Τραγούδια που έχετε συνδέσει με ανθρώπους

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μερικές φορές βέβαια όταν οι άνθρωποι φεύγουν,τα κομμάτια δεν πολυακούγονται μετά..Οπότε καλύτερα separating the songs from the experiences

Πάμε λίγη καψούρα από όταν ήμουν αρκετά μικρότερος και (ελπίζω) ηλιθιότερος

 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.



Το έχω συνδέσει με τον έρωτα της ζωής μου που πρόσφατα μού χτύπησε την πόρτα...
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το έχω συνδέσει με τον έρωτα της ζωής μου που πρόσφατα μού χτύπησε την πόρτα...

Τι εξαιρετικά νέα είναι αυτά; Τώρα Βαγγέλη μου δεν σου λείπει απολύτως τίποτα! Θα ζήσεις μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής σου! Χαίρομαι πολύ για σένα!
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Τι εξαιρετικά νέα είναι αυτά; Τώρα Βαγγέλη μου δεν σου λείπει απολύτως τίποτα! Θα ζήσεις μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής σου! Χαίρομαι πολύ για σένα!
Σε ευχαριστώ πολύ Λένω μου! Πράγματι διανύω μία από τις ωραιότερες περιόδους της ζωής μου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Αγαπημένο τραγούδι που όποτε το ακούω θυμάμαι τον @Γιώργος

Κλασσικό που μού θυμίζει τον @Valder

Το γλυκό Μελανάκι

Τον φίλο μας από τα παλιά @Πατρεύς

:give_rose:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
 

Tsixris

Νεοφερμένος

Η Tsixris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Την μουσική του Ντόλτσε βιτα με τη μαμά μου και του ρετιρέ με τη γιαγια μου. Τη μουσική από τη λάμψη με την άλλη μου γιαγια. Πιάνεται;;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αυτό το έχω συνδέσει με τον πατέρα μου και τη γιαγιά μου που έχασα:

Αυτό με τη μεγαλύτερη ερωτική απογοήτευση της ζωής μου:

Κι αυτό με την απώλεια της σκυλίτσας μου της Λούσης το 2014:

Μέσα στην τρελή χαρά δλδ το post μου, να ανοίξω ένα μνήμα να εμπώ :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top