Τι φοράτε την ώρα του σεξ;

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.


Το ρολόι το βρίσκω σεξυ και ένδειξη ανδρισμού και δύναμης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Το ρολόι το βρίσκω σεξυ και ένδειξη ανδρισμού και δύναμης :P

Θα συμφωνήσω απόλυτα, όμως αυτό το αξεσουάρ λειτουργεί σε άλλες περιστάσεις- ή σε περίπτωση που κάνει σεξ ντυμένος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το ρολόι το βρίσκω σεξυ και ένδειξη ανδρισμού και δύναμης :P
Συμφωνώ απολύτως Ζίλντα μου, το ρολόι στον άντρα δίνει κύρος! ;)

Οn topic: Καλά για να μην γίνουμε και περαιτέρω ρεζίλι , θα πώ το κλασσικό, φοράμε ωραία δαντελωτά μαύρα εσώρουχα να είμαστε καλυμμένες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Σαν άνδρας να πω ότι όντως το ρολόι δίνει κύρος στον Άνδρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,955 μηνύματα.
Λάθος.Δεν υποβαθμίζονται "θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα οπως η ελεύθερη βουληση"γιατί η ιδια το επιλεγει και το επιθυμεί,δεν την αναγκάζει καποιος.


Φαντασου να πεις στη δικιά σου μωρο μου αποψε θελω να φορέσεις μαυρες ψηλοτακουνες μποτες και να σου πει οτι υποβαθμιζεις τα θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα και την ελευθερη βουληση :loltooth:

Οσο για το θεμα ... εγω φοράω τις μάλινες μαύρες καλτσες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maritsaki

Νεοφερμένος

Η maritsaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σεξ να ναι και οπως να ναι :girl_angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Σωστά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,955 μηνύματα.
Σκέφτομαι να γινω ακομα πιο ακαταμάχητος άντρας .... έχω και σκελέα να φοράω! -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για τους άντρες ένα ωραίο καλό εσώρουχο και κάποιο ενδιαφέρον sex toy νομίζω πως είναι αρκετά!
Προϋπόθεση να τον γουστάρουμε πολύ όμως, αλλιώς και κωλοτούμπες να κάνει δεν πρόκειται να μας ικανοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,955 μηνύματα.
Για τους άντρες ένα ωραίο καλό εσώρουχο και κάποιο ενδιαφέρον sex toy νομίζω πως είναι αρκετά!
Προϋπόθεση να τον γουστάρουμε πολύ όμως, αλλιώς και κωλοτούμπες να κάνει δεν πρόκειται να μας ικανοποιήσει.


Που το ξέρεις , του έδωσες ποτέ την ευκαιρια να το κάνει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,385 μηνύματα.
Ρολοι ..ε και αμα το γρατσουνισεις το κοριτσι, δε παιζει? Ειναι και οι μπρασελεδες που μαγκωνουν τριχες.
Τελικα τα κοριτσια θελουν τις τριχες ή ειναι ξεπερασμενες?
 

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Συγγνώμη που ξεθαβω ένα παλιό θεμα...
Τι φορώ την ώρα του σεξ? Μα φυσικά την στολή του έρωτα!!!!

Σε ένα υπερηλικο ζευγάρι εμφανίζεται η γιαγιά μπροστά στον παππού εντελως γυμνη...
Ο παππους της λέει: τι κανεις εκεί γρια???
Και η γιαγιά απαντά : φορώ την στολή του έρωτα...
Τότε λεει ο παππούς : ναι μα θέλει σιδερωμα!!!
Χαχαχαχα

Να φοραει ο αντρας ρολόι...να ειναι ομως απο Rolex και πάνω!!!!
Αυτό που με ξενερωνει ειναι να φοραει ο αντρας καλτσες.....
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
fitbit για να μετραω αποδοσεις :P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,955 μηνύματα.
To κυριότερο : προφυλακτικό... πάντα και παντού. Εκτος κ αν πάς για παιδάκια.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Τίποτα 😏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
Ρούχα

Και περα απο την πλακα διαβασα πιο πανω μερικοί να λέτε ρολόι, αλλα μαλλον δεν σας έχουν βαρέσει καταλάθος με ρολόι.

Οχι πως σας ενδιαφέρει, αλλα θα κανω μια αναδρομή στο 2018 και σε ενα αγωνα μπάσκετ στο πλαίσιο του μαθήματος της γυμναστικής.
Ενας συμμαθητής μου φόραγε ρολόι (κανονικά δεν πρέπει) και για να μην πολυλογώ έφαγα μια ωραία ρολόγια στο μάτι,μια βδομαδα ημουν μελιτζανι συν το πονο της δεύτερης μέρας

Ωραιο το ρολοι,βγαζει κατι ,αλλα να μου λειπει το βυσσινο 😂
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Ρούχα

Και περα απο την πλακα διαβασα πιο πανω μερικοί να λέτε ρολόι, αλλα μαλλον δεν σας έχουν βαρέσει καταλάθος με ρολόι.

Οχι πως σας ενδιαφέρει, αλλα θα κανω μια αναδρομή στο 2018 και σε ενα αγωνα μπάσκετ στο πλαίσιο του μαθήματος της γυμναστικής.
Ενας συμμαθητής μου φόραγε ρολόι (κανονικά δεν πρέπει) και για να μην πολυλογώ έφαγα μια ωραία ρολόγια στο μάτι,μια βδομαδα ημουν μελιτζανι συν το πονο της δεύτερης μέρας

Ωραιο το ρολοι,βγαζει κατι ,αλλα να μου λειπει το βυσσινο 😂
Θα σου πάρω το ρολόι και θα πάρω κομπολόι....😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top