Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Και εγώ την δική μου είπα, για ποια ενόχληση μιλάς; Για να μην είμαι οφφ τοπικ, θεωρώ ότι η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι όταν ο άλλος βρίζει πολύ χυδαία.


Δεν ειπα μόνο για εσένα.
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θεωρώ την τρίχα πολύ σέξυ αλλά εξαρτάται το χρώμα, το μέγεθος και κατά κύριο λόγο το σημείο του σώματος.

Ξενερα, δεν είμαι σίγουρος. Γενικά να μην μου αρέσει η μυρωδιά, να γκρινιάζει για τα πάντα... νομίζω αυτά :P
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θεωρώ την τρίχα πολύ σέξυ αλλά εξαρτάται το χρώμα, το μέγεθος και κατά κύριο λόγο το σημείο του σώματος.
Ντάξει βρε μωρό μου, αλλιώς βλέπει την αντρική τρίχα η γυναίκα κι αλλιώς τη γυναικεία ο άντρας. :P
 

betonieras

Νεοφερμένος

Ο betonieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Είπα γενικά ότι είναι σέξυ να έχει τρίχα ο άλλος, δεν κάθισα να αναλύσω όλες τις περιπτώσεις για το που και πόσο. Θα συμφωνήσω για την πλάτη, προσωπικά το δάσος μπροστά δεν με ενοχλεί, φιλάκια.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φανταστειτε μια αρκούδα χωρίς τρίχες στην πλάτη, δεν είναι γελοίο θέαμα;
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όσοι είναι τριχωτοί δεν μπορούν να ξυριστουν. Πχ βλέπω στο γυμναστήριο κάτι τυπαδες που μιλούσαν για αποτρίχωση στο στήθος αλλά οι τύποι είχαν πέντε τρίχες στο στήθος σιγά το πράγμα. Αν έχεις παντού τρίχες απλά δεν γίνεται.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άστα να πάνε. Πάντως οι σημερινές αρκούδες είμαστε θύματα. Παντρεύτηκαν οι μανάδες μας τις αρκούδες στα 80ς που ήταν η χρυσή εποχή τους και κάνανε αρκουδάκια τα οποία όμως όταν μεγάλωσαν η χρυσή εποχή είχε περάσει και πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου. Και φανταστείτε τώρα τι τραβάει μια αρκούδα που πρέπει να γίνει πιγκουίνος.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου


naah more like the inside out cat era
and it's not cute people
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.

doop

Νεοφερμένος

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Να τρίζει το κρεβάτι σα τις πόρτες του πύργου του δράκουλα, ξέρουν οι γείτονες τι....ρυθμό ακολουθείς κάθε στιγμη!! :akkor:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Άστα να πάνε. Πάντως οι σημερινές αρκούδες είμαστε θύματα. Παντρεύτηκαν οι μανάδες μας τις αρκούδες στα 80ς που ήταν η χρυσή εποχή τους και κάνανε αρκουδάκια τα οποία όμως όταν μεγάλωσαν η χρυσή εποχή είχε περάσει και πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου. Και φανταστείτε τώρα τι τραβάει μια αρκούδα που πρέπει να γίνει πιγκουίνος.



:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ξεψύχησα.
 

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τριχες στο στηθος και στην πλατη δεν εχω εκ γεννετης.Ομοιως και με τα χερια που ειναι λιγες.Απο την μεση και κατω κατι κανουμε.Γενικα η τριχα δεν μου αρεσει.Ειδικα στην γυναικα.
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
είμαι σίγουρος πως λίγη τριχοφυία δεν είναι τόσο κακή όσο το να έχεις κάτω από 100κ φόλλουερς στο ινστα :worry:
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?

Η κάθε φορά που γελάνε μήπως τυχαίνει να είναι όταν βγάζεις το παντελωνι;
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Top