου εχει τυχει το ιδιο πραγμα... Μεγαλη πικρα... Προσωπικα δεν ασχολιθικα καν, εκανα αμεσως καινουργειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasso88

Νεοφερμένος

Η vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κατεβασα καινουργιο....Πρεπει να αλλαξω τν λογαριασμο μου??Παιζει να κολλησε τν ιο και το λαπτοπ μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγήκε νέος Live Messenger (MSN). Αρκετά αλλαγμένη εμφάνιση.
https://download.live.com/messenger
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
BΕΤΑ δεν είναι αυτός;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Yeap αλλά δεν έχει ιδιαίτερα προβλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top