Rocky Balboa (2006)

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Θα πάτε να δείτε το Ρόκυ 6?

Συμφωνείται που ο Σταλόνε πήρε την απόφαση για το Ρόκυ 6 ?

https://www.gamelife.gr/cPages/reviews.asp?id=269
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια ζωη βλαμμενες μου φαινοταν αυτες οι ταινιες, οποτε δε θα πρωτοτυπησω τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εντάξει, οχι και να πας να το δω cinema.Και που το είδα σε divx πολυ του ήταν. Τη μισή την είδα στο γρήγορο. Σταλόνε σε δραματικό ρόλο και με απαραίτητους υπότιτλους ακόμα και στην αμερική. Πραγματικό έπος!!! :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.​


Μαζί σου :clapup: :clapup:
Έχω δεί άπειρες φορές απο το πρώτο dvd μέχρι το τελευτέο, ποτέδιάσπαρτες και πάντα μέσα σε 2-3 μέρες σήμερα θα πάω να δώ το καινούριο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι ένα.


Θα βγει καινούριο Rambo;
:bleh: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι ένα.


Θα βγει καινούριο Rambo;
:bleh: :P

Oh yes!(Σοβαρά,δεν κάνω πλάκα!):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αλήθεια;
Γουστάρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω που την ειδα δεν μου αρεσε... Ενω ο Stalone ειναι απο τους αγαπημενους μου αυτη η ταινια δεν μου αρεσε καθολου. Το μονο που μου αρεσε ητανε η φωνη του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι όταν τον χτυπάνε (τον ρόκυ) πετάγετε σκόνη αντί για αίμα? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ γενικά τέτοιες ταινίες δε βλέπω, κααι γι'αυτό το λόγο δεν ήθελα να πάω....... Αλλά χθες λόγω παρέας πήγα να το δώ και μπορώ να πω οτι μου άρεσε!! Το περίμενα με περισσότερο ξύλο, και χάρηκα που δεν ήταν έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπα, μαλλον οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top