Πόσο μου λείπουν τα ''Ουφάδικα''

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
εεετσι... ενα κομμάτι χοντρή πετονιά + ενας αναπτήρας = αμέτρητες ωρες snowbross!!!

Ε, ρε φίλε τί μου θύμισες τώρα - Ένα απίστευτο κι όμως αληθινό περιστατικό... Όταν ήμασταν μικροί, ένας γνωστός μου, πήγε να μιμηθεί κάποιους που χρησιμοποιούσαν πετονιά, για να παίξει δωρεάν. Μόνο που αντί για πετονιά πήγε να βάλει ΣΥΡΜΑ. Ευτυχώς, πρίν το δοκιμάσει πήγε και είπε την ιδέα του σε ένα φίλο του, κρατώντας το σύρμα στο χέρι. Αυτός τον σταμάτησε εγκαίρως πρίν γίνει ''στα κάρβουνα''.

Προσωπικά ποτέ δε χρησιμοποίησα πετονιά. Πάντα είχα το φόβο μη με πιάσουν. :redface: Κάποιοι από τους φίλους μου το κάναν, άλλοι με περισσότερη και άλλοι με λιγότερη επιτυχία. Πάντως όταν σε μια φάση καταργήθηκαν τα κέρματα και αντικαταστάθηκαν από ειδικές μεταλικές μάρκες που έμπαιναν σε ειδική σχισμή, η πετονιά δεν έπιανε πλέον. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χα!!!

μια χαρά έπιανε και τότε αλλά ο τις χρησιμοποιούσα μόνο σε ufo σε κανα καράβι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top