Canon EOS 500D να την πάρω;

KONNOS10495

Νεοφερμένος

Ο KONNOS10495 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
[FONT=&quot]Σκέφτομαι να αγοράσω την [/FONT][FONT=&quot]Canon[/FONT][FONT=&quot]EOS[/FONT][FONT=&quot] 500[/FONT][FONT=&quot]D[/FONT][FONT=&quot]. Διάβαζα στο [/FONT][FONT=&quot]site[/FONT][FONT=&quot] ότι έχει τρελά χαρακτηριστικά και δυνατότητες. Τραβάει 15.1 [/FONT][FONT=&quot]megapixel[/FONT][FONT=&quot] φωτογραφίες, έχει 3 ιντσών οθόνη και τραβάει βίντεο [/FONT][FONT=&quot]Full[/FONT][FONT=&quot]HD[/FONT][FONT=&quot]! Μέχρι τώρα είμαι με την ταπεινή κανονική [/FONT][FONT=&quot]Canon[/FONT][FONT=&quot] μου. Είμαι αρχάριος χρήστης αλλά παίζω πλέον με όλες της δυνατότητες της τωρινής μηχανής μου. Πιστεύετε ότι αξίζει τον κόπο να πάρω αυτή τη [/FONT][FONT=&quot]DSLR[/FONT][FONT=&quot] και να αρχίσω να ασχολούμαι λίγο πιο σοβαρά με τη φωτογραφία; Και επίσης πείτε μου την άποψή σας για τη συγκεκριμένη μηχανή γιατί νομίζω ότι οι [/FONT][FONT=&quot]Canon[/FONT][FONT=&quot] γενικά είναι οι καλύτερες[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
φίλε μου,
Αν και είμαι οπαδός της ΝΙΚΟΝ από την αναλογική ακόμα εποχή, με εντυπωσίασαν και εμένα τα χαρακτηριστικά της CanonEOS 500D και η καλή σχέση τιμής - απόδοσης. Πιστεύω πως είναι η καταλληλότερη εισαγωγική DSLR για ψαγμένο ερασιτέχνη, αρκεί να μη βαριέται να εξερευνά τις δυνατότητές της. Απλώς εγώ δεν θα έμενα στον υποτυπώδη φακό του ΚΙΤ και φυσικά θέλει ένα σωστό flash.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top