Φίλοι και ερωτικές σχέσεις

Θα πηγαίνατε με "πρώην" φίλου σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ναι, αν δεν είχαν κατι ιδιαίτερο, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Αποκλείεται!

    Ψήφοι: 30 33.0%
  • Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!

    Ψήφοι: 47 51.6%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καλά μύγα σε τσίμπησε;

    Ψήφοι: 5 5.5%

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επειδη μου χει συμβει,ψηφισα το 3ο κατα σειρα..
Πριν προχωρησω να κανω κατι(που δεν ηταν και τοσο σημαντικο) συζητησα και ρωτησα πρωτα τον φιλο μου αν ειχε προβλημα.μου πε οτι ολα ηταν οκ και εγινε.Φυσικα αν ειχε εστω και το παραμικρο προβλημα δεν υπηρχε περιπτωση να γινει κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
δήλωση:

είναι απίστευτο πως ένα άτομο που κάποτε αγαπούσες (ειλικρινά) να έχεις καταφέρει να το ξεπεράσεις τόσοπολύ ώστε να έχεις πλήρως απογαλακτιστεί από αυτό, να τον έχεις βγάλει έξω από το σωματικό/πνευματικό και ψυχολογικό σύστημά σου, χωρίς να έχει απομείνει ίχνος, μίσος, θυμού, στεναχώριας, κακίας, αγάπης κλπ μέσα σου. Να σου είναι απλώς αδιάφορο. Απίστευτο...απίστευτο... :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χε και μένα απίστευτο μου φαίνεται. Θα σιγουρευτώ χίλια τοις εκατό μόλις τον ξαναδώ μπροστά μου, γιατί τώρα είδα μόνο εκείνη. Και πάντως έκανε πολλά σοβαρά λάθη, που τον έκαναν να πέσει πολύ στην εκτίμησή μου, ίσως κι αυτό να παίζει ρόλο στο πόσο ψύχραιμη είμαι.. :confused: (άμα μου το λεγες πάντως πως θα συμβεί, θα σ' έβγαζα τρελό! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δήλωση:

είναι απίστευτο πως ένα άτομο που κάποτε αγαπούσες (ειλικρινά) να έχεις καταφέρει να το ξεπεράσεις τόσοπολύ ώστε να έχεις πλήρως απογαλακτιστεί από αυτό, να τον έχεις βγάλει έξω από το σωματικό/πνευματικό και ψυχολογικό σύστημά σου, χωρίς να έχει απομείνει ίχνος, μίσος, θυμού, στεναχώριας, κακίας, αγάπης κλπ μέσα σου. Να σου είναι απλώς αδιάφορο. Απίστευτο...απίστευτο... :-)

κι ομως αληθινο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
δήλωση:
είναι απίστευτο πως ένα άτομο που κάποτε αγαπούσες (ειλικρινά) να έχεις καταφέρει να το ξεπεράσεις τόσοπολύ ώστε να έχεις πλήρως απογαλακτιστεί από αυτό, να τον έχεις βγάλει έξω από το σωματικό/πνευματικό και ψυχολογικό σύστημά σου, χωρίς να έχει απομείνει ίχνος, μίσος, θυμού, στεναχώριας, κακίας, αγάπης κλπ μέσα σου. Να σου είναι απλώς αδιάφορο. Απίστευτο...απίστευτο... :-)

Όντως.... εγώ, αν και ζώ μόλις 15 1/3 χρόνια, έχω αγαπήσει πραγματικά 1 φορά. Ήταν σχέση 2 και κάτι χρόνων.....Όμως, λόγω της δουλειάς του πατέρα της, μετακόμισαν στην Αθήνα και χαθήκαμε.... Είμαστε χώρια 2 χρόνια τώρα κι εγώ προσπαθώ να την ξεχάσω για να προχωρήσω στην ζωή μου. Νιώθω σοβαρά αισθήματα για μια κοπέλα (με την οποία ακόμα δεν έχει γίνει τίποτα ως γνωστόν) αλλά και πάλι, μερικά αισθήματα και αναμνήσεις μου έχουν μείνει...:)

Όσο για το "θέμα" μας, η κοπέλα που μου αρέσει, τυχαίνει να τα είχε στην 1η γυμνασίου με έναν από τους φίλους μου. Οπότε, αν ταιριάζουμε, γιατί να μην;;; Επειδή απλώς έτυχε να ήταν κοπέλα του φίλου μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
BrokenHeart: σορυ εκ των προτέρων αν "ακουστώ" πολύ συντηρητική, αλλά 1η γυμνασίου είναι λίγο νωρίς για να "κάνει" σχέση ένα άτομο. Ο νοών νοείτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Όχι δε θα το κανα. Τοσες γυναίκες κυκλοφορούν.. με τη πρωην του φίλου μου είναι λίγο άσχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Θα εκανα κονε στη φιλη μου κανενα γνωστο μου, θα περιμενα να κανει σχεση και μετα θα προχωρουσα με τον λεγαμενο xD αλλα στην περιπτωση μονο που αυτος μου αρεσει ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ πολυ, αλλιως δεν χρειαζεται να μπω στον κοπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και θα το "θυμόσουν" μετά πως σου αρέσει; :blink: Eννοώ γιατί να μη το πεις εξαρχής ή να μη κάνεις κονέ στη φίλη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eννοώ γιατί να μη το πεις εξαρχής ή να μη κάνεις κονέ στη φίλη σου;

:hehe:

Για να το πάρει πιο ψύχραιμα..... να την αποκαστήσει πρώτα!:P:P:P


Χωρίς παρεξήγηση Νατάσσα, μου φάνηκε λίγο αστείο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
όταν ήμουν 17 έβγαινα με ένα αγόρι εκείνος ήταν 18 είχαμε σχέση 9 μήνες. Όταν χωρίσαμε ήρθε η κολλητή μου και μου είπε ότι της αρέσει και αν είχε πρόβλημα να κάνει σχέση μαζί του βέβαια της είχα πει ότι δεν έχω και όντος δεν είχα πρόβλημα αλλά μετά όταν έκαναν σχέση με είχε πειράξει και πολύ περισσότερο όταν βγαίναμε έξω και ερχόταν και αυτός βέβαια δεν της είχα πει ποτέ τίποτα και προσπαθούσα να αποφεύγω τις εξόδους μαζί τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lol <3

Νεοφερμένος

Η lol <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 14 χρονών και είμαι στη δεύτερή μου σχέση... Είχαμε πιάσει συζήτηση με το αγόρι μου για το φάσωμα... Δεν έχω ιδέα τι σημαίνει!!! Μπορείτε να μου το εξηγήσετε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
1ον.Κοψε τα greeklish..Κανουν κακο στην Υγεια...Και στην ορθογραφια.2ον. Ειναι οταν φιλιεσαι με τον/την φιλο/φιλη σου.(Και οχι φιλικα!!!)

ΥΓ.Αχχ αυτα τα σημερινα παιδια...Το νου τους μονο στο φικι φικι το εχουνε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futurama

Νεοφερμένος

Η futurama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 14 χρονών και είμαι στη δεύτερή μου σχέση... Είχαμε πιάσει συζήτηση με το αγόρι μου για το φάσωμα... Δεν έχω ιδέα τι σημαίνει!!! Μπορείτε να μου το εξηγήσετε?:redface:
"Φάσωμα" είναι όταν φιλιέσαι και χαιδεύεσαι με το αγόρι σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
φασωμα...χειροτερη λεξη δεν μπορουσαν να βρουν!!

η ακυρη ξερω γω!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 14 χρονών και είμαι στη δεύτερή μου σχέση... Είχαμε πιάσει συζήτηση με το αγόρι μου για το φάσωμα... Δεν έχω ιδέα τι σημαίνει!!! Μπορείτε να μου το εξηγήσετε?:redface:

Πως σκατά είσαι στη δευτερη σχέση 14 χρονών; Και επίσης, πως σκατά είχες σχέση χωρίς να ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Δηλαδή τι κάνατε Ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πως σκατά είσαι στη δευτερη σχέση 14 χρονών; Και επίσης, πως σκατά είχες σχέση χωρίς να ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Δηλαδή τι κάνατε Ο.Ο
Κρατουσαν ο ενας το χερι του αλλου...και ετρωγαν μπισκοτακια της μαμας....Και χωρισαν οταν το αγορι εφαγε ολα τα μπισκοτα...
Δεν αντεξα ...το ειπα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lol <3

Νεοφερμένος

Η lol <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι σαν κατι αλλα τσουλακια,γι'αυτο δεν εχω κανει τιποτα ακομα...Και εχω τα κολπακια μου για να κραταω τα αγορια κοντα μου....ετσι ειμαι στην δευτερη σχεση μου..

Πως σκατά είσαι στη δευτερη σχέση 14 χρονών; Και επίσης, πως σκατά είχες σχέση χωρίς να ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Δηλαδή τι κάνατε Ο.Ο
Δεν χρειαζετε να ξερω τι ειναι για να κανω σχεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
φασωμα...χειροτερη λεξη δεν μπορουσαν να βρουν!!

η ακυρη ξερω γω!!:P:P
τραγικη λεξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top