Τι μάρκα αυτοκίνητο ή μηχανή έχετε;

Tι οδηγείτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)

mpouuu

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα κουπερακια ειναι πανεμορφα.. Οχι τοσο οσο τα σμαρτ...!! Αλλα εα γαλαζιοασπρο το επαιρνα σιγουρα....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εδώ και κάτι χρόνια ημουν ερωτευμένη με το C2 της Citroen. Τελευταία όμως μου αρέσει πολύ το toyota auris και ακόμη περισσότερο το corsa opc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι μάρκα αυτοκίνητο η μηχανή έχετε;

Πεζό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θα πνιγω η γυναικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tι δεν καταλαβαίνεις Ιντ? ...Αγόρασα το ελληνικό μοντέλο πεζό :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Volkswagen Golf 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω παλι ξεκιναω με opel astra , mercedes. toyota hilux.... το καθενα για την δικη του χρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μιας και ειμαι λατρης των μηχανων και παθιασμενος μηχανοβιος (αν και εχω παπι :P προς το παρον) μου ηρθε φλασια να ανοίξω αυτό το θέμα να δω ποιοι απο τα μέλη του φορουμ είναι μηχανοβιοι.
Αληθεια...ποιοι απο τα μελη μας ειναι μηχανοβιοι και τι μηχανη εχει ο καθενας μας?

Εγω εχω ενα daytona DY50R και προς το Σεπτεμβρη θα παρω τη kawasaki ninja 250cc εκτος αν μεχρι τοτε εχει βγει η Yamaha YZF 250R οποτε αυτη θα παρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εγω εχω ενα DAYTONA DY50R παπι για να πηγαινω ερχομαι στη πολη.Δε παλευεται με αυτοκινητο ειδικα στο κεντρο.Και οδηγαω παρανομα το Hyundai accent του πατερα μου αλλα μονο στο χωριο μου που ολοι οι αστυνομικοι ειναι οικογενειακοι φιλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτή τη περίοδο δεν έχω απολύτως τίποτε, μας έχει ξεμείνει ένα παλιό ibiza αλλά σε ένα μήνα θα έχουμε το νέο honda jazz και μάλλον θα πάρω και νέο παπί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολυ καλη επιλογη φαινεται να ειναι το Honda Jazz. Το ειδα και απο κοντα σε εκθεση. Πολυ καλοι χωροι,εσωτερικο,εξοπλισμος,εγγυηση,κινητηρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Toyota Celica, το οποίο το οδηγάει ο οδηγός μου....:P


Και το μικρό μου Yamaha - Jok-r 50cc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top