Παιδικές ερωτήσεις. Γιατί;

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Μπαμπα γιατί αυτοί οι δυο αντρες φιλιούνται στο στόμα;
Γιατί είναι Ρώσοι?:D
Γιατί??? Εγώ δεν σας έφτανα και θέλατε και άλλο??? (εννοώντας την αδερφή μου)
Αυτή η απορία δεν μου έχει λυθεί μέχρι και σήμερα....:hmm:
Αν και επειδή διάβασα και τα επόμενα μπορεί να πήγαιναν και για το αγόρι....
Πέραν του ότι άμα σου αρέσουν τα παιδιά τα περισσότερα παιδιά είναι περισσότερη χαρά, οι γονείς θέλουν τα παιδιά τους να έχουν παρέα. Είσαι μικρή ακόμα και δεν το καταλαβαίνεις αλλά είναι σαν να σου χαρίζουν έναν πολύ κοντινό σου άνθρωπο για να'ναι δίπλα σου στα δύσκολα ότι κι αν γίνει και για όταν φύγουν αυτοί από την ζωή. Μπορεί να τρώγεστε τώρα αλλά το πιθανότερο είναι σε μεγαλύτερη ηλικία να αναπτύξετε μια σχέση μοναδική (το αίμα νερό δεν γίνεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ακομα και σημερα κανω κουτες ερωτησεις κι αναρωτιεμαι αν ειμαι 23 η 13. Με τη μονη διαφορα οτι ξερω τις απαντησεις σε σοβαρα ζητηματα αλλα ισως να αρνουμαι να μεγαλωσω(το ξερω ΚΑΙ αυτο):P
Δε σας τις λεω γιατι ντρεπομαι:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
-μαμα ποτε θα κανω στηθος και γω σα της θειας της μαρθας*??

:redface:

*αδερφη της μητερας μου με πλουσιο εσωτερικο κοσμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οταν ημουν σχεδον 4 ημαστε συγγενολοι και με το ξαδελφο μου ο οποιος φορουσε παντελονι οπου κατω κατι φουσκωνε. Μπροστα στον κοσμο σηκωνομαι γρηγορα και παω και το πιανω. Αυτοματως ρωταω τι ειναι αυτο το μπαλακι? ?!@#!??#$#$@! Ο ξαδερφος τα χασε και τραβηχτηκε και οι αλλοι ειχαν λιωσει στα γελια.
Περασαν μερικα χρονια μεχρι να καταλαβω γιατι γελουσαν μαζι μου.:tongue::upside:

Μαθητες μου 7-8 χρονων

Φορουσα μια καφετι σκια αλλα στο λευκο φως φαινεται ασχημα
-κυρια μη ξαναβαλετε αυτη τη σκια γιατι ειστε σα emo:eek:

Λιγο πριν το κλεισιμο των σχολειων, περιμενα γονεις και ειχα φορεσει ψηλοτακουνα
- κυρια, ειχατε παει στα next top model?:clapup:

Γενικα παντως το τι ακουω δε λεγεται. Καμμια φορα τα σημειωνω, εχω σκεφτει μετα απο χρονια αν γραψω βιβλιο για γονεις να περιλαμβανω ολα αυτα, εχουν πολλη πλακα αλλα μεσα στην πλακα τους σου λενε μεγαλες αληθειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Γιατί??? Εγώ δεν σας έφτανα και θέλατε και άλλο??? (εννοώντας την αδερφή μου)


Αυτή η απορία δεν μου έχει λυθεί μέχρι και σήμερα....:hmm:

Χαχα! Σήμερα το είδα αυτό χαζεύοντας το thread. Τέλειο!

-μαμα ποτε θα κανω στηθος και γω σα της θειας της μαρθας*??

:redface:

Τελικά; :eek:
Τα... κατάφερες;; :teasing:

Θυμάμαι μια απορία που είχα κι εγώ μικρός αλλά δε την είχα ρωτήσει γιατί ντρεπόμουν.:redface:

Το ένδοξο 1987, όταν η Ελλάδα δονείτο από το σύνθημα «τίποτα, τίποτα δεν μας σταματά, το κύπελλο θα πάρουμε με τον τσαμπουκά», εγώ αναρωτιόμουν ποιος είναι αυτός ο "Τσαμπουκάς". Τον φανταζόμουν σαν ένα ψηλό, δυνατό και πολύ καλό μπασκετμπολίστα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι κάποτε πρέπει γύρω στα 4 να ήμουν που ρώτησα την μαμά μου "μαμά γιατί μιλάω σαν αγόρι?"
Δεν ξέρω αλλά μια εποχή δε μου άρεσε η φωνή μου μου φαινόταν πολύ μπάσα και αντρική, ενώ καμία σχέση.(... )
Εγώ τα χάνω με την κόρη μου. Πολλά που λέει ακούει και παρατηρεί με αιφνίδια ζουν.. Δεν είναι ακόμα στη φάση του γιατί αλλά πολύ φοβάμαι αυτή την ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι κάποτε πρέπει γύρω στα 4 να ήμουν που ρώτησα την μαμά μου "μαμά γιατί μιλάω σαν αγόρι?"
Δεν ξέρω αλλά μια εποχή δε μου άρεσε η φωνή μου μου φαινόταν πολύ μπάσα και αντρική, ενώ καμία σχέση.(... )
Εγώ τα χάνω με την κόρη μου. Πολλά που λέει ακούει και παρατηρεί με αιφνίδια ζουν.. Δεν είναι ακόμα στη φάση του γιατί αλλά πολύ φοβάμαι αυτή την ώρα..

Οσο περισσοτερο χρονο ξοδευουμε σε αυτον τον κοσμο,τοσο πιο πολυ μας γινεται οικειος αφου αποκτουμε περισσοτερη γνωση ή/και εστιαζουμε.Χανουμε την ευαισθητοποιηση μας στα διαφορα ερεθισματα και ως αποτελεσμα παιρνουμε περισσοτερα πραγματα δεδομενα. Ενα μικρο παιδι ομως σε αντιθεση ειναι παρα πολυ ευαισθητο σε καθε τι καινουριο και μη.Δεν λειτουργει με τιποτα οπως και δεν θεωρει τιποτα δεδομενο,και επομενως εχει μεγαλη παρατηριτηκοτητα για τον κοσμο γυρω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top