NBA

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Δημιούργησα αυτό το θέμα για να συζητάμε για NBA.

:D Βλέπω τόσα χρόνια μπάσκετ το παρακάτω δεν το έχω ξαναδεί.



:hehe:
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
:laugh: Είναι ο πρώτος αγώνα που βλέπω φέτος των Bucks. Στο πρώτο ημίχρονο ξεφτυλίζονται από τους Σίξερς. Όποτε είναι μέσα ο Αντενοκούμπο όλες τις επιθέσεις τις παίρνει πάνω του.

Λογικό είναι να είναι πρωτος και αφού ειναι κάτω από το καλάθι του αντιπάλου του και πρώτος ριμποαουντερ. Έκανε ένα θεαματικό κάρφωμα αλλά μόνο αυτό. Μέχρι τώρα αρκετά λάθη, χαμένη βολή και προβλέψιμο παιχνίδι από τους bucks. Καταλαβαίνω ότι ένα παιχνίδι δεν ειναι αντιπροσωπευτικό αλλά καταλαβαίνω απόλυτα τον τρόπο με τον οποίο ο Αντενοκούμπο έχει τόσο καλύτερα στατιστικά.


Σε λίγο ξεκινά το 2ο ημίχρονο. Ελπίζω να δω το καλό Γιάννη και να αναθεωρήσω. Τα στατιστικά δεν μου λένε τίποτα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
:morning1: Τελείωσε. Έχασαν οι bucks.
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Προβλέψεις 2021

Clippers vs Nets 4-2 οι τελικοί
FMVP: Το Ρομπότ - Μπαμπάς Λεμπρόν
MVP: Joel Embiid
DPOY: Myles Turner
ROTY: Lamelo Ball
MIP: Julius Randle
6MOY: Jordan Clarkson

brb πάω να παίξω το σπίτι μου
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ξεκινήσω να βλέπω κάποια παιχνίδια.

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε ; Φαντάζομαι οι περισσότεροι θα είστε Bucks λόγω Αντετοκούνμπο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τους έχει κάψει τους Βucks o Γιάνναρος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
ελληνική δημόσιογραφια

στην αμερικανική εκπομπη του abc τρώει κράξιμο ο Γιάννης και στην Ελλάδα βλέπουν άλλο αγώνα.

 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
ελληνική δημόσιογραφια

στην αμερικανική εκπομπη του abc τρώει κράξιμο ο Γιάννης και στην Ελλάδα βλέπουν άλλο αγώνα.

Μα στο πρωτο ημιχρονο ηταν τρομερος.Στο δευτερο κατερρευσε πνευματικα κυριως και ηταν οντως πολυ κακος.(καλα για τους μπακς δεν χρειαζεται να μιλησω).Παντως μαζι με λουκα κανει-εκανε τα καλυτερα πλειοφ στο νβα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Μα στο πρωτο ημιχρονο ηταν τρομερος.Στο δευτερο κατερρευσε πνευματικα κυριως και ηταν οντως πολυ κακος.(καλα για τους μπακς δεν χρειαζεται να μιλησω).Παντως μαζι με λουκα κανει-εκανε τα καλυτερα πλειοφ στο νβα.
Εχτές ήταν το χειρότερο παιχνίδι που έχω δει του Αντετοκούνμπο. Και στο 1ο ημίχρονο δεν έπαιξε καλά και όπως είπα πάνω που ήταν μόλις τελείωσε το ημίχρονο την έκαψε την ομάδα. Το ότι έβαλε στα πρωτα λεπτά εύκολα καλάθια όταν οι Celtic ήταν στο ρελαντί δεν μου λέει κάτι. Ο μόνος που ήταν καλός στους Bucks ήταν ο Λοπεζ. Όλη η υπόλοιπη ομάδα μαζί με τον Γιάννη ήταν για κλάματα και χάνανε καλάθια αμαρκάριστοι.

Το ενδιαφέρον τώρα είναι στο Ευρωμπάσκετ αλλά δεν νομίζω να συμμετέχει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top