Διασκέδαση στο σπίτι ή έξω;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Προτιμώ το έξω, αλλά επειδή δεν υπάρχει μία μαζευόμαστε σε σπίτια πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μου αρέσει να διασκεδάζω και έξω και μέσα.
Γενικότερα θέλω να υπάρχει μια ισορροπία.
Δεν μπορώ ούτε να βγαίνω όλη την ώρα έξω αλλά ούτε και να είμαι όλη την ώρα μέσα σε ένα σπίτι.
Απλώς στο σπίτι έχει πιο πολύ φάση είμαστε πιο free από ότι έξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ολα καλα κι ωραια ειναι, αρκει να διασκεδαζεις, αλλα εγω ειμαι κατα κυριο λογο του εξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μου αρέσει να διασκεδάζω και έξω και μέσα.
Γενικότερα θέλω να υπάρχει μια ισορροπία.
Δεν μπορώ ούτε να βγαίνω όλη την ώρα έξω αλλά ούτε και να είμαι όλη την ώρα μέσα σε ένα σπίτι.
Απλώς στο σπίτι έχει πιο πολύ φάση είμαστε πιο free από ότι έξω :P

τι εννοεις πιο φρεε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν έχεις καλή παρέα δεν σε πολύ ενδιαφέρει αν θα διασκεδάσετε κάπου έξω ή σε κάποιο σπίτι, παντού μπορείς να περάσεις καλά. Αν και σε καιρούς κρίσης η διασκέδαση στο σπίτι προτιμάται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι το κακο εχει να καθεσαι σπιτι με παρεα? :confused:
Σημαινει οτι η διασκεδαση εχει χαθει επειδη τα μαγαζια δεν ειναι γεματα? Οσον αφορα τουλαχιστον το δικο μου τοπο ομως, παντα γεματα ειναι, δεν εχει παρατηρηθει διαφορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
ωραία η διασκέδαση στο σπίτι αλλά λίγοι την εκτιμούν απτις παρέες μου. Υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που ΚΑθΕ Σ/Κ θέλουν να πηγαίνουν σε μπαράκια..δεν μπορούν αλλιώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όταν δεν υπάρχουν λεφτά: ΜΕΣΑ
Όταν υπάρχουν λεφτά: ΕΞΩ ή ΜΕΣΑ αν βαριόμαστε
Παντού μπορείς να περάσεις καλά αρκεί να είσαι σε περιβάλλον που νιώθεις άνετα και με ανθρώπους που νιώθεις άνετα. Αλλά στο σπίτι φοράς και τις πιτζαμούλες σου και είσαι και χαλαρά, παραγγέλνεις και μια πίτσα και είσαι άρχοντας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Όταν δεν υπάρχουν λεφτά: ΜΕΣΑ
Όταν υπάρχουν λεφτά: ΕΞΩ ή ΜΕΣΑ αν βαριόμαστε
Παντού μπορείς να περάσεις καλά αρκεί να είσαι σε περιβάλλον που νιώθεις άνετα και με ανθρώπους που νιώθεις άνετα. Αλλά στο σπίτι φοράς και τις πιτζαμούλες σου και είσαι και χαλαρά, παραγγέλνεις και μια πίτσα και είσαι άρχοντας :P
Η πίτσα θέλει και λεφτά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Η πίτσα θέλει και λεφτά! :P

Εντάξει, ανακαλώ. Μπορείς να ψήσεις πίτσα από τις έτοιμες τύπου lidl :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Αν και με παρεα και τα 2 ειναι ωραια, το να μαζευτεις σε σπιτι εχει το μειονεκτημα πως δεν μπορεις να μιλας δυνατα απο μια ωρα και μετα αν προκειται για διαμερισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν και με παρεα και τα 2 ειναι ωραια, το να μαζευτεις σε σπιτι εχει το μειονεκτημα πως δεν μπορεις να μιλας δυνατα απο μια ωρα και μετα αν προκειται για διαμερισμα.

Λεπτομερειες... στο κλαμπ δεν μιλας καθολου εξαιτιας της εκκωφαντικης μουσικης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Αν και με παρεα και τα 2 ειναι ωραια, το να μαζευτεις σε σπιτι εχει το μειονεκτημα πως δεν μπορεις να μιλας δυνατα απο μια ωρα και μετα αν προκειται για διαμερισμα.

Για να πω την αλήθεια, ακομα αν ειναι αργά, αν σας πιάσει η...βλακεία,μπορει να συνεχισετε να μιλάτε δυνατά ή να κάνετε διάφορες χαζομάρες. Μέχρι να σας κανει κάποιος παρατήρηση τουλάχιστον :hehe: Οταν εισαι με παρέα, παρασέρνει ο ένας τον αλλον και ξεχνάτε οτι άλλοι κοιμούνται :P

Λεπτομερειες... στο κλαμπ δεν μιλας καθολου εξαιτιας της εκκωφαντικης μουσικης :P
Όντως!
Παντού περνάς καλα με καλη παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια, ακομα αν ειναι αργά, αν σας πιάσει η...βλακεία,μπορει να συνεχισετε να μιλάτε δυνατά ή να κάνετε διάφορες χαζομάρες. Μέχρι να σας κανει κάποιος παρατήρηση τουλάχιστον :hehe: Οταν εισαι με παρέα, παρασέρνει ο ένας τον αλλον και ξεχνάτε οτι άλλοι κοιμούνται :P.
Το πρόβλημα είναι ότι αυτή τη δυνατότητα ήδη την έχουμε εξαντλήσει εδώ και χρόνια.:whistle: Όχι μονο με την παρέα μου, αλλά και με τους συγγενείς κυρίως που είναι σχετικά ώριμης ηλικίας φωνάζουμε πολύ όταν μαζευόμαστε, ακουγόμαστε βασικά λες και μαλώνουμε...:hehe:. Είναι ενας απ τους λόγους που δεν τα παω τόσο καλά με όλους τους γείτονες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Προτιμώ σπίτι, όχι για το οικονομικό αλλά δεν είμαι φαν του clubbing και της ξέφρενης νυχτερινής ζωής
Εντάξει πηγαίνω μία φορά στο τετράμηνο, αλλά οι περισσότεροι συμφοιτητές μου είναι σε club τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα, που την είδατε άδεια την Αθήνα; :P
Σπίτι με ταινία, άραγμα, μαγείρεμα, κρασί, κανένα χαλαρό παρτάκι αυτά είναι τα ωραία!
Και όταν θέλουμε να βγούμε έξω χαλαρά και νωρίς (γύρω στις 10) πάμε για μπύρες, ή να θέλουμε κάτι λίγο πιο κυριλέ και πιο αργά πηγαίνουμε σε wine bar τα οποία προσωπικά λατρεύω
Και εκατομμύρια να είχα σε club δεν πάω, να φάω στη μάπα το τσίρκο Μεντράνο με τις "κυρίες" που φοράνε θεώρατες γοβάρες και τα πουκαμισάκια ανοιχτά μέχρι τον αφαλό για τους "κυρίους", στοιβαγμένοι ο ένας πάνω στον άλλο λες και είμαστε σε στρατόπεδο συγκέντρωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakro

Νεοφερμένος

Η mariakro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Προτιμώ σπίτι, όχι για το οικονομικό αλλά δεν είμαι φαν του clubbing και της ξέφρενης νυχτερινής ζωής
Εντάξει πηγαίνω μία φορά στο τετράμηνο, αλλά οι περισσότεροι συμφοιτητές μου είναι σε club τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα, που την είδατε άδεια την Αθήνα; :P
Σπίτι με ταινία, άραγμα, μαγείρεμα, κρασί, κανένα χαλαρό παρτάκι αυτά είναι τα ωραία!
Και όταν θέλουμε να βγούμε έξω χαλαρά και νωρίς (γύρω στις 10) πάμε για μπύρες, ή να θέλουμε κάτι λίγο πιο κυριλέ και πιο αργά πηγαίνουμε σε wine bar τα οποία προσωπικά λατρεύω
Και εκατομμύρια να είχα σε club δεν πάω, να φάω στη μάπα το τσίρκο Μεντράνο με τις "κυρίες" που φοράνε θεώρατες γοβάρες και τα πουκαμισάκια ανοιχτά μέχρι τον αφαλό για τους "κυρίους", στοιβαγμένοι ο ένας πάνω στον άλλο λες και είμαστε σε στρατόπεδο συγκέντρωσης


Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Εγώ μεν μια στο τόσο ίσως αναζητήσω το κάτι πιο έντονο, αλλά τελευταία (εδώ και 1 χρόνο δλδ):P μόνο σε χαλαρά μαγαζιά συχνάζω. Είτε μεγάλωσα και έχουν μειωθεί οι αντοχές μου είτε έχω βαρεθεί να βλέπω το θέαμα με τις "κυρίες" & τους " κυρίους" όπως αναφέρεις. Δεν έχω καταλήξει ακόμα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top