Port Forwarding

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Θέλω ν' ανοίξω το port 6112. Δεν καταλαβαίνω τίποτα. Δεν έχει σχέση με οποιοδήποτε άλλο router έχω δουλέψει για port forwarding (με NAT rule entry συνήθως).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
192.168.178.120 είναι η τοπική σου IP?
Εκεί που λέει HTTP Server τι άλλες επιλογές έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είναι η διεύθυνση που βάζεις για να πας στο router control center, μόνο που έχει 120 αντί για 1 στο τέλος αν προσέξεις.

Οι άλλες επιλογές είναι FTP Server, eMule TCP/UDP, MS Remote Desktop και Other Applications. Εν τω μεταξύ αν πατήσω apply μου κάνει αυτόματα forward το port 80. Πού σκατά του λέω ποιό port θέλω να κάνω forward;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
@!#*@&!#*@, αλλάζει η ΜΑΛΑΚΙΑ επιλογές αν βάλεις Other applications. Sorry, false alarm :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Πέτα το και πάρε ένα linksys να 'ουμ. Σου μιλάει ένας παθών jetspeed'ας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΖΕΤΣΠΙΝΤ ΣΙΧΑΜΕΝΕ

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Δεν είπα ότι έχεις jetspeed. Αλλά τα ίδια σκατά είανι απ' ό,τι φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Όοοοχι είναι καλούλια τα φριτζ.

Μάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Λοιπών, για να φτάσω σε σημείο να γράφω κάτι εδώ και να περιμένω απάντηση ενώ θα μπορούσα να το είχα ψάξει κατευθείαν στο google πάει να πει πως κάτι παι λάθος.. προσπαθώ εδώ και 2 ώρες (κυριολεκτικά) να ανοίξω μια πόρτα στον υπολογιστή μου ώστε να συνδεσω ενα παιχνιδι το πρόβλημα είναι οτι εχω κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ! Μεχρι και αλλες πορτες προσπαθησα να ανοιξω αλλα δεν ξερω τι γίνετε, δεν ανοιγουνε!!!! :@ παω λοιπων https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ και παντα Port 55000 is closed on 85.**.**.***.
ΤΙ να κανωωωωωω;;;
ΜΟΝΟ απο το μτορρεντ μπορώ ευ όσων ρυθμίσω μια πόρτα και την δείχνει ανοικτή μόνο οσην ώρα είναι το μτορρεντ ανοιχτό ελεος...
προτείνετε μου καπιο προγραμμα η κατι τετιο που να το κανει γιατι δεν ξανα καθομαι να ανοιγω ποτες manual δεν ειναι καλα τα νευρα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top