Μεγάλα Ρεζιλίκια

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως την ώρα που το έβαζαν εκσφενδονίστηκε κάπου το προφυλακτικό και δεν το έβρισκαν μετά (μου έχει συμβεί αλλά το βρήκαμε!);
Πως έκανε αυτή όταν το είδατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οχι βρε συ...πρεπει να ηταν απο την πρωηγουμενη μερα.Η φιλη μου ψιλοσιχαθηκε γιατι ρε συ ηταν το κερασακι στην τουρτα στο ολο μπαχαλο εκει μεσα.(Γιατι αλλο ακαταστατο κι αλλο βρωμικο.Αυτο ηταν βρωμικο το σπιτι.)
Τελικα οταν φυγαμε και το ειπα στο αλλο το παιδι που τον ηξερε περισσοτερο καιρο, μου λεε" Ασε ρε συ με τον μαμακα!Μια ζωη τα ιδια εχουμε.Λες και το κανει επιτηδες να μας δειξει οτι...απαυτωνεται!":P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οχι βρε συ...πρεπει να ηταν απο την πρωηγουμενη μερα.Η φιλη μου ψιλοσιχαθηκε γιατι ρε συ ηταν το κερασακι στην τουρτα στο ολο μπαχαλο εκει μεσα.(Γιατι αλλο ακαταστατο κι αλλο βρωμικο.Αυτο ηταν βρωμικο το σπιτι.)
Τελικα οταν φυγαμε και το ειπα στο αλλο το παιδι που τον ηξερε περισσοτερο καιρο, μου λεε" Ασε ρε συ με τον μαμακα!Μια ζωη τα ιδια εχουμε.Λες και το κανει επιτηδες να μας δειξει οτι...απαυτωνεται!":P :whistle:
Εγώ ρώτησα για τη φίλη σου γιατί νόμιζα οτι ήταν δικό της το σπίτι! Αυτός πως αντέδρασε τότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Το ρεζιλίκι της παντόφλας συνεχίζεται...
Χθές το απόγευμα ήταν να πάω για κάτι δουλειές... Ετοιμάζομαι κ το πανέξυπνο κορίτσι (όπως πάντα !!) έβαλα σορτς κ σαγιοναρίτσες (αφού δεν με πάει, τί το θέλω???)..
Πάω στην δουλειά που είχα, όλα καλά όλα ωραία... Με το που φεύγω πιάνει μια βροχή.... ΚΑΤΑΚΛΙΣΜΟΣ!!!!! Μέχρι να βρώ ταξί είχα γίνει παπί!!! Με άφησε λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου κ καθώς περπατούσα για να μπώ στο σπίτι μου αν εξαιρέσεις οτι τα πόδια μου κολύμπαγαν στις λακούβες, γλύστραγε το πόδι στην παντόφλα κλπ... Έρχεται κ το αποκορύφωμα του αποκορυφώματος κ καθώς πάω να ανέβω στο πεζοδρόμιο, γλιστράει το πόδι, φεύγει η παντόφλα κ βυθίζεται σε ένα μικρό βρόχινο ρυάκι... Πάλι περπάτησα ξυπόλιτη (ευτχώς αυτή τη φορά μόνο 2 βήματα), πάλι μούτζωνα την παντόφλα που προσπαθούσα να την βγάλω από τα νερά κ το κερασάκι στην τούρτα, ήταν που γυρνάει κ μου λέει ένας "Πού πάς ρε κοπελιά με παντοφλάκι?"...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λες και αν είχες ένα οποιοδήποτε άλλο παπούτσι εκτός από τις μπότες τον μπετατσίδων θα είχε διαφορά.

Να έχεισ πρόχειρεσ μαζί σου στην τσάντα που (στανδαρ θα έχεις) σαγιονάρες του 5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα για τη φίλη σου γιατί νόμιζα οτι ήταν δικό της το σπίτι! Αυτός πως αντέδρασε τότε;

Tιποτα...Πεεεεερα βρεχει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ημουν στο ηλεκτρικο σταθμο και εκει που παω να κατεβω τις σκαλες στην τελευταια γλυστρανε οι μποτες μου και πεφτω στα γονατα μου μπροστα σε τοοοοσοοοοοοοοοο κοσμο!! χα!!:) Ντραπηκα βεβαια, γιατι πρεπει να ημουν πολυ γελοια με τη ποζα μου στα τεσσερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;
χαχαχαχααχα!επρεπε να το δω ρε γαμ*το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;


χαχαχαχαχαχαχαχα πολύ καλό!!!!
σε τέτοια φάση όμως τα πρωτεία τα έχει η κλέφτρα.... που καθάριζε τα γυαλιά της με σερβιετάκι :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;

:oops: γιδάκι μου γλυκό... :thumbsup::bigarmhug

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
:redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιέ, να 'στε καλά για τα πατ-πατ στην πλάτη...!!
Σήμερα τόλμησα να ξαναπάω και είχα το χαρτονόμισμα έτοιμο, εκτός τσάντας!! όχι παίζουμε!!
Και, συμφωνώ, η Κλέφτρα έχει κλέψει τις εντυπώσεις...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ενα προσφατο που θυμαμαι αυτο το καλοκαιρι δηλ. ειναι οταν μετα απο μια ασχημη μερα πας να παρω το λεωφορειο και την ωρα που το βλεπω να ρχεται αφου εβλεπα κατι βιτρινες κιολας. διπλα...παω να το προλαβω και καταστρεφεται η διχαλα της σαγοναρας!!προχωρουσα σαν κουτση!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τελικα απο αυτα που διαβαζω η σαγιοναρα ειναι μακραν το πιο ατιμο ειδος υποδηματος που υπαρχει ετσι;:mad: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ΧΜ..Κι εγώ έχω κάτι αστείο! Έχοντας πιει το κατιτίς μου κι έχοντας επί 22 λεπτά περπατήσει, φτάνω στην εστία λαχανιασμένη(αφού μετά τις 2 δε σε αφήνουν να μπεις και η ώρα ήταν 2 και... Κοιτάω και βλέπω τον θυρωρό, παίρνω φόρα όλο χαρά και ΜΠΑΜ σκάω πάνω στην κλειστή τζαμένια πόρτα... Μου ανοίγει αυτός έντρομος, πάω στο ασανσέρ, πατάω το κουμπί, ανοίγει η πόρτα και μέχρι να πάρω απόφαση να μπω κλείνει η πόρτα... Ρεζίλι τελείως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΧΜ..Κι εγώ έχω κάτι αστείο! Έχοντας πιει το κατιτίς μου κι έχοντας επί 22 λεπτά περπατήσει, φτάνω στην εστία λαχανιασμένη(αφού μετά τις 2 δε σε αφήνουν να μπεις και η ώρα ήταν 2 και... Κοιτάω και βλέπω τον θυρωρό, παίρνω φόρα όλο χαρά και ΜΠΑΜ σκάω πάνω στην κλειστή τζαμένια πόρτα... Μου ανοίγει αυτός έντρομος, πάω στο ασανσέρ, πατάω το κουμπί, ανοίγει η πόρτα και μέχρι να πάρω απόφαση να μπω κλείνει η πόρτα... Ρεζίλι τελείως!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου:redface:

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" :redface: Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου:redface:

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" :redface: Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!):redface:

Μακραν τα κορυφαιοτερα ρεζιλικια!!!!!!!!!!!!!!!Ελιωσα λεμε!!
:D:D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Songless εισαι Η Ρ Ω Α Σ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P :clapup: :clapup: :rofl: :hehe: :yahoo: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top