Αλογοσκούφης και ρατσισμός

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ενας απο το msn μου εστειλε τα παρακατω screenshoot ...
Θα ηθελα να ρωτησω καταρχας ειναι αληθεινα


και στην περιπτωση που ειναι αληθεια ... πως το σχολιασε στα MME; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Νομίζω είναι αλήθεια. Κάτι θυμάμαι αλλά δεν είμαι βέβαιος 100%. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Νομίζω είναι αλήθεια. Κάτι θυμάμαι αλλά δεν είμαι βέβαιος 100%. :hmm:
Τα ΜΜΕ πως το σχολίασαν αυτό; Καλα πως και πέρασε στο τόσο ντούκου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Δεν απάντησα σ'αυτό διότι δε θυμάμαι. :( Αυτό που ΝΟΜΙΖΩ ότι θυμάμαι, είναι ότι είχε γίνει μια μίνι-φασαρία από τα μίντια που δε κράτησε πολύ, και ο Αλογοσκούφης τελικά ανασκεύασε. Τώρα πού το είπε και γιατί, θα σε γελάσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
:mad::angry: Μα... Το είπε αυτό;;;;! Πολύ χτυπητό μου φαίνεται! Αν το είπε, είναι απαράδεκτος (μη πω τίποτα χειρότερο κ με κόψει η λογοκρισία! :P), ακόμη κ αν του ξέφυγε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απογοητευτικα ... απογοητευτικα πολυ ... αν οντως ειναι αλήθεια; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορει ρε παιδια... Θα τα ελενχε τα λογια του.. Κατι τετιο θα τον εβγαζε απο την βουλη στης επομενες εκλογες, και συγουρα θα ειχε συζιτιθει παραπολυ αμα γινοτανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αυτό περιμένατε για να απογοητευτείτε από τον Αλογοσκούφη; LOOL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Αυτό περιμένατε για να απογοητευτείτε από τον Αλογοσκούφη; LOOL!
:laugh::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Exposed Bone εγω δεν το είδα. Απ' ότι άκουσα προβλήθηκε στην εκπομπή του Θέμου Αναστασιάδη.

Έχεις κάποιο απόσπασμα βίντεο που να αποδεικνύει τα όσα μας παραθέτεις;

Επίσης διάβασα ότι η ακριβής έκφραση ήταν: "ρε παιδια, βαλτε μου μια αλλη φωτογραφια να με δειχνει σαν ανθρωπο, σε αυτη σαν αραπης φαινομαι".

Όπως και να χει, το να ψάχνεις τέτοιες δηλώσεις για να βρείς το ρατσισμό μέσα σε μια δήλωση και να διαμαρτυρηθείς, το θεωρώ μεγαλύτερο παιχνίδι με το μυαλό απ' όσο ο ρατσισμός. Δηλαδή, εμείς που δεν σκούζουμε, οι μαύροι που δεν σκούζουν κλπ γι αυτό το θέμα, τι είμαστε εμείς και τι είναι αυτοί; Χαμηλής νοημοσύνης άνθρωποι που περιμένουμε τους μεσσίες του αντιρατσισμού για να ξυπνήσουμε; Ή μήπως ρατσιστές; Γιατί αν θυμάμαι καλά, όποτε βλέπω μαύρο τον χαιρετάω όπως εναν λευκό: "Γειά σου αδερφέ! Όλα καλά;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ωχχχ αρχιζω και βλεπω οτι ειναι παρούφα το όλο σκηνικό.

Ο Valder το έχει ακούσει ως "ρε παιδια, βαλτε μου μια αλλη φωτογραφια να με δειχνει σαν ανθρωπο, σε αυτη σαν αραπης φαινομαι" ...

Οπου ακους πολλες παραλαγες για ενα γεγονός ... τοτε μιλάμε για hoax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το σκηνικο ειχε γινει ως εξης.. Ο Αλογοσκουφης καθεται στο βημα, απο πισω πεφτουν slides και σε μια εικονα δειχνει καποιον εγχρωμο, και το αστειακι που πεταξε ηταν "ναι, μπορειτε να το βγαλετε γιατι ετσι κ αλλιως εδω δειχνει ενα αραπη αντι για ανθρωπο...".

(Και απο κατω φυσικα ακουγονται "διακριτικα" γελακια των γλουπς-"δημοσιογραφων")

Εχει σχεδον εναν χρονο που εγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μπράβο και μετά το παίζουν σοβαροί αυτοί οι ξεφτίλες, είναι δυνατόν ρε π****η μου να ψηφίζουν τέτοιους χαζούς βρωμορατσιστές; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποιος λεει οτι δεν υπαρχει ικανοποιητικος αριθμος χαζων βρωμορατσιστων στους ψηφοφορους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μα αν έκανε τέτοιο σχόλιο δημόσια, δεν είναι απλως ρατσιστής...Είναι και ΒΛΑΞ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Έλα ντε! Όσο και αν προσπαθώ δεν θα μπορέσω ποτέ στην άθλια ζωή μου να καταλάβω τον πανάθλιο τρόπο σκέψης αυτών των τύπων.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί έτσι ή αλλιώς πάντως η αλήθεια είναι πως πολλά τους ξεφεύγουν και πολλές κοτσάνες πετιούνται όταν δεν έχουν κείμενο ή όταν νομίζουν πως τα μικρόφωνα είναι κλειστά.

Ποιος δεν θυμάται τον πλανητάρχη(;) να αποκαλεί τους υπουργούς του μαλ*κες( είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα:P ).

Πάντως θα είχε πολύ μεγάλη πλάκα να καταγράφονται τα όσα αληθινά σκέφτονται οι πολιτικοί, η πλήρης απομυθοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αυτές οι στιγμές ίσως είναι οι μόνες στιγμές ειλικρίνειας των πολιτικών.Δείχνει και τον τρόπο που σκέφτονται.Όλα τα υπόλοιπα είναι ένα θέατρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πες τα faith!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top