Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Final Fantasy (γενικά, δεν έχω κάποιο αγαπήμενο, μου αρέσει πάντως περισσότερο το VIII), Age of Empires, Football Manager 2008, Metal Gear Solid. :)

To Age of Mythology το είχα παίξει και εγώ λίγο 1-2 χρονια πριν , μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Έπαιζα πολύ Age of Empires, Age of Mythology, Warcraft 2 και 3, sims. Κόλλησα και κάηκα με το wow. Φοβερό κόλλημα. Πέρασα έναν άσχημο χωρισμό και με βοήθησε να ξεχνιέμαι. Μίλησα με πολύ κόσμο, μόνο γι' αυτό δε μετανιώνω, αλλά πολύ κάψιμο ρε γαμώτο. Το σταμάτησα πριν 2 μήνες, μπορώ να πω οτι ήμουν εθισμένη, καμιά φορά μου λείπει αλλά και μετανιώνω για τις ώρες που έχασα. Στεναχωριέμαι για τα νέα παιδιά που χάνουν κυριολεκτικά την εφηβική τους ηλικία εκεί μέσα και προβληματίζομαι πώς μπορείς να το αντιμετωπίσεις...(υπάρχει τέτοιο θέμα?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
deus ex... και new york race(ειναι ιπταμενο φουτουριστικο ραλυ στο περιβαλλον της ταινειας " το πεμπτο στοιχειο"......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
deus ex... και new york race(ειναι ιπταμενο φουτουριστικο ραλυ στο περιβαλλον της ταινειας " το πεμπτο στοιχειο"......
Σ'αρεσουν αυτα τα παιχνιδια με τα αεροπλανακια, ενω εχουν βγει τοσο συνθετα στη δομη τους παιχνιδια πλεον; :worry:

Εγω μπορω να πω αφοβα για:

grand theft auto:San Andreas

και Τhe matrix online.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σ'αρεσουν αυτα τα παιχνιδια με τα αεροπλανακια, ενω εχουν βγει τοσο συνθετα στη δομη τους παιχνιδια πλεον; :worry:
το deus ex ειναι πολυ βαθυ και πολυπλοκο..ειναι θρυλος...ουτε συγκρινεται με εμπορικα προιοντα τυπου gta... θα επρεπε να το γνωριζεις ..αν εισαι σοβαρος gamer... αξιζει..ειναι μοναδικο..και ανεπαναληπτο,action rpg πρωτου προσωπου σε ενα αβεβαιο μελλον..

https://archive.gamespy.com/legacy/reviews/deus_a-new.shtm

το new york race ειναι το μονο φουτουριατικο ραλλυ με πληρη τρισδιαστατη κινηση μεσα σε μια πολη..ολα τα φουτουριστικα ραλλυ απλα τρεχουν λιγα εκατοστα πανω απο το εδαφος..

αν δεις review του θα δεις οτι ειναι πολυ δυσκολο παιχνιδι ...εγω το εχω παιξει απειρες φορες πια και το νικαω με κλειστα ματια...

ενα ελληνικο review
https://www.gameweb.gr/reviews/review_569.asp


Το να προσπαθείτε να πάρετε ομαλά μια στροφή, θέλοντας από τη μια να πάρετε το bonus και από την άλλη να αποφύγετε κάποιο από τα δεκάδες φυσικά εμπόδια που υπάρχουν στους δρόμους της Νέας Υόρκης, είναι μια εκνευριστικά δύσκολη απόπειρα για τους εξής απλούς λόγους: Πρώτον, εξαιτίας του δύστροπου και αργού χειρισμού μέσω πληκτρολόγιου (ενδείκνυται η χρήση gamepad), δεύτερον, λόγω της ασαφούς σχεδίασης των διαδρομών και, τρίτον, λόγω των γραφικών, τα οποία πολλές φορές αποσπούν την προσοχή με ολέθριες συνέπειες τόσο για την πρόοδό σας στο παιχνίδι όσο και για την υγεία του νευρικού συστήματός σας. Δεν θα είναι λίγες οι φορές που θα σας έρχεται να πετάξετε το πληκτρολόγιο από το παράθυρο. Αν σε όλα αυτά προσθέσετε και τους αλάνθαστους οδηγούς της CPU, τότε καταλαβαίνετε ότι το να καταφέρετε να τερματίσετε (όχι να βγείτε πρώτοι) σε μια πίστα είναι όνειρο θερινής νυκτός. Ευτυχώς, το gameplay σώζει σαν από μηχανής θεός ο φοβερός εθισμός που αναπτύσσεται για το NYR, ο οποίος πηγάζει τόσο από τη μαγευτική ατμόσφαιρα και το όλο feeling όσο και από την οπτικοακουστική αρτιότητα του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι οπαδός του Total war. Το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που υπάρχει. Έχω παίξει το Rome, το Barbarian invasion, το Medieval 2 και το Crusades! Όλα είναι υπέροχα. Στους λάτρεις της ιστορίας και της στρατηγικής το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Κατεβάζω το Medieval, με έπεισες. Αχ κακόμοιρε και να μη μου αρέσει, σε έφαγα!:P

(μοιάζει με το Age of Empires, οπότε καλό θα είναι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Prototype και Battlefield2!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κατεβάζω το Medieval, με έπεισες. Αχ κακόμοιρε και να μη μου αρέσει, σε έφαγα!:P

(μοιάζει με το Age of Empires, οπότε καλό θα είναι).

Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου αρέσει. Είναι κλάσεις ανώτερο από το age of empires. Απίστευτος συνδυασμός turn based και real time παιχνιδιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου αρέσει. Είναι κλάσεις ανώτερο από το age of empires. Απίστευτος συνδυασμός turn based και real time παιχνιδιού!

Τέλεια! Άντε να κατέβει να με χάσετε κι απ' το στέκι που σας έπρηξα σήμερα λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πρόσφατα έπαιξα το braid, το οποίο είναι τόσο επικό όσο λένε τα reviews. Είναι ενα φοβερά ατμοσφαιρικό με τελεια μουσική και πανεμορφα γραφικά mario που έχει το 1/50 της έκτασης του mario αλλά κάθε level έχει τελείως puzzle - based λογική και άρα είναι πολύ μεγαλύτερο σε διάρκεια (αν δεν απελπιστείς και κοιτάξεις λύση.. αστη κάτω τη λύση!!!). Τα puzzles είναι αρκετά δυνατά, και το ωραίο είναι οτι μέρος του puzzle είναι και να βρείς τους "κανόνες" Προσθέστε και μια φοβερή αλληγορική ιστορία και έχετε ενα απο τα λίγα παιχνίδια που φχαριστιέσαι τόσο, παρα την λιγο μικρή διάρκειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αααα video games....χτυπήσαμε φλέβα :)...ευτυχώς ξεεθίστηκα την τελευταία χρονιά

Warcraft 3 το αγαπημένο μου και μάλιστα στο bαttlenet!!! (και dota εννοείται!!), απο κει και πέρα αν αρχίσω να απαριθμώ παιχνίδια που έχω τερματίσει δεν θα τελειώσω σήμερα.....

α, και επίσης μου αρέσει πάρα πολυ η σειρά age (of empires, of myth etc), η σειρά hitman και εννοείται η σειρά total war (ειδικά το rome και το medieval.....)...και με το oblivion είχα καεί αλλά (ευτυχώς) σε κάποιο σημείο άρχισε να κολλάει και δεν το συνέχισα....θα ήμουν σε κάνα ίδρυμα τώρα

πωωω πω με πηγαίνετε πολύυυυυ πίσω με αυτό το θεματάκι...

himela το medieval στο συνιστώ κι εγώ ανεπιφύλακτα, είναι το πιο εξελιγμένο στρατηγικής που έχω παίξει (βέβαια θα πάθεις ένα απίστευτο σοκ με τις δυνατότητες που σου δίνει)...μακράν το ανώτερο παιχνίδι βασικά που έχω παίξει ποτέ...(όχι το αγαπημένο, έχει μια μικρή διαφορά)
αν δεν έχεις όμως καλή καρτα γραφικών μην το παίξεις, δεν έχει νόημα...
https://www.youtube.com/watch?v=i1Jw9MtzqFE
για να έχεις μία ίδέα το πως γίνονται οι μάχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Αυτό που λες για τα γραφικά λίγο το φοβάμαι, αλλά στο κομπιούτερ αυτό έχω παίξει wow, λες τα γραφικά να είναι ανώτερα του wow;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δυστυχώς είναι αρκετά ανώτερο του wow σε γραφικά, να φανταστείς όταν βγήκε το 2006 δεν υπήρχε κάρτα γραφικών στην ελλάδα που να το υποστηρίζει σε full performance.....έχει αρκετά μεγάλες απαιτήσεις, για τις μάχες δλδ όχι για τπτ άλλο....δεν χρειάζεται να παίζεις τις μάχες βέβαια με 3000 στρατό η κάθε παράταξη όπως στο βιντεάκι που είναι παραπάνω, και μπορείς να μειώσεις πολύ ανάλυση κλπ ώστε να παίζει, ας πούμε αξιοπρεπώς και σε ένα πιο νορμάλ pc....και πάλι στο συνιστώ ανεπιφύλακτα, άλλωστε έχει άπειρα features πέρα απ'τις ρεαλιστικές μάχες, και να μην τις αποδίδει καλά το Pc σου δεν χάθηκε ο κόσμος...απλά είναι λίγο σπαστικό γιατί μπορεί να σου laggaroun οι μάχες....πάντως θυμάμαι που το παιζα στο δικό μου pc για καιρό με τα ελάχιστα requirements και μετά πήγα σε ένα cafe και το ξανάπαιξα και ήταν σαν να παίζω ένα άλλο παιχνίδι...και μετά άλλαξα pc για να παίζει καλά το medieval :D (και κάτι άλλα καινούργια)
αν θυμάμαι καλά θέλει γύρω 12 giga χώρο και 1.8 Ghz επεξεργαστή για να τρέξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
RPG:
Neverwinter Nights (Όλα καλά είναι)
Oblivion (με mod) ατέλειωτες ώρες λίωσιμο
Knights of the old republic 1 και 2 (αγαπημένο μου RPG και τα πρώτα που έπαιξα)
(hack&slash): Diablo II+exp και Titan Quest+exp

Strategy:
Total War Rome,Medieval I & II (όλα με mod), και το Shogun καλό ήταν. Μόνο το Empire είναι το εξάμβλωμα της σειράς και ούτε να το ακούω δεν θέλω.
Homeworld II (απλά επικό και αγαπημένο μου)
Age of Empires II +exp(Παραλίγο να μείνω στην ίδια τάξη στο Λύκειο γι΄αυτό το παιχνίδι:P)
Blietzkrieg και τέλος το Men of War(με mod) που παίζω τώρα)

Simulation:
Il-2(Όλα από το πρώτο μέχρι το 1946, πόλυ κάψημο)
Silent Hunter III,IV & V(από φεβρουάριο που βγαίνει) με GWX mod
Sub Command (Σαδιστικά δύσκολο αλλά ο πιο καλός εξομοιωτής που έπαιξα,350σελ manual:blink:)

City building:
Pharaoh: Μαζί με τo Age ο λόγος της άθλιας επίδοσης μου στο λύκειο, απλά κλασσικό κατ' εμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μόνο το Empire είναι το εξάμβλωμα της σειράς και ούτε να το ακούω δεν θέλω.


το empire total war ήταν όντως μεγάλη απογοήτευση, θα μπορούσε να είναι άνετα το κορυφαίο game όλων των εποχών...και το περίμενα τόσο πολύ να βγει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Νομίζω ότι έαν η CA δεν έλεγε ότι θα είναι το σούπερ ντούπερ ουάου παιχνίδι του μιλένιουμ τότε θα το παίρνανε καλύτερα οι παίχτες. Αλλά πλήρωσαν τους πάντες και όλα τα σάιτ λέγαν ότι είναι το καλύτερο Total War που βγήκε, ότι είναι σταθμός στην σειρά κ.τ.λ.

Εγώ μετά το Medieval II 1.0(το πήρα όταν βγήκε & collectors,που να ξερά!!!) που απλά δεν είχε AI αποφάσισα να περιμένω 6 μήνες από εδώ και μπρός τουλάχιστον πριν αγοράσω το επόμενο TW και ευτυχώς γλύτωσα τα 50 ευρώ. Το έπαιξα σε φίλους και net cafe και απλά απογοητεύτηκα(αρκετές ώρες στο σύνολο). Σχεδόν όλοι οι τόμεις που αξίζουν ήταν χειρότεροι από το Medieval II.Εκτός των άλλων έχει και αυτό το spyware την STEAM που την επιβάλει ντε και καλά για να κάμεις install.Και στο καπάκι τώρα βγάζουν και το Napoleon TW, δηλαδή σαν να λένε: σας έχουμε γραμμένους και δεν διoρθώνουμε το παιχνίδι τσάμπα. Αφού είστε κορόϊδα πληρώστε γι' αυτά που έπρεπε να είναι στο παιχνίδι εξ' αρχής.
Έτσι θα είναι το πρώτο TW που δεν θα πάρω.(Για το Napoleon TW θα δω και μετά θα αποφασίσω)
Τι να πεις το θυμάμαι και νευριάζω. :mad:


Αυτό που λες για τα γραφικά λίγο το φοβάμαι, αλλά στο κομπιούτερ αυτό έχω παίξει wow, λες τα γραφικά να είναι ανώτερα του wow;

Αυτό είναι ένα από τα μεγαλύτερα σαιτ για το Medieval II και το Total War γενικότερα. Έαν έχεις απορίες έχει πολύ μεγάλη βιβλιοθήκη και άτομα που θα σε βοηθήσουν.Επίσης μπορείς να δείς και τα άλλα παιχνίδια της σειράς εκεί.
https://www.twcenter.net

https://forums.totalwar.org/ :Το δεύτερο μεγαλύτερο σάιτ για Total War

Σόρυ για το διπλό πόστ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πιασατε συζητηση για παιχνιδια στρατησγικης, με γριφους και τετοια αλλα εγω παντα αποζητουσα μια απλοτητα και αμεσοτητα στα video-games. Λιγο πιστολιδι, λιγο ξυλικι, λιγο αιματακι. Να μην θελει και πολυ σκεψη δηλαδη τι πρεπει να κανεις.. :PΕνα απ'τα παιχνιδια που εχω αγαπησει ολα αυτα τα χρονια ειναι το punisher.

Το καλυτερο σημειο ηταν οταν ειχες ενα οπλο στο καθε χερι και με το δεξι κλικ του ποντικιου πυροβολουσες με το οπλο του δεξιου χεριου και με αριστερο κλικ με το οπλο απ'το αριστερο. Επισης διαφορες επεξηγησεις τις εμφανιζε σε κουτακι τυπου κομιξ κατι που μου αρεσε ιδιαιτερα και γενικα η αισθητικη του ειναι πολυ κοντα στο κομιξ.:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

Εν έτη 1998!

Ότι καλλίτερο έχει βγει για υπολογιστές.




Όσοι το έχετε παίξει, το ξέρετε.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
δυστυχώς είναι αρκετά ανώτερο του wow σε γραφικά, να φανταστείς όταν βγήκε το 2006 δεν υπήρχε κάρτα γραφικών στην ελλάδα που να το υποστηρίζει σε full performance.....έχει αρκετά μεγάλες απαιτήσεις, για τις μάχες δλδ όχι για τπτ άλλο....δεν χρειάζεται να παίζεις τις μάχες βέβαια με 3000 στρατό η κάθε παράταξη όπως στο βιντεάκι που είναι παραπάνω, και μπορείς να μειώσεις πολύ ανάλυση κλπ ώστε να παίζει, ας πούμε αξιοπρεπώς και σε ένα πιο νορμάλ pc....και πάλι στο συνιστώ ανεπιφύλακτα, άλλωστε έχει άπειρα features πέρα απ'τις ρεαλιστικές μάχες, και να μην τις αποδίδει καλά το Pc σου δεν χάθηκε ο κόσμος...απλά είναι λίγο σπαστικό γιατί μπορεί να σου laggaroun οι μάχες....πάντως θυμάμαι που το παιζα στο δικό μου pc για καιρό με τα ελάχιστα requirements και μετά πήγα σε ένα cafe και το ξανάπαιξα και ήταν σαν να παίζω ένα άλλο παιχνίδι...και μετά άλλαξα pc για να παίζει καλά το medieval :D (και κάτι άλλα καινούργια)
αν θυμάμαι καλά θέλει γύρω 12 giga χώρο και 1.8 Ghz επεξεργαστή για να τρέξει

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, κάτσε να το κατεβάσω, να το εγκαταστήσω (χμμ αυτό είναι το πιο δύσκολο καθότι ηλίθια) και θα σε ενημερώσω πώς παίζει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Splinter Cell - Chaos Theory :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top