Είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να μην έχει ανάγκη τον έρωτα;

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πιστεύω όμως και κάτι άλλο..ο άνθρωπος αυτός πρέπει να είναι πολύ μα πολύ ρομαντικός εν τέλει...

Γκκκκκκκκαννννννν......
Λάθος..!!! :):):):)
Για σένα έλεγε και απαντάς εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ για αυτό αντιπάθησα από την αρχή αυτό το θέμα... Έγινε και καλά για "γενικό" προβληματισμό, αλλά ήταν (τότε) φως φανάρι ότι αυτός ο άγνωστος γνωστός ήταν ο Πειρατής...
Ε, τσουρέκια. Δε συμφωνώ με τον τρόπο ερωτικής ζωής του, αλλά ειδικά όταν ξέρω ότι υπάρχει ολόκληρο θέμα για να κριτικάρουμε τις επιλογές του, τσαντίζομαι. Κι απορώ πώς έμεινε τόσο καιρό ανοιχτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μηπως η μισελ μας μιλαει για τον πειρατη?

απο την αρχη αυτος μου ηρθε στον μυαλο...
αλλα κ να μην μιλαει για αυτον...
σιγουρα σε αυτο το θεμα μου τον θυμιζει πολυ

μπαμ κανει ρε καρεκλακι...θελει πολυ σκεψη;:P:D:D:D:D:D
αντε πειρατηηηηηηηηηηη....εγινες διασημος παλι:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν το επεδίωξα σας διαβεβαιώ....
Ομως από τη στιγμή που τίθενται κάποια ζητήματα, αισθάνομαι την ανάγκη να απαντήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
καλα... ρομαντικε εσυ... :P

(edit gια να απαντήσω σε κάτι…δε έχει σημασία αν το θέμα άνοιξε με αφορμή τις επιλογές του πειρατή ή όχι… ήταν ένα ενδιαφερον θέμα, συζητήθηκε και δεν είχε πρόθεση να κριτικάρει επιλογές…)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι μερικές συνήθεις που μου αρέσουν, θα μπορούσε κανείς να τις χαρακτηρίσει ως ρομαντικές ( κεριά, φωτιές στην παραλία, κιθάρες, κλπ)...
Τώρα γενικά...... δεν ξέρω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πειρατη προχωρα σε θελει ολη η χωρα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το θεμα μαρεσει πολυ...
απλα ηθελα να ξεκαθαρησω κατι τρωγομουν με λιγα λογια...


αντε πειρατη...
ολοι σε ξερουμε ποια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά, όταν έγινε αυτό το θέμα ο πειρατής ήταν δεν ήταν μερικές μέρες στο στέκι! Και δεν το έκανα μόνο γι'αυτόν, αλλά όντως με αφορμή αυτόν.
Πάντως πειρατή εσύ δεν είχες πει οτι δεν θα απαντούσες σε αυτό το θέμα όταν σου είχα πει οτι θα το κάνω; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι, το είχα πει.
Οταν είδα όμως οτι γράφονταν ένα σωρό μαμακίες, και με το σκεπτικό οτι πολύ πιθανό κάποιοι να γνώριζαν ή να καταλάβαιναν για ποιον πρόκειται, όπως και έγινε, δεν ήταν δυνατόν να μην απαντήσω.
Μάλιστα αν δεις οι απαντήσεις μου ξεκινούν πολύ αργότερα από την έναρξη του θέματος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
αυτο ειναι αδυνατον σε αυτη την ηλικια εδω ''ερωτευονται'' μικρα παιδια πρεπει να σε δουλευει η να εχει ψυχολογικο προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
αυτο ειναι αδυνατον σε αυτη την ηλικια εδω ''ερωτευονται'' μικρα παιδια πρεπει να σε δουλευει η να εχει ψυχολογικο προβλημα

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ελα πάμε.....:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μας δουλευεις πειρατη? η εχεις οντος ???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oχι κοπέλα μου.
Δεν έχω κανένα λόγο να σας δουλεύω.
Μάλιστα, αν το συγκεκριμένο φόρουμ είχε διαφορετική θεματολογία, δεν θα το είχα αναφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ για αυτό αντιπάθησα από την αρχή αυτό το θέμα... Έγινε και καλά για "γενικό" προβληματισμό, αλλά ήταν (τότε) φως φανάρι ότι αυτός ο άγνωστος γνωστός ήταν ο Πειρατής...
Ε, τσουρέκια. Δε συμφωνώ με τον τρόπο ερωτικής ζωής του, αλλά ειδικά όταν ξέρω ότι υπάρχει ολόκληρο θέμα για να κριτικάρουμε τις επιλογές του, τσαντίζομαι. Κι απορώ πώς έμεινε τόσο καιρό ανοιχτό...

ζντόινγκ εγώ μόνο δεν το είχα καταλάβει ότι μιλάμε για τον πειρατή ε? :redface:

πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν μπορεί κανένας μας να βγάλει συμπεράσματα ούτε για τον πειρατή ούτε για κάποιον που θα είχαμε μια απλή περιγραφή απ τη Λία και δεν θα ήταν ο πειρατής.
Πίσω από κάθε απόφαση ζωής του κάθε ανθρώπου, κρύβεται και μια μοναδική ψυχοσύνθεση κι ένα σωρό αιτίες που μπορεί να είναι παντελώς άγνωστες σε μας είτε κατά λάθος είτε επίτηδες....

Ο πειρατής μας καλά κάνει και λέει όσα λέει και τα πρεσβεύει...
Δεν παύει όμως πάντα να υπάρχει μια μικρή έστω περίπτωση να κρύβεται κάτι πίσω απ όλα αυτά πολύ βαθύτερο που δε θέλει να μοιραστεί μαζί μας....
Κι αυτό δεν το λέω φυσικά μόνο για τον πειρατή αλλά για όλους όσους κατά περιόδους μπορεί να γράψουν κάτι για τον εαυτό τους ή κάποιον άλλον εδώ μέσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oχι ΚουΕ μου σε διαβεβαιώ, δεν υπάρχει τίποτα το βαθύτερο η ριχότερο ή οτιδήποτε άλλο.
Απλά πάντα περνούσα καλά έτσι και συνεχίζω να περνάω και "ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει" :)
Καμιά φορά η απάντηση είναι τόσο απλή, που μας κάνει να αισθανόμαστε χαζοί που ψάχναμε εδώ κι εκεί.
Δεν μπήκα σε αυτό το φόρουμ ούτε για να προκαλέσω, ούτε για να δηλώσω κάτι το διαφορετικό, και ανίθετα από ότι κάποιοι πιστεύουν, δεν προσπαθώ πουθενά να αποδείξω οτι εγώ κάνω καλά, ενώ εσείς όχι.
Οπως είπα και πριν, αν δεν είχε αυτό το φόρουμ τέτοια θεματολογία, δεν θα το είχα ανφέρει καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μα δεν το λέω μόνο για σένα βρε Ανδρέα μου
το λέω ως γενικότερο κανόνα στις αντιλήψεις που έχουμε για διάφορα εδώ μέσα :)

όσο για σένα, δέχομαι και σέβομαι απόλυτα τις επιλογές σου και τις θεωρώ και πολύ έντιμες γιατί απ όσο κατάλαβα πάντα ξεκαθαρίζεις τη θέση σου.
Το μόνο που θα σου έλεγα σαν "διαδικτυακή φίλη σου" είναι ότι έχεις αποφασίσει για ένα τρόπο ζωής χωρίς να έχεις γευτεί τι είναι το άλλο που λέμε οι υπόλοιποι
Αυτό είναι το μόνο αρνητικό που βρίσκω εγώ .... κατά τα άλλα.... μια χαρά όλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Έχω σιχαθεί να βλέπω συζητήσεις γύρω από αυτό το θέμα σε 15 διαφορετικά θέματα ρε παιδιά..
Κάντε ένα sticky, να φτιάξει και ένα FAQ ο άνθρωπος να μην τον ρωτάνε με την σειρά όσοι καινούργιοι μπαίνουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
μα δεν το λέω μόνο για σένα βρε Ανδρέα μου
το λέω ως γενικότερο κανόνα στις αντιλήψεις που έχουμε για διάφορα εδώ μέσα :)

όσο για σένα, δέχομαι και σέβομαι απόλυτα τις επιλογές σου και τις θεωρώ και πολύ έντιμες γιατί απ όσο κατάλαβα πάντα ξεκαθαρίζεις τη θέση σου.
Το μόνο που θα σου έλεγα σαν "διαδικτυακή φίλη σου" είναι ότι έχεις αποφασίσει για ένα τρόπο ζωής χωρίς να έχεις γευτεί τι είναι το άλλο που λέμε οι υπόλοιποι
Αυτό είναι το μόνο αρνητικό που βρίσκω εγώ .... κατά τα άλλα.... μια χαρά όλα ;)
Δεν το έχω γευτεί γιατί δεν χωράει μέσα μου.
Αν και αυτό το "δεν έχεις γευτεί" δεν είναι παρά ένα παραμύθι, και εξηγούμε αμέσως: Μια σχέση στηρίζεται σε κάποιους όρους οι οποίοι είτε είναι αυτονόητοι (όχι για μένα), είτε τείθενται από την αρχή.
Εγώ λοιπόν με αυτούς τους όρους δεν μπορώ να συμβιβαστώ, δεν μπορώ να τους αποδεχτώ, κι αν το έκανα θα ήμουν δυστιχισμένος.
Πως λοιπόν να γευτώ κάτι που μου βρωμάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top